oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Hrůza, otřesné.. Jak to někdo vůbec na dětech páchat..? A nejhorší je, že se ty děti nechtějí a nebo v horším případě ani nemůžou bránit.. Je to otřesný příběh!! Jen pro otrlé..

29.06.2012 5 z 5

Bohužel nedočteno.. Ačkoliv mám ráda,a zajímám se o toto téma, kniha ani styl mě vůbec neuchvátili..třeba časem na to přijdu..

28.06.2012 2 z 5

Do nitra kontinentů Do nitra kontinentů Aleš Skřivan

rozděleno na kontinenty.já teda četla jen afriku - pramen Nilu..ale moc hezké!! doporučuji

19.06.2012 3 z 5

Panovníci českých zemí 1. ve faktech, mýtech a otaznících Panovníci českých zemí 1. ve faktech, mýtech a otaznících Vladimír Liška

zajímavá knížka pojednávající o českých dějinách.. něco jsou spekulace, něco fakta.. kdo se zajímá o české dějiny, určitě by si měl toto přečíst..doporučuji

18.06.2012 4 z 5

Dobrou noc Dobrou noc Walt Disney

Skvělý soubor pohádek a říkanek pro nejmenší.. moje oblíbená v dětství

18.06.2012 5 z 5

Jehla Jehla Karel Žilák

další román z prostředí, kde žijí feťáci,kteří se snaží za každou cenu získat dávku..

Křeček Křeček Peter Fritzsche

pro všechny, co mají nebo si právě pořizují křečka!

Dcera Egypta Dcera Egypta Constance O'Banyon

Krásný román ze starov. Egypta!! Doporučuji

Milá sedmi loupežníků Milá sedmi loupežníků Viktor Dyk

Téma dnešní doby.. Je to tak!! Láska, nevěra, zrada!

15.06.2012 2 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

krásný!! Doporučuji všem!! Nejlepší Čipera, truhlička a samozřejmě Harpagon!!

Pan Theodor Mundstock Pan Theodor Mundstock Ladislav Fuks

hezky napsané!! popsané události a věci za protektorátu. moc se mi to líbilo

15.06.2012 5 z 5

1000 dívčích otázek 1000 dívčích otázek Gaby Schuster (p)

Rady pro dospívají dívky! Četla jsem to asi ve 13, a spoustu věcí jsem už věděla z domova, moc mi ta kniha nepomohla..

15.06.2012 2 z 5

Tanec na sopce Tanec na sopce Gaby Schuster (p)

Další příběh s geniálním Rexem..Jak říkává moje mamka: kdyby neměli Rexe, na nic nepřijdou, a nic nevypátrají...:-))

15.06.2012 4 z 5

Komisař Rex Komisař Rex Gaby Schuster (p)

Úžasný detektivní román s Rexem.. Nicméně, je to zfilmované, a v ničem se to asi moc lišit nebude!!

15.06.2012 4 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Velmi emoční!! Možná bych ale vyhodila nějaké pasáže, které dělají knížku nudnou a plno lidí to možná odradí!! Ale pro mě super!! Film je téměř stejný!

14.06.2012 4 z 5

Kleopatra - královna králů Kleopatra - královna králů Fiona MacDonald

Jak je uvedeno níže - je to pro menší, nebo pro ty, kdo o Kleopatře nic neví..Já si v tom četla a listovala jako malá, a od té doby mám velmi silný vztah k celému Egyptu. Tato kniha mě zavedla do všech těch tajů...

Mumie Mumie Max Allan Collins

Četla jsem to bohužel až po filmu..:-(( Při čtení mi vybíhali scény z filmu, knížku jsem si tolik neužila..Ale i tak, je to krásně napsané, hlavně je to lepší než film!! Ať žije fantazie!

14.06.2012 5 z 5

Egypt: Bohové, mýty a náboženství Egypt: Bohové, mýty a náboženství Lucia Gahlin

Další úžasná knížka o Egyptě.. Co víc říct? Doporučuji!

Egypt - chrámy, bohové a lidé Egypt - chrámy, bohové a lidé Alberto Siliotti

vše co vás zajímá egyptě, naleznete v této knize!!

Strašliví Egypťané Strašliví Egypťané Terry Deary

super knížka.. pamatuju si, jak na poslední stránce je Kleopatra a had..a had: já néé, já ji nezabil :-D