oolinkaa oolinkaa komentáře u knih

Zachraň mě Zachraň mě Julie Tottman

Nádhera . Četlo se to samo . Dozvěděla jsem se plno nových informací. Doporučuji přečíst

01.08.2023 5 z 5

Muslimská pomsta Muslimská pomsta Iva Karlíková

Bože , ona byla tak hloupá . Tohle chování nepochopím , a že do toho ještě zatáhne svou dceru ?

25.12.2022 4 z 5

Odsunuté děti Odsunuté děti Marek Toman

Některé příběhy pěkně , emočně silné , některé mě naopak nazaujaly ani grafikou .

18.12.2022 3 z 5

Dokonalá zrada Dokonalá zrada Lauren North

Bohužel mě námět vůbec nezaujal a jen stěží jsem knihu dočetla .

05.12.2022 2 z 5

Svolení Svolení Vanessa Springora

Tak tohle jsem přečetla velmi rychle ..pochybení se stalo na vícero stranách ... Jako asi pro mě záhada že ve 4letech věděla o sexu celkem dost , ale budiž. Nicméně asi jednou stačilo , ke knize už bych se nevrátila

20.11.2022 3 z 5

Není to moje dcera Není to moje dcera Kate Hewitt

Smutné, čtivé .. i nějaká slza ukápla . Doporučuji

09.10.2022 5 z 5

Panenky z ráje Panenky z ráje Barbara Wood

Moc pěkný příběh , jen moc postav a občas jsem se ztrácela , kdo je kdo , kdo ke komu patří a jaké mají mezi sebou vazby . Každopádně i tak se velmi pěkně příběh čte a doporučuji

09.10.2022 4 z 5

Tajemství pramenů Tajemství pramenů Jennifer McMahon

Autorku a její knihy mám moc ráda . Bylo to dobré a napínavé čtení , ale asi mi unikla pointa 2-3 posledních stránek ?

06.07.2022 5 z 5

Podivná svatba na Lichnici Podivná svatba na Lichnici Vlastimil Vondruška

Jsem se nějak ztratila , tolik jmen - UPS.. ale jinak dobrý námět příběhu

07.03.2022 3 z 5

Faraon Faraon Wilbur Smith

Další Dobrodružné pokračování s Taitou a jeho věrnými přáteli Bekatou , Serrenou , Zarasem apod. Na to, že je to několikátý díl, tak je to stále velmi čtivé a napínavé , nicméně dlouhé popisování válčení , útoků , taktik tomu moc nepřidá a proto snižuji hodnocení. Každopádně Taita nezklamal , a klidně si další díly přečtu , kdyby ještě nějaké vyšly

02.05.2021 3 z 5

Zapomenuté dívky Zapomenuté dívky Sara Blædel

výborný námět, ale docela bídné zpracování . každopádně zajímavá zápletka.. ale čekala jsem od knihy více

30.01.2021 3 z 5

iPohádka iPohádka Karel Kovy Kovář (p)

Děj mě vůbec nenadchnul, nedokázala jsem ocenit IT slovíčkaření. Ale nepochybuji , že jiná věková skupina je z toho paf

18.12.2020 1 z 5

Apage Satanas! Apage Satanas! Vlastimil Vondruška

Samý johanitský řád, markvartický erb , exorcismus a Oldřich nikde :D většinu času řeší vše sama Ludmila a její nejbližší , a tím pro mě kniha ztrácí kouzlo. Proto jen 3*

24.10.2020 3 z 5

Holčička, která milovala hřbitovy – a jiné povídky Holčička, která milovala hřbitovy – a jiné povídky P. D. James (p)

Krátké, zároveň velmi slabě napsané příběhy , které nejsou ani strašidelné , ani moc záživné . Nejlépe napsaná povídka asi o holčičce , která milovala hřbitovy , ale i tak to bylo nudné čtení a po pár dnech ani nebudu vědět , o čem byli příběhy . Škoda, určitě to šlo napsat lépe

27.09.2020 2 z 5

Horečka Horečka Megan Abbott

Vůbec jsem nějak nepochopila, o čem kniha byla. A strašně nezáživná , špatně se četla

29.07.2020 odpad!

Zlodějské ticho Zlodějské ticho Petra Nachtmanová

Jednoduché odpočinkové letní čtení se zajímavým námětem . Není to žádné zázračné čtivo , ale jednohubka výborná a rovnou dvě zajímavá témata . Domácí násilí a kleptomanie . Super

17.07.2020 4 z 5

Stopy minulosti Stopy minulosti Kathryn Taylor

Tento román mě opravdu nezaujal a nebavil , nenašla jsem si v něm nic , za co bych měla dávat kladné hodnocení. Konec byl dost příšerný a další knihu si už nepřečtu

13.07.2020 1 z 5

Prokletí Schwartzovy vily Prokletí Schwartzovy vily Anna Beatrix Bártová (p)

Po dlouhé době opět horor, mysteriózní thriller, že kterého šlo tajemno od prvních stran. Chvílemi jsem si říkala, no ty kráso, utekla bych strachem. Každopádně si to umím představit i jako zfilmované

06.06.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Celkem zábavná a romantická odpočinková kniha, která nebyla vůbec špatná . Milostné a jen tak vzkazové lístečky se mi moc libily :)

03.05.2020 3 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Tohle mě vůbec nebavilo. Nemám ráda scifi, a ani téma roboti, PC apod. Asi je kniha dobře napsaná, ale není to moje Gusto a neumím to ocenit . Jinak předchozí knihy od autora byly skvělé

16.04.2020 1 z 5