oresvo oresvo komentáře u knih

Prokletá nevěsta Prokletá nevěsta Rexanne Becnel

Tohle byla první knížka od této autorky, díky téhle knížce jsem začala hodně číst a hlavně tenhle žánr.
Kniha je poutavá, pěkně se čte, plná romantiky, trochu drama, erotika.
Hlavní hrdinka je na první pohled křehká ale pro rodinu by udělala cokoliv, dokonce se vydávala za svoje dvojče, aby ji uchránila před násilnickým rytířem, který dobil hrad a chce se oženit s dcerou pána hradu.
Postupně poznává ,, svého manžela,, že to není žádný kruťas.
konec byl krásný . Tuhle knížku jsem četla už snad 20X a pořád mě baví.

09.04.2021 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Miluji tuhle autorku.
Třetí díl se mi taky libil i když ten začátek byl zdlouhavý , místy bych řekla, že se nic nedelo ale i tak se mi to moc líbilo. Ke konci mi dokonce ukápla slza. Ale závěr se opět povedl.
Nějak nemůžu od téhle série odtrhnout oči .

30.03.2021 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Paráda, druhy díl jsem četla hned po prvním .
Od začátku mě to bavilo, přihlouple jsem se usmívala při čtení tohoto dílu.
Vůbec mi to nepřišlo dlouhé či nějak nezajímavé.
Libi se mi , že se autorka vrací i k postavám z předešlého dílu .
Příběh je od začátku živý, střídá se zde drama, romantika, humor a i drama .

Po přečtení tohoto dílu mi zůstal úsmev na tváři .

28.03.2021 5 z 5

Tajemství Tajemství Julie Garwood

Takové milé čtení co pobaví, člověk se zasní.
Judith se mi líbila , byla taková svá, sympatická , Iain se mi taky libil , nebyl to žádný despota, možná lehce arogantní ale to už muži bývají ????

15.03.2021 5 z 5

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

Začátek byl sice malinko zdlouhavý ale i tak vtipný. Krásná romance se skotskou tématikou.
Aleca jsem si velmi oblíbila , na venek tvrdý jako kámen ale uvnitř trpělivý chlap.

12.03.2021 5 z 5

Závazek Závazek Elizabeth Kachips (p)

Tak tohle mě nadchlo. Četlo se krásně , zanechalo mi to úsmev na rtech. Příběh mě pobavil.

12.03.2021 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Sice některé pasáže byly zbytečně dlouhé ale jinak se mi celkově kniha líbila .
Alex je drsný, hulvát, egoista a bývalý feťák, ona naivka. Ale umí to s ním.

18.03.2020 5 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Kniha mě velmi bavila, byla ke konci i napinava , za mě pekne cteni co vykouzlí úsměv na tváři.

13.03.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Kniha se mi velmi dobře četla a líbila, asi miluji zle kluky ????. Příběh byl poutavý, lehce humorný.

17.12.2019 5 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Ze začátku jsem si nebyla jistá , zda mě to bude bavit, domácí násilí , týrání není nic to mě.
Ale příběh mě vtáhl do sebe , že jsem chtěla vědět co se stane dál.
Povedený příběh , četlo se to samo.

30.09.2019 5 z 5

Šance na štěstí Šance na štěstí Kristan Higgins

3.dil , sice to není nikdo z rodiny Hollandovych ale to vůbec nevadí. Je to vtipné, svěží , romantické.

12.08.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Kniha se četla dobre ale na můj vkus to bylo zdlouhavý . Než se hlavní hrdinové k něčemu dostali bylo půl knížky pryč.
Ale jinak oddechove čtení. Těším se na další knížku .

14.06.2019 4 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Kniha mě pobavila, vtáhla a celkove jsem z ni měla dobrý pocit. Zápletka je sice jednoduchá a konec celkem předvídatelný ale i tak je to super čtení .

Už se těším na další díl.

11.04.2019 5 z 5

Ozvěny run Ozvěny run Christina Courtenay

Pěkný a zajímavý příběh. Líbilo se mi jak se prolínala současnost a minulost. Příběh pěkně plynul .

06.09.2024 4 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Tak tohle byla jízda !
Moje první knížka od Amo a teda jo!
Je to temné, erotické ale záhadné. Nic pro citlivé duše. Ale líbilo se mi to. Příběh mě vtáhnul do sebe a já musela číst dál a dál.
Na začátku byla jedna velká záhada a postupně se to odkrývalo.
Bratrstvo jsou pěkní parchanti. Půlnoční běsnění a porno v přímém přenosu, ale když se od tohoto oprostíte dostanete pořádnou show.
Rozhodně budu chtít vědět jaký je příběh i ostatních kluků.
Tady jsme měli uvedení do jejich světa, King a Dove/Per mají mezi sebou neskutečnou chemii, pouto. Bylo pěkné jak si k sobě našli cestu.

26.07.2024 5 z 5

Mizera Mizera L. J. Shen

(SPOILER) Bomba, tohle bylo super .
Čtivé, humorné, erotika tak akorát, romantické.

Tahle série mě baví a už se těším na další díl.
Kill je komplikovaný, nemilovaný, má tajemství.
Pen je dobrosrdečná, trochu naivní ale správná holka.
Každá sníme o to napravit ničemu a udělat z nebezpečného hocha hrdinu. No někdy se přání plní.

03.05.2024 5 z 5

Lovec Lovec L. J. Shen

Tak tahle kniha mě bavila snad od začátku. Doufám , ze postupně vyjdou i další z téhle rodiny . Je to volné navázáni na sparow.
Hunter je zbohatlický spratek co nemá cíl, dostane klepec přes prsty a podmínku. Dát se dohromady jinak přijde o veškeré dědictví .
Sailor je na začátku taková zakřiknutá holka co miluje lukostřelbu.
Osud je hodí spolu do jednoho bytu. A pak se dějí věci.
Má to víc než jednu zápletku, což je fajn, má to humor, erotiku, vývoj postav. Dokonce jsem měla na konci ráda i Hunterova bratra a doufám , ze další příběh bude jeho .

21.11.2023 5 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Tak tohle mě bavilo. Plno humorných kousků, romantika, erotika, zápletka. Četlo se to velmi dobře.
Cal se sice tváří jako drsňák ale je to fajn kluk. Aida je sice malinko spratek, ale vlastně taky fajn.

06.11.2023 5 z 5

Lucas Lucas Marcy Jell

Druhý díl se mi líbil víc jak první.
Lucas je frajer, má obrovskou trpělivost.
Valerie je rozmazlená princezna , ze začátku mi lezla na nervy a pak najednou uslyšela otce jak ji má jen jako figurku a najednou byl Lucas její zlatičko.
Každopádně humorné, erotické, konec mě dostal.
Už se těším na třetí díl.

26.07.2023 5 z 5

Marco Marco Marcy Jell

První díl téhle série. Sice to nemá moc stran, ale zase tam není ta zbytečná omáčka okolo. Děj plyne, je to humorné, erotické a romantické.
Marco se sice tváři jako drsňák ala mafián. Ale je to normální chlap. Takový alfa samec.
Brook je taky velmi sympatická.
Určitě se těším na druhy díl.

16.07.2023 5 z 5