Nevimm Nevimm komentáře u knih

Lidožrouti z Lízátkova Lidožrouti z Lízátkova Carlton Mellick III

Je potřeba pořádně vylízat polevu

08.02.2021 4 z 5

Esmera Esmera ZEP (p)

Každý o tom někdy snil a kdo né, tak kecá :D 4/5

25.07.2018 4 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Krásná kniha o lásce i v reálném světě. :)

11.01.2018 5 z 5

Spirála Spirála Džundži Itó

Mám chuť na šneky.

19.09.2021 5 z 5

Tramvaj č. 1852 Tramvaj č. 1852 Edward Lee

,,Mléčná,, to kniha. Vhodná pro mlékaře a gurmány smetany.

12.12.2019 4 z 5

Zbouchnul jsem Satanovu dceru Zbouchnul jsem Satanovu dceru Carlton Mellick III

Láska až do horoucích pekel. To je aspoň romantika.

26.08.2019 5 z 5

Planeta opic Planeta opic Pierre Boulle

,,Střežte se lidského netvora, neboť on je ďáblovým pěšákem.
On sám jediný mezi Božími primáty zabíjí pro zábavu z touhy či nenasytnosti.
Věru, zabije svého bratra k dosažení jeho půdy.
Nenechte jej množit se, neboť učiní pustinou svůj i náš dům.
Straňte se jej; zažeňte je zpět do jeho pralesního hnízda neb on jest poslem smrti."

Svaté opičí zákony ,29. svitek,6. verš

01.11.2018 4 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Carole Buck

Důležitý dodatek na začátek, který ovlivnil velice moje hodnocení: V momentě kdy jsem četl tuto knihu, tak jsme se snažil získat srdce překrásné dívky.

Upozorňuji že tento typ knížek fakt nevyhledávám. Četl sem to jen ze zvědavosti a chtěl se vědět co na tom ty ženský majou. Co k tomu napsat? Knížka je Nečekaně o Lásce a to ke všemu ještě o Nečekaný Lásce a Nečekaně je to o Lásce mezi Mužem a Ženou a Nečekaně se hrozně milují a po celou dobu jsou si Nečekaně nejistí, jestli to ten to druhý cítí taky. Nečekaně se vezmou. Jak Nečekaný.
Jinak musím přiznat, že jsem to přelouskal docela rychle a místy se i dost zasmál a jindy sem si zase říkal,,No, do p*dele co to meleš ty vořechu." Většina knížky s odehrává v hlavě buď muže a nebo ženy a popisuje tok jejich myšlenek a pochybností o tom druhém. Ale co taky v lásce vymyslet nového. Bylo a je to furt stejný. Ani jeden v páru si nikdy ze začátku není jistý a neví na čem je. Výhoda je, že je to pro chlapa velká možnost se podívat do ženský hlavy (páč to psala ženská). Nikde jinde takovou možnost mít nebudete, nebo já ještě neměl. Leda že bych rozřezal mozek :D. Jo a slabota co se týče postelových scén :(.

Jedna citace na závěr:,, ,Hledal a nalezl sametový hrot její pravé bradavky" Míra Lásky: 10/10. Akce -20/10. Děj: 0/10. Postavy: 2/10 (Jsou tam jen dvě :D).

PS: A získal jsem ho.

Asgard Asgard Xavier Dorison

Krutopřísná bitka s velkým úhořem :) 5/5

21.12.2018 5 z 5

Z neznámého světa a další příběhy Z neznámého světa a další příběhy Erik Kriek

Mistr hororu v komiksu. Dagon by to bral 5ti blánami z 5ti blán.

05.09.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásně se to četlo. 4/5

26.07.2018 4 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Dobré to bylo. Nedokáži si stále ale představit, jak tam mohli přežívat. Peklo, ale se zimou.

27.04.2018 4 z 5

Anihilace Anihilace Jeff VanderMeer

Psychedelic mind fuck. Jako na houbách 4/5

06.11.2017 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Láska až za Hrob, a to doslova :)

06.04.2012 4 z 5

Tělesná výchova Tělesná výchova Martin Šimečka

Mýlil jsem se, jestli že jsem celý život přisuzoval rychlosti a fyzické suverenitě klíčovou roli v samotném bytí? Dozajista Ano. Z mé honby za výkonem a dokonalostí nevzešlo žádné poznání, které by bylo moudřejší v porovnáním s poznáním těch, kteří nikdy nepřekročili práh tělesného pohodlí.
To neznamená, že bych té honby litoval. Mé výpravy za únavou a bolestí byly provázeny prožíváním osobité krasy, která se vyjevuje pouze při intenzivním pohybu. Mně za tu námahu stála, ale netroufám si ji nikomu doporučovat, protože cena je vysoká. Krása byť jiného druhu, je i v pomalosti. Díky psaní téhle knihy jsem přišel na to, že bych ji ještě mohl stihnout objevit

20.06.2021 5 z 5

Zvrácená Zvrácená Haruto Rjó

Jedináček nepochopí.

27.05.2021 5 z 5

Kulma drát Kulma drát Skottie Young

Masokombinátní LSD záležitost lvl. 2

11.10.2020 5 z 5

Dej mi své jméno Dej mi své jméno André Aciman

Přečteno v rámci výměny knížek (jinak bych po tom nikdy nesáhl).
Červená kniha o tom, jak někdo po někom hodně touží/posedlost až se mu chce celý odevzdat (Dej mi své jméno). Napsané to je od mistra, ale příběh jak z Bravíčka. Nedokážu pochopit, jak někdo může po někom takhle toužit a napsat o tom celou knihu. Jednou ho chce, pak je na něj naštvaný a pak říká ne, ale myslí jo :D a pak chce zničit, čuchat k jeho plavkám atd..
Myšlenky tam nejsou vůbec špatné k závěru je jich víc a dávají větší smysl, ale možná je to tím, že už jsem finišloval a konec knihy byl na dosah a já měl radost.
Scéna s ovocem What? nechápu proč.
A nesplachuj chci se podívat. What?
V první půlce jsem byl fakt naštvaný jak mě to nebavilo a musel jsem to číst po malých dávkách. Od 2. půlky to trochu šlo.
Nechápu to vysoké hodnocení. To bude asi tím, že to čtou ženy.
3/5 za ty myšlenky
PS: Barbarelo už nechci knihu, kde po sobě touží dva chlapy a přemýšlí jak se jeden druhému dostat do zadku. Dvě mě stačili.

02.09.2020 3 z 5

Berserk 1 Berserk 1 Kentaró Miura

To není meč. Je to kus železa.

20.08.2020 4 z 5