popeluška popeluška komentáře u knih

Pěkné a milé čtení :-) nádherný pohádkový zážitek...

06.10.2016 5 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Právě jsem dočetla, kniha se mi moc a moc líbila, prostě úžasně napsaná.....téma je suprové a kniha se čte nádherně. Za mě určitě ***** dala bych klidně i více :-)

06.10.2016 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Opět pohodové a pěkné čtení :-) Autorka prostě umí... jsem zvědavá na poslední díl.

29.09.2016 5 z 5

Kreslený svět podle Annie Kreslený svět podle Annie Laura Lee Gulledge

Tak to byl super zážitek.....komiks se mně moc líbil a vřele ho doporučuji :-) maximálně si ho užijete

22.09.2016 5 z 5

100 přání 100 přání Erica Bertelegni

Kniha byla kouzelná, krásně se četla....autorka je velmi šikovná. Moc se mi líbilo číslování přání na začátku kapitoly.

21.09.2016 5 z 5

Jak jsem dojel až na Nordkapp Jak jsem dojel až na Nordkapp Simona Sztulová

Kniha je krásně napsaná, originální a člověk se u ní i zasměje :-) bavila mě a strávila jsem s k nihou hezké, pohodové chvíle :-)

17.09.2016 5 z 5

Anin duch Anin duch Vera Brosgol

Komiks jsem měla za hodinku přečtený....moc se mi líbilo grafické zpracování i námět příběhu byl originální. Určitě doporučuji, stojí za přečtení :-)

16.09.2016 5 z 5

Dítě s hvězdičkou Dítě s hvězdičkou Loïc Dauvillier

Opravdu velmi silný příběh na který jen tak nezapomenu.....moc krásně se komiks četl a to zpracování je nádherné :-) pět * zasloužených.

16.09.2016 5 z 5

Úsměv Úsměv Raina Telgemeier

Nádherný komiks.....úžasné čtení i grafika....ráda se knize někdy vrátím :-)

15.09.2016 5 z 5

Moje milované tchyně a já Moje milované tchyně a já Martina Bittnerová

Moc krásně se kniha četla....líbila se mi, pěkně napsané příběhy. Autorce se kniha velmi povedla a poohlédnu se po další :-) vřele doporučuji pro oddech je to to pravé...

15.09.2016 5 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

Právě jsem knihu dočetla..... a mám z ní úžasný pocit :-) Moc a moc se mi líbila jako dívka která se dotkla nebe ( i když ta se mi líbila o malinko více)....už teď se těším na další knihu od autora..... Vřele doporučuji :-)

14.09.2016 5 z 5

Vincent Vincent Barbara Stok

Hodně zajímavý komiks ...líbil se mi :-) opravdu stojí za přečtení.....

12.09.2016 5 z 5

Koralína (komiks) Koralína (komiks) P. Craig Russell (p)

Hezké čtení...za hodinku jsem měla přečteno, nemohla jsem se odtrhnout od knihy. Vřele doporučuji :-)

05.09.2016 5 z 5

Klárka a 11 babiček Klárka a 11 babiček Olga Černá

Malá příjemná knížečka která se krásně čte....příběh formou dopisů je fajn nápad....podařená knížka :-) pro oddechové čtení.

Tajný výlet za svatým Jakubem Tajný výlet za svatým Jakubem Ivan Burkert

Kniha se nádherně čte...má krásné fotografie....úžasný člověk....Kniha je luxusní a ráda se k ní někdy zase vrátím :-)

04.09.2016 5 z 5

Jižní Amerika: z Buenos Aires na Machu Picchu Jižní Amerika: z Buenos Aires na Machu Picchu Petr Nazarov

Knihy od autora jsou velmi pěkné a milé. Píše poutavě a doplňuje krásnými fotografiemi.
Luxusní kniha :-)

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Naprosto úžasná kniha.....nasmála jsem se, pobavila....je to napsané velmi čtivě a hlavně originálně. Ráda se ke knize zase někdy vrátím....na takovou jen tak rychle nezapomenu :-)Vřele doporučuji.

04.09.2016 5 z 5

Ještě jsme ve válce: Příběhy 20. století Ještě jsme ve válce: Příběhy 20. století Adam Drda

Ufff.....velmi zajimavý a taky smutný komiks :-) Ale je dobré si to přečíst co a jak bylo....kniha je graficky moc podařená :-) za mě plný počet hvězdiček a to zaslouženě

Andělíčkářka Andělíčkářka Camilla Läckberg

Napínavá kniha od začátku až do konce. Dopručuji :-)

01.09.2016 5 z 5

Dům Dům Danielle Steel

Tak tato kniha mě velmi bavila....užila jsem si jí maximálně :-) krásná

01.09.2016 5 z 5