Paoline Paoline komentáře u knih

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Kniha je zajímavá, ale asi jen pro ty, co se zabývají duchovnem

11.03.2015 4 z 5

Život za životem Život za životem Kate Atkinson

Nedočetla jsem. Stejně jako předchozí knihu od této autorky.

23.02.2015 2 z 5

Suši v duši Suši v duši Eva Urbaníková

Kniha se velmi dobře čte. Koho zajímá Japonsko a chce se více dozvědět o mentalitě Japonců z pohledu Evropanky, tak je to kniha právě pro něj.

29.01.2015 3 z 5

Suši v duši Suši v duši Eva Urbaníková

29.01.2015 3 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Hosseini je skvělý vypravěč, kniha se čte jedním dechem. Z jeho tří knih mi tahle přišla nejkrutější, asi, že je o osudu žen. Lovec draků je ale podle mě nejlépe napsaný.

29.12.2014

Tělo a krev Tělo a krev Michael Cunningham

Skvělá kniha

31.10.2014

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Krásná knížka, která mi zahrála na city. Neobvyklý způsob vyprávění, který umocňoval čtenářský zážitek.

21.09.2014 5 z 5

Sofiin svět Sofiin svět Jostein Gaarder

Jsem ráda, že mám tuhle knížku v knihovně. Čtivě shrnuty dějiny filozofie. Akorát příběh o Hildě je hrozně dětinský a nevím, jestli třeba 12ti leté čtenáře by zas bavila ta filozofická část.

11.09.2014 4 z 5

Večeře Večeře Herman Koch

Moc dobrá kniha, přečetla jsem ji za 2 dny. Překvapivý vývoj postav.

14.08.2014 4 z 5

Koupili jsme ZOO Koupili jsme ZOO Benjamin Mee

Tak bohužel mě tato kniha zklamala. Mohl by to být dobrý román, ale bohužel je to jen nezáživné vyprávění novináře, přitom ten jeho příběh má velký potenciál.

13.08.2014 1 z 5

Tak staříka jsem odložila. Ne, že by to byla špatná kniha,ale nějak moc mě nechytla. Trochu snaha o Forresta Gumpa, ale ten je jen jeden. Zkusím ještě Analfabetku.

06.08.2014 4 z 5

Drahý život Drahý život Alice Munro

Zajímavé povídky, určitě stojí za přečtení.

29.07.2014 4 z 5

Dalajlamova kočka a umění příst Dalajlamova kočka a umění příst David Michie

Knížka, která pohladí po duši, stejně jako první díl.

02.07.2014 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Kniha pro mě měla dobrý rozjezd, opravdu jsem se ze začátku dobře bavila, bohužel pak už to má pouze klesající tendenci. Ale celkem příjemná oddechovka, zkusím ještě druhý díl.

29.06.2014 4 z 5