oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Bomba duchařina. Sice mi malinko přišlo přitaženy za vlasy to zombie E. , Ale jinak super. Momentálně pro mě nej kniha 2019

15.08.2019 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Čtivé, rychle ubíhající kapitoly, které nutí číst dál a dál, aby čtenář věděl, jak to vše dopadne. Bylo to zajímavě propletene, a takovýhle konec asi nikdo na začátku nečekal. Nebylo to špatné

22.06.2019 4 z 5

Nová dobrodružství prasátka Peppy Nová dobrodružství prasátka Peppy Neville Astley

Syn peppinu miluje. Krátké příběhy a obrázky, které upoutají každého malého čtenáře. Příběhy jsou i zfilmované

05.01.2019 5 z 5

Olomoucký bestiář Olomoucký bestiář Vlastimil Vondruška

Další díl bez výhrad.. ač je to tentokrát z Moravy,která mi neni tak blízká, super díl.. jen mi tu chyběl Diviš ...

06.12.2018 5 z 5

Dáma z popela Dáma z popela Christine Trent

Nádherná kniha z viktoriánské doby . Je to příběh zasazeny do pohřebnictví, který se čte velmi lehce a svižně. Opravdu doporučuji a těším se na další pokračování

03.11.2018 5 z 5

Dramata: Loupežník, R.U.R., Věc Makropulos, Bílá nemoc, Matka Dramata: Loupežník, R.U.R., Věc Makropulos, Bílá nemoc, Matka Karel Čapek

super soubor dramat v jedné knize. Četla jsem Loupežníka, Rur a věc makropulos, a nemám co vytknout. klasický čapek. určitě alespon pár děl by si měl od Karla přečíst každý

06.10.2018 4 z 5

Boss Babiš Boss Babiš Jaroslav Kmenta

Určitě je to příjemně a srozumitelné napsané, ale ja, jelikož se nezajimam o politiku, jsem se v textu a v souvislostech celkem ztrácela. Nicméně je to hezký napsané o životě a politice Andreje Babiše

19.06.2018 3 z 5

Knihkupkyně Knihkupkyně Cynthia Swanson

Dle anotace mě kniha ničím neoslovila, max názvem. Ale přesto mi byla doporučena v knihovně, tak jsem do toho šla. A jsem mile překvapena, kniha mě hned od začátku bavila. Sice cca od 3/4knihy jsem tušila, jak to nejspíš dopadne, ale i tak jsem se těšila na pointu a vyvrcholení děje. Za mě určitě super a doporučuji

13.05.2018 5 z 5

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Zkusila jsem číst po druhé, jelikož jsem prvně nedocetla. Bohužel se nestalo ani teď, sice mám knihy o židech, z 2 sv. Války ráda, ale toto neumím ocenit, blbě se mi to čte, pro mě velice nezáživné a nejde se začíst. Takže bohužel ...třetí šanci tomu určitě dávat nebudu

09.05.2018

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Čtu Langdona popořadě a zatím nejslabší díl. Čte se to samo, to je prima, ale děj sám o sobě oproti předchozím dílům je dost slabý a už mě ta euforie přešla a žádné wau se již nekonalo.

17.04.2018 3 z 5

Dýka s hadem Dýka s hadem Vlastimil Vondruška

Wau. Nevím, že jsem se knížek tak dlouho bránila. Pohltilo mě to od první stránky, a jsem velmi ráda že série má tolik dílů a stále se vydava. Nerada se budu s Oldřichem, Otou a Divišem loučit ..:) určitě doporučuji i pro ty, kdo tolik neholduje historii. Při čtení to vůbec nevadí..

17.03.2018 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

miluji knihy od U. Poznanski, a když jsem zjistila, že další kniha je z prostředí psychiatrie, neváhala jsem ani minutu, a četla jsem. Super, super, opět jsem vraha tipovala někoho jiného. její knihy mě prostě baví, určitě doporučuji

13.03.2018 5 z 5

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

Tak toto nebyl muj salek caje..nebavilo me to.

14.11.2017 1 z 5

Ukaž mi to! Ukaž mi to! Helga Fleischhauer-Hardt

prohlížela jsem si ji a četla jako malá. fotky jsou velmi povedené, reálné, a žádné trauma z toho fakt nemám.. už ani nevím, kam se ta kniha doma poděla :/

21.09.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

švícko: proč ti vadí, že to bylo tak medializované?

31.07.2017 5 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

tak to byla jízda, nešlo se od knihy odtrhnout, četlo se jedním dechem.. knihy nečtu popořadě, bohužel čtu, jak je mají v knihovně k dispozici, ale vůbec to neva.. doporučuji a těším se na další díla

19.07.2017 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Co to sakra je...??? :x tohle fakt absolutne ne.. pribehy, nebo uvahy, fejetony, nevim jak to nazvat,me nebavili, mozna jako kratke sloupky v novinach budiz, ale jako kniha to nema hlavu ani patu.. at se radsi ana drzi herectvi, to ji jde lepe :)

14.06.2017 odpad!

tak to bylo rychle přečtené - asi za hodinu :D jako co k tomu říct no.. učebnice s obsahem příšer, zvířat apod.. mě osobně to nezaujalo, asi nejsem 100% fanda HP.. jediné plus dávám za to, že za vydání a koupi šel výdělek na charitu.. jinak fakt ne..

07.06.2017 2 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

čte se samo, o tom žádná, ale děj o ničem, nezaujalo mě to, a nedočetla jsem..nechápu, že je na to stále takový ohlas..:/

17.01.2017 3 z 5

vůbec mi to nepřijde tak děsné. spíše si myslím, že plno lidí je jak dav ovcí, a i přesto, že se jim to líbí, tak to haní.. neříkám, že je to úplně bez chybné, ale děj to má, smysl a pobavení také.. jsem ráda, že jsem od toho nebyla odrazena a vrhla se na to :)

03.01.2017 4 z 5