prestiggio prestiggio komentáře u knih

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Vyborná kniha. Tesim sa na dalsiu cast.

09.01.2017 5 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

seria precitana, dojmy su zvlastne. Mala som xy moznosti kto to robi, ale toto ma odrovnalo. V celej serii bolo niekolko casti, ktore by som vyhodila. Ale ked sa nad tym teraz zamyslim, bez nich by to nebolo ono.

01.10.2016 5 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

skvela kniha, koniec bol pre mna prekvapenim

10.08.2016 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

od tolko propagovanej knihy som cakala viac. napatie bolo od prvej strany, ale to sa viezlo v jednej rovine, a ziadne vyrazne rozuzlenie som necitila. meno vraha som netusila, ale nejako velmi ma neprekvapilo. Kim mi ani velmi k srdcu neprirastla. Na jednu stranu chladna a sarkasticka, na druhu stranu empaticka. urcite si ale precitam dalsie knihy v poradi.

25.07.2016 3 z 5

Spravodliví Spravodliví Jonathan Freedland

pomaly rozbeh, no od polovice to malo, ako sa povie "grády". na moj vkus som ju ale citala dlho. cas pri nej ale nelutujem. na plny pocet hviezdiciek nie je, ale urcite dobra kniha ktoru sa oplati precitat.

21.07.2016 3 z 5

Krajčírka z Dachau Krajčírka z Dachau Mary Chamberlain

kniha mohla byt super, keby...Alebo mozno skvela bola, vďaka, alebo aj napriek tomu ako skoncila? neviem sa ani sama rozhodnut. je pravda ze zo zaciatku som ju hltala. to ak Ada zacala snivať svoj sen, spoznala lasku a neskor ako spoznala bolest a krutost. ale ten koniec? nie

18.06.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

pri tejto knihe som sa presvedcila ze bestsellerom sa moze stat hocijaka kniha

16.06.2016 3 z 5

Řekni mi svůj sen Řekni mi svůj sen Sidney Sheldon

po precitani mnohych severskych detektivok, celkom prijemna zmena. namet pokladam za zaujimavy. kniha sa citala velmi dobre.

14.06.2016 3 z 5

Pán zlodejov Pán zlodejov Cornelia Funke

aj ked je kniha urcena skor pre mladez, myslim ze ju mozu citat aj dospeli. kniha sa mi velmi pacila.

06.04.2016 5 z 5

Záhada zadnej izby Záhada zadnej izby Katarína Gillerová

Kniha napisana putavo, zaujimavo. Bola som naozaj zvedava co je tou zahadou. Ale aj sa priznam ze niektore odseky som preskakovala. A taktiez mi tam chybalo ako vyriesila hrdinka isty problem vo svojom zivote.

02.01.2016 4 z 5

Krajina stínů Krajina stínů Leonore Fleischer

Zaujimava kniha, plna emocii. Necita sa lahko. Je tam vela veci na premyslanie, o Bohu, o zivote, o laske, o utrpeni. Najskor som ju chcela odlozit, som ale rada ze som to neurobila. Urcite stoji za precitanie.

28.12.2015 4 z 5

Elektrický Bůh Elektrický Bůh Catherine Ryan Hyde

Najskor som sa bala ci sa mi bude kniha pacit. Nie je to prave typ knihy ktore by som vyhladavala. Ale kniha ma uplne dostala. Nevedela som sa od nej odputat aj ked neslo o ziadny napinavy trhak. Kniha nuti cloveka k zamysleniu o zivote, o sebe samom. O tom preco ludia konaju tak ako konaju.

20.12.2015 5 z 5

Pomaľované vtáča Pomaľované vtáča Jerzy Kosiński

knihu som dočítala pred niekoľkými dnami a naviem začať čítať ďalšiu. stále ju neviem dostať z hlavy. Tiaž mi chýbali nejaké dialogy, priama reč, ale potom som si zvykla. Kniha je dobre napísaná, číta sa rýchlo, ked teda neberiem do uvahy brutálne scény. Odporučam nečítať pri jedle. Niekolkokrát som si hovorila že ju odložím a nebudem čítať ale stále som verila v šťastný koniec. neviem ale či tam nejakývšťastný koniec vôbec bol...

08.06.2015 4 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

skvela kniha, zo zaciatku trochu nezaujimava ale ked sa zacal dej komplikovat, tak som sa zacitala ze som si ani nevsimla ze uz som konci:-)

05.04.2014 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Nemám rada knihy písané takouto formou (v 1. os.) ale tuto som prečítala jedným dychom za dva večere. teraz čítam dalšiu časť a neviem či sa neteším viac ako hlavná hrdinka na pomstu. Neviem sa dočkať konca.

24.09.2013 4 z 5

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

tak týmito príbehmi som ako malá žila, dokonca som aj do skautu chodila a s kamarátkami sme mali klub...

22.09.2013 4 z 5

Vynález krídiel Vynález krídiel Sue Monk Kidd

Mohlo to byť dobré. Ale mňa to tak strašne nebavilo! Ledva som to za mesiac precitala.

06.02.2024 2 z 5

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Ako tak čítam komentáre, všetci boli nadšení. Ja som knihu ale ledva dočítala. Mám silné podozrenie ze za to môže slovenský preklad. Neviem to presne popísať, ale moje pocity boli že som sa nevedela vzit do scény, neverila som postavám to co robia alebo hovoria. Takže samotnú podstatu knihy, dva smutne príbehy, som absolútne nevnímala a koniec som len prebehla aby som vedela ako to skončí.

29.07.2023 2 z 5

Zapomenuté šaty Zapomenuté šaty Riikka Pulkkinen

Príbeh písaný v náznakoch, plný metafor. Miestami skvelé myšlienky, ale ak čakáte prekvapivý zvrat nič sa nekoná.

01.11.2022 3 z 5

Utajená Utajená Lucia Sasková

Milujem autorkine príbehy z psychiatrie a nehovorím ze by toto bola zlá kniha, ale asi som nebola cieľová skupina. Vadilo mi časté opakovanie slov "okej" a "bejby". Určité casti deja som preskakovala a správanie postáv ma niekedy rozculovalo.

30.10.2022 3 z 5