petraj30 petraj30 komentáře u knih

Všechno mi řekni Všechno mi řekni Lisa Jackson

Opravdu velmi zajímavý námět, velmi napínavé, ale myslím, že nedosahuje kvalit Hrobaře. Souhlasím s ostatními, že jmen bylo opravdu hodně, příště si budu dělat poznámky, nebo rovnou sestavím celý rodokmen:-) pro lepší orientaci:-)
Trochu mě zklamala Nikki, po minulém díle jsem čekala trošku změnu v chování, Reeda zase obdivuji za jeho toleranci.
Konec knihy mi přišel tak trochu uspěchaný, klidně by to pár stránek ještě sneslo, ale na druhou stranu, tam zase bylo mnoho zbytečného. Vrah mě opravdu překvapil (jako obvykle:-)) Jak jsem se ztrácela ve jménech, tak jsem se opravdu bála, že ani nebudu vědět, kdo to je:-), ale i přesto to bylo hodně povedené.
Velmi se těším na další knihy od této spisovatelky

27.09.2019 4 z 5

Jeho sličná paní Jeho sličná paní Kathleen Kirkwood

Brečím ještě teď. Kniha na mě zapusobila opravdu velmi silným dojmem, i můj 4letý syn mě chodí utěšovat:-). Opravdu kouzelná, romantická, dech beroucí kniha. Jediné, co mi trochu vadilo, byla nerozhodnost Royce, ale jeho "vystřízlivění" bylo tak krásně popsané, a jindy k tomu prostě dojít ani nemohlo. Kdybych mohla, dám více hvězd. Opravdu úžasné, vůbec nic nelze vytknout. Škoda, že spisovatelka nemá více takových knih

25.09.2019 5 z 5

Ostrov Abandon Ostrov Abandon Jillian Hunter

Začátek knihy se strašně vlekl, každou chvíli jsem knihu odkládala, chtěla jsem to i vzdát, ale vydržela jsem kvůli vysokému hodnocení - zhruba od půlky se konečně začalo něco dít, konec byl krásný, ale mohlo tam být vysvětleno více věcí, takže bych knihu o pár stránek prodloužila. Bohužel nemůžu dát plný počet za ten začátek

24.09.2019 3 z 5

Pýcha a rozkoš Pýcha a rozkoš Sylvia Day

Kniha vyloženě špatná nebyla, ale mě neoslovila. Myslím, že spisovatelka má mnohem lepší knihy z oblasti historické romance

20.09.2019

Krtek a autíčko Krtek a autíčko Eduard Petiška

Nádherná pohádka mého dětství a teď je to nejoblíbenější postavička mého syna. Doufám, že nás krtečkova mánie brzy přejde

18.09.2019 5 z 5

O Rumcajsovi a loupežnickém synku Cipískovi O Rumcajsovi a loupežnickém synku Cipískovi Václav Čtvrtek (p)

Tato kniha patří mezi oblíbené mého syna, mohla bych to číst tak 50x denně společně s Křemílkem a Vochomůrkou a Mikešem

18.09.2019 5 z 5

Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni - Stázina Jak ševci zvedli vojnu pro červenou sukni - Stázina Václav Čtvrtek (p)

Moje nejoblíbenější pohádka a krásný večerníček, jen je škoda, že ty staré pohádky moc nedávají

Mikeš Mikeš Josef Lada

Opravdu nesmrtelná a nádherná knížka. Teď jsem ji začala číst dětem před spaním, ale není to tak dávno, kdy i já jsem poslouchala svoji maminku při vyprávění:-)

Podraz Podraz Sandra Brown

Kniha byla úžasná, naprosto strhující, čtivá a velmi napínavá. Každou stránkou se odkrývalo určité tajemství, které mi vyrazilo dech.
Myslím že v každém čtenáři hlodal červíček, že to asi všechno bude trošku jinak, než jak se na první pohled zdá.
Příběh jsem si opravdu užila, byla jsem napnutá až do konce, opravdu skvělé, těším se na další knihy od této autorky

18.09.2019 5 z 5

Anděl pro Emily Anděl pro Emily Jude Deveraux (p)

Kniha měla velmi zajímavý námět. Ze začátku jsem byla nadšená, protože mi připomínala "Rytíře ve zlaté zbroji", oba byli z jiných světů, hledali pravdu a snažili se adaptovat.
Emily mi lezla na nervy - občas to bylo na vraždu, ale chlap jako Michael?....asi bych uvažovala o rozvodu :-). Toho nadpřirozena bylo na konci až moc.
Příběh byl až na nějaké maličkosti celkem zdařilý, ale spisovatelka má lepší

16.09.2019 4 z 5

Ochránce z Vysočiny Ochránce z Vysočiny Hannah Howell

Tahle kniha byla velice slabá oproti ostatním ze série. S postavami jsem se nemohla sžít, v jejich lásce (jestli se tomu tak dá říkat) mi něco chybělo, vůbec ty emoce ke mně nedolehly. Od začátku za něco bojují a honí se za pravdou a na konec je to vysvětleno na pár řádcích jen aby se neřeklo. Vím, že spisovatelka to umí mnohem líp

13.09.2019 2 z 5

Hon na manžela Hon na manžela Jillian Hunter

Byla to moje první kniha od této autorky a určitě ne poslední, mně se příběh líbil. U některých pasáží jsem se od srdce zasmála. Oba hlavní hrdinové neměli chybu - no až na to počáteční chování Knighta. Na konci mi přišlo zbytečně natahované kvůli těm kouzlům, a ten epilog mohl být tak o 2 stránky delší. Ale bylo to super

12.09.2019 4 z 5

Anděl z Vysočiny Anděl z Vysočiny Hannah Howell

Další příjemná oddychovka (i přes to zneužívání ). Mám velmi ráda, když se v sérii objevují hrdinové z minulých dílů, a naopak nové postavy, které budou mí svůj vlastní příběh. Sice sérii nečtu postupně, ale pevně doufám, že budu mít možnost sehnat všechny ostatní knihy

09.09.2019 3 z 5

Nežádoucí nevěsta Nežádoucí nevěsta Catherine Coulter

Můj první díl z celé série, no nebylo to tak strašné, ale spíš si myslím, že už autorce docházeli nápady, tak tam přidala závody s kočkami:-/. Meggie byla chvílemi skvělá a jindy na ránu, a příběh o Thomasovi mohl být více rozvinut, protože jsem se o něm nic nedozvěděla. Tak vyzkouším další knihy ze série

05.09.2019 3 z 5

Dáma z divočiny Dáma z divočiny Julie Garwood

Jak už bylo řečeno, byl to pěkný a velmi vtipný příběh. Na konci jsem trochu doufala, že se Christina s Lyonem vypraví za její adoptivní rodinou z dětství a nebo, že ta stará škatule taky dostane co proto. I přes tyto drobné výtky to bylo kouzelné, snad i proto, že si hlavní postavy řekli "miluji tě" dříve než na konci:-)

05.09.2019 5 z 5

Paní z Růžového útesu Paní z Růžového útesu Rexanne Becnel

Kniha se mi velmi líbila, asi byla nejlepší z celé série. Nevím, ale nějak mi přišlo, že jejich láska byla jaksi větší a silnější než v předešlých dílech - asi proto, že se znali už tak dlouho a poháněla pomsta a nenávist, která se potom vyvinula v něco silnějšího, a nebo se to zdálo jen mně? Od začátku jsem pofňukávala, protože mi jejich neštěstí drásalo nervy, a na konci bulela jak želva. Klidně to mohlo být o pár stránek delší.
Velmi krásná série, ke které se s chutí opět vrátím

03.09.2019 5 z 5

Rytíř z Růžového útesu Rytíř z Růžového útesu Rexanne Becnel

Mooooooc krásný příběh, plný intrik a romantiky..... ach, jak sladké. Kniha se mi líbila o trochu víc, než předchozí díl, asi proto, že v prvním díle se více bojovalo a tady se člověk více zaměří na postavy. Velice se těším na konečný díl této úžasné série.

02.09.2019 5 z 5

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Velmi čtivá a napínavá kniha, chvílemi mě i mrazilo. Souhlasím, že tento díl je lepší něž první.
Měla jsem dilema, jestli se mám podívat dozadu na jméno vraha, podezírala jsem úplně všechny, ale vrah mě i přesto překvapil. Ale musím napsat, že jsem rozuměla, proč to dělal, svým způsobem mi ho bylo líto.
Reed mi připadal hodně uzavřený a nečitelný, no ale když měl za zadkem tak otravnou stíhačku, tak to ani jinak nešlo. Nikki konečně na konci pochopila, jaké to je a snad se postaví na vlastní nohy. Moc se těším na další díl, kde se bude rozvíjet jejich vztah
Kdo mě štve díl od dílu víc je Sylvie Morrisettová - nějak mi tam nepasuje.
Teď doufám, že nikoho neurazím, ale přijde mi, že na veškeré knihy napsané ve stylu krimi, detektivky, thrillery a horory jsou lepší jako spisovatelky ženy (na takového muže jako spisovatele jsem ještě nenarazila). Podle mě jsou knihy více emočně i citově propracovanější.
Kniha byla opravdu výborná, určitě mohu jen doporučit

30.08.2019 5 z 5

Svedený ďábel Svedený ďábel Amanda Quick (p)

Kniha byla celkem pěkná, až na nějaké nedostatky - Sophy mě ze začátku štvala svou naivitou, později jsem si na to asi zvykla, jinak si to nedovedu vysvětlit :-), Julian byl podle mě moc tvrdý, občas bych ho něčím vzala po hlavě, hlavně od poloviny knihy.
Příběh byl celkem předvídatelný, docela jsem se bavila, asi jako u všech historických romancí od AQ. 70%

28.08.2019 3 z 5

Nevěsta z Růžového útesu Nevěsta z Růžového útesu Rexanne Becnel

Kniha byla moooooc krásná. Oba hlavní hrdinové byli velmi tvrdohlaví a svérázní. Velmi mě překvapilo dlouhé odloučení Randa a Josselyn (tím mi spisovatelka připomněla jeden příběh od Shannon Drake). Rand mě na konci hodně zklamal a podle mě mu Josselyn odpustila moc rychle - já bych dělala větší cavyky. Z epilogu jsem byla nadšená, slibuje úžasné pokračování dalších dvou příběhů.

28.08.2019 4 z 5