Nuttelka Online Nuttelka komentáře u knih

Tři malá prasátka Tři malá prasátka Alex Smith (p)

Tato série má grády a tento díl to vytáhl asi na maximum, brrrrr... Tohle bylo opravdu nechutně prasácký ve všech směrech, k tomu posledních asi 50 stran náběh na infarkt. Nebudu více prozrazovat, ale tuto sérii opravdu doporučuji, napínavá jak kšandy od kalhot!

14.05.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Ani nevím, co k tomu dodat... Docela jsem se s knihou trápila. Dlouuuho se nic nedělo, jen kolem sebe kroužili, toužili a nic z toho. Také bych ubrala stránky, kde se opravdu nic nedělo. Jako vášeň fungovala, to zase říct nemůžu, i překlad erotiky a výrazů super, ale jinak to bylo takové docela o ničem. Škoda...

23.02.2023 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

(Audiokniha)
Já už ani nemám slov na to, kde ty náměty Carter bere :-) Opět skvělý díl, i když zase o něco jiný než díly předešlé. Dozvěděli jsme o Robertovo minulosti, jeho trápení a bolesti, až mi pro něj srdce bolelo. Lucien je monstrum a vím, že se s ním ještě v jiném díle setkám, už teď se bojím toho, co za zvrácenosti si přichystá.

20.02.2023 5 z 5

Nelíbánky Nelíbánky Christina Lauren

Jako letní oddychovku na dovolenou určitě doporučuji :-) Nic hlubokého v tom nehledejte. Místy to vtipné bylo, místy ale i trapně vtipné, na jejich věk až dětinské. Nejvíc u mě bodovala celá rodina kolem holek, ti byli nejlepší :-) A samozřejmě Ethan, vždy vše není tak, jak se na první pohled a dojem zdá.

20.01.2023 4 z 5

Později Později Stephen King

(Audiokniha)
Výborná kniha, děj mě chytil od samého začátku a pak jsem se už jen vezla a skoro ani nedutala. Místy jsem se opravdu bavila, skvělé hlášky. Jamieho jsem si naprosto oblíbila a všechna jeho "dobrodružství" prožívala s ním. A samotný závěr? Pro někoho překvapivý, pro někoho ani ne, ale skvěle zpracované :-)

08.01.2023 5 z 5

Lars útočí Lars útočí Daniel Gris

(Audiokniha)
Pokračuji ve spanilé jízdě ve společnosti bezkonkurenčního Larse :-) Ten chlap mě fakt baví a kdyby to byla skutečná postava, stojím hned v první řadě, abych se s ním seznámila... Jeho řešení případů je vždy originální, závěry bravurní a doufám, že mě nezklame i v dalších dílech :-)

11.12.2022 4 z 5

Drž mě Drž mě Stacey Kennedy

Mno... kvůli zápletce v tomto dílu máme s klubem trošku útrum :-/ Tudíž to nebyla až taková pecka jako první díl (když tedy vlastně opomenu počáteční chování Zoey) a za sebe musím říct, že jakože vyhrocená situace, ze strany Elise vůči Archerovi, byla úplně zbytečná.. až jaksi dětinská. Asi mě už i přestávají bavit pošramocené a traumatizující osudy hlavních postav. Ale na Hazel a Kierana jsem zvědavá :-)

15.11.2022 4 z 5

Vykoupení Vykoupení Martin Goffa

(Audiokniha)
Další moc povedený díl s Mikem. Vždy se k němu ráda vracím a Martin Preiss mě v tom jen utvrzuje. Libor Hruška je třešničkou na dortu. Opravdu sázka na jistotu. Jsem ráda, že jsem této sérii dala šanci v audio podobě, má to tu správnou šťávu :-)

09.11.2022 5 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

(Audiokniha)
Další povedená jednohubka na odpoledne. Jitka Ježková naprosto bezkonkurenční, u jejího poslechu vydržíte sedět, i kdyby četla návod na myčku :-)
Příběh jednoduchý, stručný, místy osekaný, ale není radno si zahrávat se ženou, která je nešťastná a hlavně ublížená. Jeden "povedený" manžílek vedle druhého, no, jakpak to asi může dopadnout...

08.10.2022 4 z 5

Milenec lady Chatterleyové Milenec lady Chatterleyové David Herbert Lawrence

(Audiokniha)
Vauuuuv, tak toto byla úžasná pikantní lahůdka! Skvěle načteno Jiřím Dvořákem (ze kterého se mi podlamují kolena) a Petrou Bučkovou. Velmi povedené dílo, ke kterému se určitě jednou vrátím a opět si ho vychutnám jako dnes. Pro milovníky erotiky je to do uší předehra k zahřátí, takový lahodný zákusek :-)

02.10.2022 5 z 5

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Tak tento díl mě opět opravdu moc bavil, Lianne a DJ skvělá dvojka :-) Lianne je takový rarášek, zamilovaný až po uši do svého "hokejisty". I když i zde se řeší vážné téma, tak já to brala zase jako velmi milé čtení, které mě vrací do studijních let. Další povedená série, která má své čestné místo v mé knihovně :-)

29.09.2022 5 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

To jsem si zase pročistila slzné kanálky... Sarina tohle prostě umí, pro kluky mi bolelo srdce, nejvíc jsem soucítila s Rikkerem... tak moc se snažil, Grahama bych občas něčím majzla po hlavě. Ale oba dva jsou skvělí!! Když konečně Graham vytáhl hlavu z prd..., už jsem byla většinou jen dojatá. Moc krásná kniha, takto povedené MM romance jsou úplně nejlepší :-)

25.09.2022 5 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

(SPOILER) A kruh se uzavřel... mé srdce pláče... nechci se s nimi loučit, chci víc !!! To bylo tak moc krásné a dojemné. Kdo této sérii propadl tak jako já, vemte si k tomuto dílu i balíček kapesníků, budete ho potřebovat. Chlapci z BAM & spol. jsou prostě naprosto skvělí a tak oddaní své celé "rodině". Sandy jako třešnička na dortu, adoptivní máma všech těchto úžasných mužů. Uvelebte se, otevřete knihu a nechte se unášet pocity plné lásky, dojetí, zranitelnosti, oddanosti, loajálnosti a naprosté zamilovanosti. Úžasná série a ke klukům se budu moc ráda vracet. Moc krásné zakončení, nemohla jsem se kluků v tomto dílu nabažit, i když je to díl o Sandy a Jordanovi :-) Nejkrásnější okamžiky byly na svatbě, kdy Sandy kráčela k oltáři a promlouvala ke každému z "chlapců" zvlášť a pak jak nakonec všichni měli bydlení pospolu... tleskám, tato série se opravdu moc povedla!

31.08.2022 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Nejdříve musím vyzdvihnout obálku knihy, protože ta je top, s mými hormony to dělá divy :-))) Ona celá série je fakt dost povedená. Ale teda Hale, tys mi dal. Tvrdohlavý a neústupný zabedněnec, rvala jsem si vlasy a když konečně vytáhl hlavu z pr.ele, tak jsem zase nemohla zastavit slzy dojetím, až se mi tou přeslazeností kroutily prsty u nohou :-))) A ten žhavý taneček, jo, šťastná to ta žena Fee je... utírám slinu :-))) René byl skvělý a kluci z BAM opět nenahraditelní. Těžce se mi bude s nimi loučit.
A opět velmi dojemný epilog, mé srdce opět roztálo...

28.08.2022 4 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Po přečtení "Kontraktu" jsem se těšila na tuto sérii a začátek s Bentleym je moc povedený. Baví mě toto oddechové čtení a Baronet nikdy nezklame.
Kluci z BAM jsou skvělí, jejich pouto je úžasné a já si tato přátelství moc užívám. Už teď i já vím, že se budu přiklánět ke klučičímu "gangu" této série a jejich protějšky budou pro mě jen doplňky :-) Doufám, že je celá série v podobném duchu a nespadne to do stereotypního módu "odmítání - láska - drama rozchodu - usmíření".
Zde musím zmínit skvělou scénu, kdy šel Bentley koupit Emmy dárek k narozeninám... celé trio (Bentley, Aiden a Maddox) bylo naprosto skvělé a já se opravdu pobavila :-)

14.08.2022 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

(Audiokniha)
No paaaani, to byla jízda! Myslím, že už tady toho bylo řečeno dost a já se řadím mezi nadšence této spisovatelky. Hned jak vyšla audiokniha, musela jsem začít poslouchat, jelikož "Andělé smrti" mě opravdu nadchli a nemohla jsem se dočkat pokračování. Lukáš Hlavica je prostě třída a moc mě jeho interpretace baví. Teď už budu další díly číst, jelikož jsem opravdu zvědavá, kam se dál budeme s Lottie vyvíjet a zda už konečně její vztah k dětem bude o něco lepší, co si budeme povídat, je to tragédie u nich doma. Celý tento případ byla teda síla, hned od první kapitoly vás totálně usadí a celou dobu trnete, co všechno se ještě stane a ne jednou pocítíte po těle husí kůži. Za mě velké doporučení!

31.07.2022 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Kniha extra nevybočuje z daného žánru, scénář stále typický pro tyto dějové linky, ale i tak mě to moc bavilo. I když mě teda Darcy vytáčela jakože svými "pravidly". Reed se mi líbil moc, taky bych se nechala unést vášní :-)
Tak AJi, a copak sis na nás připravil ty, jdeme na tvé story...

02.06.2022 5 z 5

Hadí oči Hadí oči Isabella Maldonado

Další skvělý díl!! Po Šifře jsem se těšila na další případ, kam nás Nina zavede a teda autorka nás opět nešetřila. Jak už jsem zmiňovala, seriál "Myšlenky zločince" patří mezi mé nejoblíbenější, takže i tato série se řadí mezi mé TOP. Strašně mě baví, jak tato parta spolupracuje a drží při sobě. Jisté momenty překvapení při vyšetřování mě teda úplně nevystřelily ze cviček, jelikož podobný scénář jsem již četla v jiné sérii, ale napětí a celkovému dojmu to vůbec neubralo. Na konci mé oko opět nezůstalo suché a doufám, že se v budoucnu dočkáme i nějakého sblížení Niny a ... :-) No, přečtěte si to sami, fakt to za to stojí, je to pecka!

13.04.2022 5 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Kniha je velmi čtivá, i když námět už zas tak originální není. Četla jsem na dané téma už více knih, kdy se musí hlavní postava po několika letech vypořádat se svým únoscem - věznitelem. Ale teda "Sklípkan" je nechutný. Fuj, nesnáším jakoukoliv lezoucí havěť a natož pavouky o velikosti tenisových míčků... Bych umřela hned na šok, jen bych ho viděla :-)))
Lizzy, Jared, Jessica i Harley jsou sympatické postavy, i když si každý nese to své velké břímě na bedrech.
Pokud vyjdou další díly, určitě si je ráda přečtu.

15.03.2022 4 z 5

Rande s knihomolkou Rande s knihomolkou Emma Hart

Jedna hvězda za to, že je Kinsley knihomolka a druhá hvězda za to, že je spolumajitelka knihkupectví, tím bohužel má chvála končí.
To byla taková nuda a jak já se na knihu těšila. Na to, že je všem skoro 30, celou dobu jsem měla pocit, že čtu o -náctiletých, protože v tomto věku řešit to, co tomu řekne bratr??? Ne ne a ne... Nuda, bez nápadu, žádný nový překvapivý děj a jakože vtipné scény mi přišly i trapné, jak to autorka bere na dřeň, aby to bylo "knihomolsky" vtipné :-( Ach jo, je to škoda...

17.02.2022 2 z 5