Noname007 Noname007 komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knihu jsem se rozhodla číst jen kvůli označení "bestseller". Jelikož jsem věděla, že je to román pro ženy, tak jsem od toho moc nečekala. Ale výsledek mě překvapil. Kniha mě opravdu bavila, jen mě na konci mrzelo, když Will zemřel. Určitě bych doporučila.

13.04.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Naprosto skvělá knížka. Příběh byl moc zajímavý, i když místy docela smutný. Určitě stojí za přečtení.

10.04.2019 5 z 5

Inkarceron Inkarceron Catherine Fisher

Ke knize jsem se dlouho nemohla dostat, ale když jsem ji začala číst, nemohla jsem přestat. Příběh byl velmi čtivý, prostředí i postavy velmi dobře vykreslené. Napětí prakticky po celou dobu. Doporučuji.

30.03.2019 5 z 5

Motýlek Motýlek Henri Charrière

Kniha mi byla doporučena, a tak jsem se pustila do čtení. Příběh byl nesmírně poutavý, autor v něm vylíčil dopodrobna všechny jeho prožitky, tzn. euforie, zoufalství, dny, kdy si sáhl na dno. Nesmírně poutavá kniha.

23.03.2019 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha mě příliš neoslovila. Nepřišlo mi v tom nic příliš zajímavého, ale alespoň to byla oddechová četba. Nenadchla, ale ani neurazila.

23.03.2019 3 z 5

Modrá Modrá Maja Lunde

Naprosto úžasná kniha. Poukazuje na problémy dnešního světa, dává možnost k zamyšlení a zároveň je to moc dobře napsaný příběh.

23.03.2019 5 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Knihu jsem četla vícekrát a je opravdu úžasně napsaná. Humor opravdu neomrzí. Moc doporučuji.

17.03.2019 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Po knize jsem sáhla po přečtení pozitivních recenzí. Zaujalo mě to a jedním dechem jsem to přečetla. Použít smrt jako vypravěčku příběhu mi přišlo jako velice zajímavý nápad. Osudy Liesel mi přišly celkem smutné, některé pasáže byly docela srdceryvné a dojemné. Mnoho lidí si asi nedovede představit, že i když Německo začalo válku, že lidé se v něm trpěli stejně jako v jiných státech. Myslím, že kniha dokáže dobře vykreslit poměry v této době.

09.03.2019 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Knihu jsem dostala jako dárek k Vánocům. Od autorky jsem již četla Dívku ve vlaku a příběh mě zaujal. Ovšem tento příběh se mi zdál ještě lepší. Sice bylo zde mnoho postav, ale časem se v nich člověk zorientuje a kniha je velmi čtivá.

08.03.2019 5 z 5