Nunynka Nunynka komentáře u knih

Lekce smrti Lekce smrti Jeffery Deaver

Deavera mám moc ráda a už mi chybí od něj přečíst jen tři knihy. Je ale pravda,že jeho samostatné romány nejsou zas taková pecka jako série. Ale opět napínavý příběh,kde bylo plno zvratů a když už jsem si myslela,že tentokrát jsem už to odhalila,tak mě opět dostal.

14.02.2018 4 z 5

Dobrodružství Sherlocka Holmese Dobrodružství Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Příjemná oddychovka. Mám moc ráda klasické britské autory detektivek a vždy se u nich odreaguji.

23.01.2018 5 z 5

Ztráty a lži Ztráty a lži Sophie Hannah

Na mě tam bylo až moc náhod. Ale jinak se mi děj líbil a kniha byla napínavá. Ze začátku jsem měla problémy s prolínáním dvou postav,ale ke konci už jsem to tak nevnímala.

03.01.2018 4 z 5

Až mě uloží do země Až mě uloží do země Peter Robinson

Na mě byla kniha moc zdlouhavá. Dlouho se nic nedělo,pak deset stránek trochu napětí a poté zase nic. Ani milostný život hlavního aktéra mě moc nebral. A rozuzlení vlastně skoro žádné. Určitě se ke knize vracet nebudu.

26.12.2017 2 z 5

Nevěsty bez ženichů Nevěsty bez ženichů Adele Parks

Kniha mě zaujala tématem. Mám ráda 20. léta minulého století. Ale celkově mě kniha zklamala. A konec úplně. Na mě až moc červená knihovna. Čekala jsem,že se rozvinou všechny příběhy,ale ke konci už se řešil jen jeden vztah a už to bylo celkem nudné.

06.12.2017 3 z 5

Hříšné tajemství Hříšné tajemství L. Marie Adeline (p)

Jako oddechovka dobrý. Měla jsem ji docela rychle přečtenou. Nemusela jsem nad dějem moc přemýšlet a dobře se to četlo. Ani prolínání dvou postav mě nevadilo.

13.11.2017 4 z 5

Tajnosti Tajnosti L. Marie Adeline (p)

Po knize jsem sáhla v levných knihách a koupila jsem si ji pro oddych od detektivek, které převážně čtu. A musím říct, že účel splnila. Žádné přehnané očekávání jsem neměla a proto se mi příběh líbil a měla jsem knihu i docela rychle přečtenou.

30.10.2017 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Začátek byl trošku rozvláčnější,ale po půlce se kniha rozjela a vrah mě docela překvapil. A o to v detektivkách jde.

26.10.2017 4 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Chvílemi byla knížka hodně depresivní a občas jsem se zase docela nasmála,ale takových chvil tam bylo málo. Jako celek se mi kniha líbila, ale některé pasáže mi přišly zdlouhavé. Radka Třeštíková má svůj osobitý styl a ten se mi líbí.

07.10.2017 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Nějak jsem se do knížky nemohla začíst. Mám malý děti takže čtu před spaním. Když mě knížka chytne tak čtu klidně do půlnoci i když vím, že za hodinu vstávám k prckovi. Ale tady tu knížku jsem četla po kapitolách a tím jak tam bylo moc postav,tak jsem se ztrácela a nebavilo mě to. Uvažovala jsem o dvou hvezdickach,ale to přece spisovatelce, která napsala Dívku ve vlaku nemůžu udělat.

25.09.2017 3 z 5

Deník nemožné matky Deník nemožné matky Stephanie Calman

Kniha mě vůbec nenadchla. Autorka přeskakovala z jednoho tématu do druhého a kolikrát to nemělo hlavu ani patu. Ale jednou nebo dvakrát jsem se zasmála.

07.09.2017 2 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Na knihu jsem byla strašně natěšená. Ale do půlky knihy mi děj přišel strašně stereotypní. Až po čase jsem se do knížky začetla a konec se mi líbil. I když to zase skončilo nějak rychle. Ale knihu bych určitě doporučila.

27.08.2017 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Že začátku jsem byla tak nějak zklamaná. Nemohla jsem se začíst. Ale nakonec se mi kniha moc líbila. Že začátku jsem hlavní hrdinkou měla moc ráda a ke konci jsem ji přímo nesnášela. Mám ráda knihy co mají takový obrat.

16.08.2017 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Vůbec nevím co ke knize napsat. Na jednu stranu to byl děs běs a na druhou se mi kniha nějakým způsobem líbila. Je fakt, že u knih Radky Třeštíkové neustále musím přemýšlet a tak nějak víc pronikat do děje. Že začátku mě i štvalo, že to tak nějak skončí bez konce. Že se vlastně nedozvíme,jak to dopadlo s jeho syny. Ale teď, když nad tím přemýšlím,tak to opravdu tak nějak není důležité.

01.08.2017 3 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Jedna z knížek,kdy musíte i po přečtení neustále nad dějem přemýšlet. Na mě byla až moc pochmurná. Ale čtivá byla. Přečetla jsem ji za dvě odpoledne.

19.07.2017 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Kdybych tuto knihu četla od Patrika jako první tak by dostala pět hvězdiček. Ale po erotikou a okamžicích ji musím jednu hvězdičku ubrat. Každopádně knížka přečtená opět velice rychle a s nadšením. Líbí se mi na knížkách od Hartla ta jednoduchost a při tom složitost postav a děj při kterém se vždy tak nějak zamýšlím nad vlastním životem. Už aby byla jeho nová knížka.

17.07.2017 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Čekala jsem oddechovou a musím říct, že mě knížka vůbec nezklamala. Hodně jsem se nasmála, ale taky hodně jsem u knihy přemýšlela. Hlavně nad tím,jak bych za dvacet let popisovala svůj život a jak by ho popisovali moje děti. Patrik je výborný vypravěč a moc se mi jeho styl psaní a vyprávění líbí. Za mě pět hvězdiček.

13.07.2017 5 z 5

Smrtící nahota Smrtící nahota J. D. Robb (p)

Na mě tam autorka popisovala až moc milostný vztah mezi policistkou a podezřelým. Stačilo by to zkrátit. Tak nějak bylo z knihy hodně cítit, že to píše žena. Což mi nevadí,ale přece jen to na mě bylo místy zdlouhavé. Případ sám o sobě se mi moc líbil a v sérii určitě budu pokračovat.

08.07.2017 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Vlastně ani nevím co mám ke knize napsat. Nějak ji pořád ještě vstřebávám. Byla krásná a děsivá zároveň. V polovině jsem ji na chvíli odložila a přečetla si něco jiného,abych se k ní pak s radostí vrátila a dočetla ji. Konec jsem pak přečetla jedním dechem. A hlavně jsem ráda za čtenářskou výzvu. Bez ní bych se neodvážila knihu s tématem druhé světové války přečíst.

26.06.2017 4 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knihu jsem koupila mému dědečkovi k narozeninám. Má je příští týden. Děti usnuli,tak jsem do ní nenápadně nakoukla a najednou jsem zjistila, že mám přečteno přes sto stránek. A tak jsem v noci začala číst a číst až jsem ji dočetla. V knize nebylo žádné hluché místo. Pořád se něco dělo a nedalo se od knížky odtrhnout. A právě ten konec byl nejlepší. Když už si myslím, že je vše vyřešeno a už se nemůže nic stát tak to přijde. Fakt bomba. Doporučuji!

23.06.2017 5 z 5