orangerose orangerose komentáře u knih

Pán stínů Pán stínů Cassandra Clare (p)

Spisovatelka Cassandra Clare se opět překonala ještě lepší ,akčnější než 1 díl, konec mne dostal - nečekala jsem ho - smrt 2 lidí - nebudu prozrazovat jména ,to musí budoucí čtenáři přečíst ( nebudu kazit dojem na sérii co budou číst čtenáři/ky ) . Julián s Emmou - pěkně napínavé a dojemné u nich vztah- doufám že budou spolu posledním závěrečným díle .

P.S: už mám 3 díl v ruce , jde se to - přelouskat / přečíst závěrečný díl teto úžasné nej mojí srdcovky ( taky do patří série nástroje smrti a pekelné stroje, i bonusy : Kdo je kdo ve světě stínů, atd )

11.02.2020 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Krásný příběh z pohledu Abby, až nato jsem četla příběh Travise (2díl a 3 závěrečný díl, že až tedka opožděně přečetla jsem tento 1 díl - světě div se, nečekala jsem že už seženu 1 díl této úžasné série - v levných knihách našla, už přestala doufat že ho seženu :)
Nejvíc se mi líbil Trevisuv příběh :D

21.01.2020 4 z 5

Kouzlo Vodních panen Kouzlo Vodních panen Tanya Stewner

Knížka je krásná s obrázky, a to je tak slabá je pro mladší čtenáře, úchvatná, veselá knížka, stojí za přečtení, už aby byli ty akční díly a delší :)

16.01.2020 5 z 5

Síla přílivu Síla přílivu Tanya Stewner

Další napínavý díl Aley dívky moře, knížka úžasná a taky doufám že po 5 díle budou zase tlusté knížky a ne po 5 dílu který začínám číst - je hodně slabý - mini knížka :(

16.01.2020 5 z 5

Tajemství oceánů Tajemství oceánů Tanya Stewner

Další pokračování Aley dívky z moře, akční, u se člověk u ní nasměje , stojí za přečtení, jsem zvědavá co bude příštím díle :)

10.01.2020 5 z 5

Volte Harley! Volte Harley! Jimmy Palmiotti (p)

další božíííí díl s Harley Quinn- jenom mi bylo líto jejího přítele-smutný konec, zábavná jako vždy ,nezklame a to je to hlavní - že to je Harley Quinn- moje oblíbenkyně z DC komixu :D

08.01.2020 5 z 5

Vlčí princezna Vlčí princezna Cathryn Constable

Kouzelná knížka se zimní pohádkou, že to připomíná disney pohádku o princezně Anastázii co mám dvd, knížku jsem našla v levných knihách- náhodou , nelituji že ji mám , je místy smutná příběhem, je i dojemná :)

P.S: stojí za přečtení a je jedno jestli je čtenář mladší nebo starší :)

08.01.2020 5 z 5

Paní půlnoci Paní půlnoci Cassandra Clare (p)

Božííííí knížka ,i dojala mne - Julián k Emně patří - to jsem zvědavá co autorka napsala 2 díle o nich dvou :)

06.01.2020 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Krásna bonusová knížka mezi 3 dílem a 4 dílem, vánoční atmosféra, krása :)
P. S: už aby byl 4 díl této série

21.12.2019 5 z 5

Vlčí hora Vlčí hora Ivana Ondriová

Začátek 5 kapitol nic se nedělo, pěkně zamotany děj, její manžel byl psychos - neprozradím dal nic

19.12.2019 4 z 5

Tokijský ghúl:re 3 Tokijský ghúl:re 3 Sui Išida (p)

Začíná pěkně přituhovat 3 díle, akční, sakra kde je 4 díl, když jsem zvědavá jak to bude pokračovat dál :)

17.12.2019 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Pěkně napínavá od začátku do konce, bude dlouhe čekání na 4 díl

16.12.2019 5 z 5

Inferno Inferno Lisa Jane Smith

Pěkně zakončená série - téhle poslední díl byl nejvíc strašidelný, někdy se téhle sérii vrátím :D

29.11.2019 5 z 5

Doupě Doupě Lisa Jane Smith

Pěkně napínavý děj, že už sahám po 3 díle této série :D

24.11.2019 5 z 5

HEX HEX Thomas Olde Heuvelt

Pěkně strašidelně napínavá - knížka

22.11.2019 odpad!

Smrt Smrt Hubertus Rufledt

krasně zakončená série Alisik :)

17.11.2019 5 z 5

Carmilla Carmilla Joseph Thomas Sheridan Le Fanu

Pěkně strašidelné , akční, jsem ráda ze jsem ji našla v levných knihách, nelituji toho ze ji mam v knihovničce :D

16.11.2019 5 z 5

Emily Vichrná a loď ztracených duší Emily Vichrná a loď ztracených duší Liz Kessler

Další napínavé pokračování Emily Vichrné - božíííí knížka, určitě si seženu 7 díl a 8 díl :-D

15.11.2019 5 z 5

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

pěkně napínavá detektivka, knížka je psaná jako ji psal chlap ale omyl, napsala jí žena - zábavné :D

11.11.2019 5 z 5

Čarodějova nevěsta 9 Čarodějova nevěsta 9 Kore Yamazaki

Další akční díl teto série,hezky zakončen,určitě půjdu do dalšího pokračování

08.11.2019 5 z 5