Nunynka Nunynka komentáře u knih

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Toto je moje druhá kniha od autorky a moc se mi líbí styl psaní a hlavně témata, které v knihách jsou. Jen někdy se mi zdálo,že je to až moc zdlouhavé a jak to dopadne,jsem věděla asi od půlky knihy.

22.05.2019 4 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

První díl se mi líbil víc,ale stejně musím dát pět hvězdiček. Jen my vadí popisy,jako kdo v kterém autě jezdí a tak. Ale jinak zápletka a dej super. Moc se mi líbí autorův styl psaní.

17.05.2019 5 z 5

Kde se skrývá ďábel Kde se skrývá ďábel Craig Russell

Za nezáživný začátek musím ubrat jednu hvězdu. Ale tak od strany 150 se to začalo slušně rozjíždět. A konec byl fakt napinavej. Akorát některé věci byly moc obsahle popisovány.

08.05.2019 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Třetí a zatím nejlepší kniha od autorky. Děj byl napínavý od začátku do konce. I když tam nebylo tolik akce. A když už nějaká byla,tak Kim samozřejmě vyšla jako vítěz. Vzhledem k tomu,že sama mám dvě děti,měla jsem z námětu knihy strach. Ale děj byl opravdu tak napínavý,že jsem četla a četla a najednou byl konec. Ani jsem se nestihla pořádně zamyslet nad tou hrůzou rodičů.

03.05.2019 5 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Příběh se mi líbil. Hlavní hrdinka i její parťák byli taky fajn. Jen ten konec byl nějak najednou strašně rychlej. Ze začátku se to moc nerozjizdelo a najednou díky obrovské náhodě se to skoro samo vyřešilo. Takže kvůli konci dávám o jednu hvězdu min.

29.04.2019 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Úžasná detektivka. Je to moje druhá kniha od autorky a musím říct,že si ji hned dám do oblíbených autorek. Ani na chvilku vás nenechá vydechnout a její zápletky jsou úžasné.

25.04.2019 5 z 5

Otevřené manželství Otevřené manželství Tess Stimson

Knihu jsem přečetla rychle. Bavila mě. Ale konec byl na mě už pak moc romantickej. Hlavní hrdinky jsem někdy moc nechápala a připadaly mi naivní. No prostě kniha tak trochu inspirovaná manželstvím a životem.

18.04.2019 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Musím dát pět hvězdiček za čtivost. Jak vezmu knížku od Cartera,tak čtu a čtu. Toto je má čtvrtá kniha od něho. A je teda trošku pravda,že jede v zajetých kolejích,ale stejně jsem vraha neuhadla a o to jde.

16.04.2019 5 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Kniha byla napínavá a hodně čtivá. Jen mě pak někdy připadalo,že se to stále motá dokolečka. Závěr za mě top. Občas mě bylo z hlavních hrdinů uzko.

13.04.2019 4 z 5

O ženách a o lásce O ženách a o lásce Edith Holá

Přečetla jsem ji jedním dechem. Jednu hvězdu ubiram za popis různých cvičení a seancí. To jde tak nějak mimo mě a v knize mě to docela štvalo. Ale jinak příběh,tak nějak ze života.

08.04.2019 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Po dlouhé dobe tlustá kniha,která byla od začátku do konce napínavá. Pořád mě bavila číst,nikde žádná hluchá místa. Určitě si přečtu i jeho další knihy.

05.04.2019 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Jedna z těch knih,co bych si sama nevybrala ke čtení. Ale když se mě už dostala do rukou,tak jsem se na ni podle recenzí zde těšila. A ze začátku jsem byla tak trošku zklamaná. Pořád jsem si říkala,kdy už to přijde. A ono pořád nic. Pak jsem četla a četla a pak to přišlo. Konec. A já jsem pořád čekala ještě něco. Pokračování toho skvělého příběhu. Konec za mě top. Jedna z těch knih,kdy ji přečtete a chvilku musíte vstřebávat.

31.03.2019 4 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Knížka se četla dobře,ale za mě mohla mít větší spád. Ale téma super a konec taky docela prekvapivej.

24.03.2019 4 z 5

Artefakty moci Artefakty moci Jan Eis

Fantasy příliš nečtu a tato kniha se ke mě dostala úplnou náhodou. A musím říct,že se v ní pořád něco děje. Ani na chvíli autoři nenechají čtenáře nudit.

20.03.2019 3 z 5

Milenka mého muže Milenka mého muže Lucy Dawson

Tak ten konec rozdychavam ještě teď. Knížka byla že začátku trochu zdlouhava,ale četla se dobře. Sice tam za mě nebyl žádnej kladnější hrdina a hlavní hrdinka byla opravdu naivka,ale tak je to asi i v životě.

12.03.2019 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Moje druhé setkání s tímto detektivem a je o trošku lepší než v Netopýrovi,ale stejně mu nemůžu pořád nějak přijít na chuť. První polovinu jsem se pořád zamotávala a dost jsem se i nudila. Začalo mě to bavit až od poloviny,ale konec byl tak nějak už moc. Strašně moc náhod a strašně moc překombinované. Někdo tady psal,že Nesba buď máte rádi nebo ne a já bohužel budu asi ten druhý případ.

05.03.2019 3 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Líbí se mi,jak autor střídá minulost a budoucnost. Konec byl trochu překombinovaný,ale jinak autor udržoval stále napětí. Celkově se mi kniha líbila moc,stejně jako jeho druhá kniha Smršť.

22.02.2019 5 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Asi jsem divná,ale mě se kniha nelíbila. Musela jsem ji třikrát odložit a číst něco jinýho,abych ji vůbec dočetla. Někdy jsem se přistihla,že vlastně nevím co čtu. Občas tam nějaký napětí bylo,ale hned poté zase dlouhé pasáže popisování ledu a sněhu. Můj žánr to opravdu nebyl.

16.02.2019 2 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha byla super. Je pravda,že po půlce už jsem si říkala,že už se to pořád nějak opakuje,ale pak už začlo rozuzlení a to jsem četla jedním dechem. Líbilo se mi to víc,jak autorčina první kniha.

13.02.2019 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Kniha byla super. Ze začátku jsem byla zklamaná,že čtenář hned ví po kom vlastně hlavní hrdinka jde,ale ve finále jsem z toho nadšená. Drama od začátku do konce. Je to moje první setkání se spisovatelkou i její hlavní hrdinkou a doufám,že ne poslední.

11.02.2019 5 z 5