nikikostadinova nikikostadinova komentáře u knih

Láska – vybrané citáty Láska – vybrané citáty Paulo Coelho

Darované. Ráda jsem si knihu přečetla.

31.12.2018 4 z 5

Talisman Talisman Cynthia Harrod-Eagles

Já už to vzdala, pořád hledat kdo je kdo. Pro mě občas velmi nečtivé. Proto strhávám 2 hvězdy. Ale jinak. Líbí se mi popis doby. Je na tom stále něco, co mě zajímá, ačkoliv vždy vím, že knihy z této série jsou u mě na delší dobu. Takže pokračuji dál.

31.12.2018 3 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

Trošku moc zvratů. Ale jinak to byla rozhodně zajímavá publikace.

26.12.2018 3 z 5

Čtrnáct – Čtvrtý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Čtrnáct – Čtvrtý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Na této knize mě baví charakteristika hlavních hrdinů. Nejsou dokonalý. Ale v některých věcech mi po připadá naivní.

Respektovat a být respektován Respektovat a být respektován Pavel Kopřiva

Tak to je hodně zajímavá publikace, otázkou je, jestli není nejdůležitější ta prevence.

26.12.2018 4 z 5

Jak může dopadnout nevyrovnanost v rodině. Matka, která na dceru přenáší komplexy. Po Alici jsem se konečně dostala k dalšímu dílu. Teď jsem zvědavá na příběh Ester.

26.12.2018 5 z 5

Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly Adele Faber

Aneb jak se dá komunikovat na úrovni

26.12.2018 5 z 5

Třináct – Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky Třináct – Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

I když to na začátku vypadá infantilně, obsah takový není. Hlavní hrdinka je fajn, ale rozhodně ne dokonalá. Při čtení to ve mě vyvolávalo emoce, což je moc dobře. Poznání, že život není jednoduchý.

Divoký princ Divoký princ Cynthia Harrod-Eagles

Zajímá mě to. A jsem zvědavá jak dlouho to vydržím, protože se to nečte moc lehce.

Mladík v exilu Mladík v exilu C. D. Payne

Další část z života tohoto blázna. Jsem zvědavá jak to bude postupovat.

Rušný dům Rušný dům Ludvík Vaculík

Je to dobrá reportáž z té doby. Jak není snadné být "statečný"

26.12.2018 3 z 5

Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Dvanáct – Druhý díl neobyčejného deníku obyčejné holky Lauren Myracle

Škoda, že jsem nečetla dřív. V době vydání mi bylo stejně jako Viki v knize :-D Prostě poznání, že život není jen pohoda.

Příběhy nešťastný lásky Příběhy nešťastný lásky Rachel Renée Russell

Není to špatně, jako čtení pro malé holky. Trošku naivní, ale je to fajn oddechovka

26.12.2018 4 z 5

Tvůj vymazlený mimózní deníček Tvůj vymazlený mimózní deníček Rachel Renée Russell

Knihy jsou lepší.

Mladík v okovech Mladík v okovech C. D. Payne

Potěšilo. Ten kluk je prostě pošuk.

Devatero pohádek Devatero pohádek Karel Čapek

Někde je uložené vydání z roku 1964 :-) Jsem ráda, že ho mám.

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Klasika z mého dětství. Až teď si uvědomuji ten nádherný jazyk.

Filmové příběhy Filmové příběhy Zdeněk Svěrák

Krásný dárek kdysi k Vánocům.

26.12.2018 5 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Mám pouze pár tvůrců na youtube, kteří mě zajímají. On je jedním z nich. A už dlouho. Byla jsem ráda, že jsem si knihu mohla přečíst.

Deník Deník Anne Frank

Klasika, ze které mrazí. Reportáž z dané doby, očima mladé dívky.