Petulla72 Petulla72 komentáře u knih

Povznesení Povznesení Stephen King

Originální námět- ano
Zajímavá myšlenka - ano
No přišlo mi to spíš, jako jedna z povídek, kterou měl dát do série, nikoliv vydávat jako samostatnou knihu. Přečteno asi za 45 minut ve vlaku. Trochu, jakoby na něj někdo tlačil, aby rychle vydal další knihu.

07.02.2020 2 z 5

Černý sníh Černý sníh Lotte Kinskofer

neurazí, nenadchne.

29.11.2019 3 z 5

Zdravý nemocný Zdravý nemocný Molière (p)

Skvělé dílo! Jednou a dost tady rozhodně neplatí.

08.11.2019 5 z 5

Město malérů Město malérů Ellery Queen

Jsem zvyklá na trochu, jak to říci tvrdší detektivky. Kniha mi přišla dosti nudná a dočíst jí byl více než nelehký úkolů.
Rozumím, že kniha je vydána roku 1976 a tak je na ní potřeba nahlížet, mnoho postav, podivné chování.

19.02.2019 2 z 5

Nataša Nataša Matěj Novobilský

Tato kniha rozhodně není můj šálek kávy, nicméně byla docela čtivá. Na druhou stranu moc ve mě nepodceňovala emoce...

06.02.2019 3 z 5

Kroky v temnotě Kroky v temnotě Michelle Paver

Kniha jedno velké zklamání, jednoduchý děj, kde se vlastně ani moc neděje.
Dočetla jsem jí jenom obtížně, není moc zajímavá a jako "hrůzostrašný příběh" bych jí rozhodně nenazvala.

18.11.2018 1 z 5

Já, Monstrum Já, Monstrum Dan Wells

Popravdě je to druhý díl a já ho četla, jako první nebyl v tom téměř žádný problém, knihy na sebe víceméně nenavazují (a když už ano, je to vysvětlené, že pochopíte, i když jste první díl nečetli).
Určitě bych řekla, že je to zajímavá kniha, naneštěstí snad až moc předvídatelná.

18.11.2018 3 z 5

Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Pijou mi krev aneb Upírkou na vlastní nebezpečí Kimberly Pauley

Méně náročná kniha o upírech, takový jednodušší děj, chybí mi tam napětí a nějaké zvraty a omyly, chytí tomu šťáva, nějaké koření - zkrátka rozumíme si ne? Nejsem přesvědčená že nadchne milovníky upírů, natož ty co si s nimi moc nerozumí...

18.11.2018 2 z 5

Smrtící chaos Smrtící chaos Matt Dickinson

Kniha byla rozhodně k zamyšlení - spojitostí věcí, které si vlastně ani neuvědomujete.
Rozhodně se nejedná o knížku z rozsáhlým nebo složitým dějem. Spíš oddechová knížka u které není potřeba moc přemýšlet.

18.11.2018 3 z 5

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

Někdy si chce člověk odpočinout od dlouhých románů, a proto King čas od času vydá nějakou zajímavou knihu povídek. Za mě patří tahle k nejoblíbenějším.
Mrazivé, ale i morální mrazení je na denním pořádku.

21.07.2018 4 z 5