Nuttelka Online Nuttelka komentáře u knih

Zimní soumrak Zimní soumrak Christine Feehan

paráda, knížka mě opět moc bavila...

10.07.2013 5 z 5

Kouzlo ve větru Kouzlo ve větru Christine Feehan

příjemné oddechové čtení :-)

07.07.2013 5 z 5

Sylvestr Sylvestr Georgette Heyer

konečně přečteno... uf, stálo to hodně námahy, jelikož jsem se musela fakt přemlouvat, abych to dočetla... nerada bych odložila nedočtenou knihu... jediný, kdo mě v knize bavil byl Tom :-)

03.07.2013 3 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

tak tento díl byl už o něco lepší než ten první a samozřejmě konec zase nejlepší :-))) ... a jde se na další díl...

26.05.2013 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Parádní, super knížka... Nemohla jsem od ní odtrhnout, skvěle napsáno a už se štimuju na pokračování :-)

08.05.2013 5 z 5

Nahý král Nahý král Sally MacKenzie

tak a celou sérii mám přečtenou :-) nevím, zda říct bohužel nebo konečně :-))) ale jooo, nelituju, že jsem si knížky koupila, v tomto dílu taky byla nějaká "menší" akce, takže zas taková nuda to nebyla...

06.05.2013 5 z 5

Divoká láska Divoká láska Bertrice Small

Knihu jsem četla už kdysi, moc se mi líbila, takže jsem neváhala a nové vydání jsem si koupila :-)

04.05.2013 5 z 5

Nahý vikomt Nahý vikomt Sally MacKenzie

no néééé, dokonce i nějaká akce se objevila :-))) ale jo, opět jako oddychovka good :-)

03.05.2013 5 z 5

Nahý hrabě Nahý hrabě Sally MacKenzie

další oddychovka :-) a jde se na další díl :-)))

18.04.2013 5 z 5

Nahý markýz Nahý markýz Sally MacKenzie

super, opět pohodové čtení :-) pro oddychové chvíle vřele doporučuji... a jde se na další díl B-)

15.04.2013 5 z 5

Nahý vévoda Nahý vévoda Sally MacKenzie

velmi příjemné pohodové čtení... mám doma už celou sérii, takže budu postupně louskat :-)

14.04.2013 5 z 5

Chladná krev Chladná krev Lisa Jackson

Super knížka, byla jsem napnutá od začátku do konce :-)

31.03.2013 5 z 5

Krásky Krásky Bertrice Small

příjemné zakončení série Skye :-)

16.03.2013 5 z 5

Má čarodějka Má čarodějka Bertrice Small

Bertrice má rozhodně lepší knihy než je tato... Občas jsem se ztrácela v ději, když popisovala "politické dění" a kdo která osoba je a proč, ale jinak dobrý :-)

24.02.2013 3 z 5

Pirátská nevěsta Pirátská nevěsta Shannon Drake (p)

krásné počtení, kniha se četla sama :-)

16.02.2013 5 z 5

Výchova lady Lucindy Výchova lady Lucindy Susan Johnson

Bertrice Small a Susan Johnson jsem přečetla raz dva, ale přes Theu Devine jsem se nemohla přelouskat (děj mě opravdu nebavil) a Robin Schone jsem přečetla už jen z toho důvodu, abych knížku vůbec někdy dočetla...

30.09.2012 3 z 5

Zavřu oči v modlitbě Zavřu oči v modlitbě Lars Kepler

Ach jo, jak se mi první díl opravdu líbil, tak u tohoto dílu jsem se občas i přemlouvala, abych pokračovala v poslechu.. Opět velká inspirace nenahraditelnou Agathou Christie.. divadelní prostředí mě vlastně ani tak moc nebavilo a jak jsem si od začátku myslela, všechno není tak, jak se na první pohled zdá.. kdo už má tento žánr načtený - naposlouchaný, myslím, že také nebude úplně překvapený ze závěrečného rozuzlení.. ale jako naprostou oddychovku můžu doporučit ;-)

25.06.2024 3 z 5

Všechno, co napsala Všechno, co napsala Josh Lanyon

Tento díl se mi líbil mnohem víc než předchozí.. Jsem ráda, že se zde zaměřilo i více na vztah mezi Kitem a JXem, užívala jsem si jejich přitažlivost a váseň.. A samotný případ? Bylo to napínavé, a i když jsem tušila, že ne všechno je na první pohled zjevné.. úplně šokující rozuzlení se u mě nekonalo, ale knihu - poslech jsem si opravdu užila, Petr Štěpán bravurně načetl, tleskám!

25.06.2024 4 z 5

Hrob Hrob Yrsa Sigurðardóttir

První díl mě navnadil na tuto sérii, že mě určitě případy budou bavit, ale je to pro mě docela hořké zklamání.. asi budu jedna z mála, jelikož mě tento totální chaos v lidech a mrtvolách úplně "otrávil" a nějak nemám chuť na další díl - díly, jestli budou.. nezaujala mě ani jedna postava, ani jeden osud.. ale i tak jsem doposlechla, abych tedy zjistila, jak to všechno bylo.. trošku hořkou pachuť na jazyku mi to zanechalo.. ale jak říkám, ať si udělá názor každý sám ;-)

22.06.2024 3 z 5

Mrtvé od Tichého jezera Mrtvé od Tichého jezera Leslie Wolfe

(SPOILER) Hodně povedený úvod do nové série.. i když se postupně dovídáme, kdo je pachatelem a pak už víme, kdo to je, jelikož se střídají kapitoly z pohledu vyšetřovatelů a vraha, tak se vlastně úplně to "bum wau" nekoná, proto dávám o jednu hvězdičku méně.. A takové trošku už klišé, že je vlastně vyšetřovatelka spojená s minulostí vraha, s tím jsem se už setkala nesčetněkrát.. Ale každopádně je to čtivé - k poslechu velmi poutavé, výborné zpracování více interprety, takže se postavy "nemotají", určitě za sebe můžu knihu doporučit..

22.06.2024 4 z 5