oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Tohle mě vůbec nebavilo. Nemám ráda scifi, a ani téma roboti, PC apod. Asi je kniha dobře napsaná, ale není to moje Gusto a neumím to ocenit . Jinak předchozí knihy od autora byly skvělé

16.04.2020 1 z 5

Dům v podhradí Dům v podhradí Jaroslava Černá

Hodně jednoduše napsané, děj jak pro náctileté .. ona i logika a uvažování sester neodpovídala jejich věku . Jako na jedno odpoledne kniha jak dělaná . Jediné plus je lehčí duchařina , která je opřená o historii 14.stol..

21.02.2020 3 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Tak to byla velmi vtipná, zároveň jednoduchá a romantická kniha.Fakt jsem se nasmala a těším se na další díly autora ..

21.02.2020 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Nemýlila jsem se. První díl byl pro mě velmi slabý, vubec mi to nepřišlo vtipné , ale chtěla jsem tomu dát ještě šanci . Aristokratka není pro mě. Fakt nesdilim nadšení

12.01.2020 2 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Paris nezklamala, umí psát. Děj napínavý , vtipný , místy až mrazivý, jak to ve finále dopadlo. Rozuzlení fajn .

21.11.2019 4 z 5

A kde máš svůj nočník ty? Na farmě A kde máš svůj nočník ty? Na farmě Marie Vanderbemden

Pokračování knihy kde máš svůj nočník, tentokrát na farmě. Opět kniha ani ilustrace nezklamaly, poutavé , naučné pro děti , aby se lépe naucily chodit na WC a ne na nočník , či na plenku..

18.11.2019 5 z 5

Více než hra Více než hra Petr Šámal

To bylo tak primitivně napsané . Děj o ničem, ještě že to bylo celkem krátký .. tohle fakt ne

13.11.2019 odpad!

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Wau. Úžasně čtivě napsaný erotický román. Četl se sám, žádné vulgarity , ale přesto představivosti pracovala na plné obrátky. Těším se na pokračování

26.10.2019 5 z 5

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Nějak mě kniha nezaujala. Tak děsné mi to až nepřišlo. Horší pro mě bylo týrání zvířat - viz např ta veverka. Ale kniha nudně napsaná, zdlouhave popisy stále dokola. byl to celkem boj dočíst

21.10.2019 3 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Námět knihy zajímavý , ale moc mě kniha neoslovila. Zřejmě nejsem pravá cílová skupina - doporučuji spíše pro náctileté .

05.10.2019 3 z 5

Kokořínsko - Jak mluví skály Kokořínsko - Jak mluví skály Jiří Adamovič

Wau. V některých roklích , jeskyních , na skalách jsem osobně byla, ale neznala informace . Tato publikace je prima, srozumitelně napsaná a doplněná hezkými fotkami

15.08.2019 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

No tak čekala jsem něco lepšího , ale tak mohlo to být i horší než to je :D každopádně kniha vůbec negradovala, spíš to upadalo až do samého konce, který je otevřený a autorka z toho vytriska další peníze , ač to nebude nic svetoborneho .. škoda. Mohla do toho vložit více

03.05.2019 4 z 5

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

Vtipně napsané.. je to rychle přečtené, psané formou deníku, takže ,,kapitolky,, mají max 2-3stranky.. chvílemi si říkám, jak prima by to v Japonsku mohlo být, ale asi ve finále jsem šťastná za ČR.. některé věci jsou u nich opravdu dost zvláštní

07.04.2019 4 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Dobrý žánr, dobrá zápletka. Konec byl nepředvídatelný. Za mě super

29.12.2018 4 z 5

Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela Natalie Young

Asi nápad dobrý, ale chtělo by to větší šťávu. Dle recenzí jsem na knihu velmi těšila, ale byla pro mě zklamáním. Velmi nudné, nezáživně napsané.. navíc nechápu proč nedala kousek i psovi , ať to má rychleji za sebou :D

20.12.2018 2 z 5

Uloupené tělo Uloupené tělo Christine Trent

Další bezvadné pokračování s Violettou..nicméně už to nebylo tak poutavé jako první díl, který byl hlavně o tom pohřbívání a připravování na onen svět .tento díl se zvrtnul už do detektivky kde někdo umírá a vyšetřuje se proč a kdo je vrah..ale i tak hodnotím velmi kladně. určitě si poslední díl přečtu velmi ráda

15.11.2018 4 z 5

Loupežník Loupežník Karel Čapek

Nebylo to špatné, dej odcejpal, místy se člověk zasmál. Ale vadilo mi tam nářečí, někdy jsem opravdu nerozuměla.

20.09.2018 4 z 5

Můj první atlas zvířat Můj první atlas zvířat Anne Möller

Moc hezká kniha s celkem reálnými obrázky. Je super , že jsou tam zvířata jak domácí, tak lesní, mořské ,zvířata ze savany atd. Je to celkem pestry atlas

09.09.2018 5 z 5

Popeláři jedou Popeláři jedou Peter Nieländer

super zábavná kniha s otevíracími okénky o chodu popelářských vozidel a třídění odpadu. moc povedená kniha

20.08.2018 5 z 5

Pohrobci zla Pohrobci zla Nicolas d'Estienne D'Orves

Joo, tak od tohodle jsem čekala úplně něco jiného. Začátek zcela nezáživně napsaný, pak se to celkem rozjede, ale nadšení velmi brzo opadne. Veliká spleť postav, ve kterých se ztrácíte a některé jsou tam i velmi zbytečně. Samotné téma Lebensbornu je tam velmi, ale velmi okrajově, což je škoda. Je to taková honba za pokladem 3. Říše se scify dějem dle mě.. za mě průměr, 3*

04.08.2018 3 z 5