Nunynka Nunynka komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Jedna z těch knih,co bych si sama nevybrala ke čtení. Ale když se mě už dostala do rukou,tak jsem se na ni podle recenzí zde těšila. A ze začátku jsem byla tak trošku zklamaná. Pořád jsem si říkala,kdy už to přijde. A ono pořád nic. Pak jsem četla a četla a pak to přišlo. Konec. A já jsem pořád čekala ještě něco. Pokračování toho skvělého příběhu. Konec za mě top. Jedna z těch knih,kdy ji přečtete a chvilku musíte vstřebávat.

31.03.2019 4 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Knížka se četla dobře,ale za mě mohla mít větší spád. Ale téma super a konec taky docela prekvapivej.

24.03.2019 4 z 5

Artefakty moci Artefakty moci Jan Eis

Fantasy příliš nečtu a tato kniha se ke mě dostala úplnou náhodou. A musím říct,že se v ní pořád něco děje. Ani na chvíli autoři nenechají čtenáře nudit.

20.03.2019 3 z 5

Milenka mého muže Milenka mého muže Lucy Dawson

Tak ten konec rozdychavam ještě teď. Knížka byla že začátku trochu zdlouhava,ale četla se dobře. Sice tam za mě nebyl žádnej kladnější hrdina a hlavní hrdinka byla opravdu naivka,ale tak je to asi i v životě.

12.03.2019 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Moje druhé setkání s tímto detektivem a je o trošku lepší než v Netopýrovi,ale stejně mu nemůžu pořád nějak přijít na chuť. První polovinu jsem se pořád zamotávala a dost jsem se i nudila. Začalo mě to bavit až od poloviny,ale konec byl tak nějak už moc. Strašně moc náhod a strašně moc překombinované. Někdo tady psal,že Nesba buď máte rádi nebo ne a já bohužel budu asi ten druhý případ.

05.03.2019 3 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Líbí se mi,jak autor střídá minulost a budoucnost. Konec byl trochu překombinovaný,ale jinak autor udržoval stále napětí. Celkově se mi kniha líbila moc,stejně jako jeho druhá kniha Smršť.

22.02.2019 5 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Asi jsem divná,ale mě se kniha nelíbila. Musela jsem ji třikrát odložit a číst něco jinýho,abych ji vůbec dočetla. Někdy jsem se přistihla,že vlastně nevím co čtu. Občas tam nějaký napětí bylo,ale hned poté zase dlouhé pasáže popisování ledu a sněhu. Můj žánr to opravdu nebyl.

16.02.2019 2 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha byla super. Je pravda,že po půlce už jsem si říkala,že už se to pořád nějak opakuje,ale pak už začlo rozuzlení a to jsem četla jedním dechem. Líbilo se mi to víc,jak autorčina první kniha.

13.02.2019 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Kniha byla super. Ze začátku jsem byla zklamaná,že čtenář hned ví po kom vlastně hlavní hrdinka jde,ale ve finále jsem z toho nadšená. Drama od začátku do konce. Je to moje první setkání se spisovatelkou i její hlavní hrdinkou a doufám,že ne poslední.

11.02.2019 5 z 5

Znesvětitel Znesvětitel Paul Finch

Kniha byla od začátku do konce čtivá,bez hluchých míst. Hlavní hrdina mě bavil. Kdo ale čte převážně detektivky,jako já,tak už vás nic moc nepřekvapí. Takže vrah super,ale tak nějak mě přišlo,jak kdybych to někde už četla.

06.02.2019 5 z 5

Druhý díl se mi líbil víc než první. Víc jsem se zasmála. I když na druhou stranu se mi Čeněk začíná trochu prejidat. Ale vzhledem k tomu,že mám dva malé syny,tak se mi knížka četla dobře a i poslední díl si přečtu.

14.01.2019 4 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Po dlouhé době jsem přečetla knihu za tři dny. Musela jsem stále číst a číst i když to vlastně nebylo nijak napínavé,ale prostě jsem potřebovala vědět,jak to celé dopadne. Na knihu budu vzpomínat dlouho a určitě si od autorky ještě něco přečtu.

03.01.2019 5 z 5

Sleduju ho na blogu a musím říct,že tam se nasmeju víc.

01.01.2019 4 z 5

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Klasika,která se neomrzí.

28.12.2018 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Tak jako vždy,nedá se Carterovi nic vytknout. Když chci knížku,která mě bude bavit a chci ji mít rychle přečtenou,tak vždy sáhnu po tomto autorovi. Jen mi v této knize námět připomínal jednu knihu od Deavera. Pořád jsem měla pocit jako bych ji už někdy četla.

18.12.2018 5 z 5

Třikrát seržant Cribb Třikrát seržant Cribb Peter Lovesey

Knihu jsem našla u dědy v knihovně a moc jsem od ní neočekávala,ale jsem příjemně překvapená. Seržant Cribb mě okouzlil. Je to sympaťák. A z téhle knihy se mi líbil nejvíce poslední příběh. Byl krásné propracovaný a konec jsem netušila a to je na detektivkách to nejlepší.

05.12.2018 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Já jsem nadšená. Je pravda,že občas se tam vyskytly hrubější výrazy,ale je pravda,že k životu to prostě patří a Patrik píše právě o tom obyčejným životě a to se mi na tom nejvíc líbí. S hlavně se vždycky u jeho knížek tak nějak zamýšlím nad svým životem a zároveň se i pobavim. Za mě super.

10.11.2018 5 z 5

Nejlepší americké krimipovídky Nejlepší americké krimipovídky Jeffery Deaver

Dalo by se říct,že povídky byly takový průměr. Nemůžu napsat o žádné,že bych z ní spadla na zadek,ale taky nebyla žádná doslova hrozná.

23.10.2018 3 z 5

Půlnoční povídky Půlnoční povídky * antologie

Knihu jsem našla u dědy v knihovně a zaujala mě. Některé povídky byly super, některé horší a některé bych už znovu nečetla. Ale jako spestření super. Občas se ráda vracím do doby hodně minulé.

20.09.2018 3 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Ke knize můžu napsat jediné. Bomba. Prostě skvělý od začátku do konce. Žádná hluchá místa,pořád je kniha napínavá a miluju ty krátké kapitoly. Takhle si čtu třeba i u vaření. Je to moje druhá kniha od Cartera a rozhodně ne poslední.

05.07.2018 5 z 5