Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Úžasné čtení,nemohla jsem knihu odložit. Kdybych měla více času knihu dočtu hned snad za jeden den :D ... Parádní čtení! Naprosto doporučuji!!!!

14.01.2019 5 z 5

Muži Marie Terezie Muži Marie Terezie Hanne Egghardt

Velice dobře napsáno. Kniha čtivá,četlo se mi to strašně dobře. Marii Terezii mám ráda,takže tato kniha pro mě byla docela povinnost přečíst,ale i kdyby ne tak je fajn něco málo o ní vědět více. DOPORUČUJI

01.09.2018 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Skvělá kniha,příběh mě dostal. Jen byl za mě o kapičku slabší než díl minulý. :-) Za mě jinak doporučuji. ČETLO SE TO SAMO!

25.05.2018 4 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Mám pocit,že na tehle serii se stávám závislá.. Knihy mě baví a hltám je ,když můžu stránku po stránce.. Závislost tohle ...:) a naprostá láska na první přečtení :D .. nechápu,proč jsem tu serii tak dlouho odkládala

08.05.2018

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

08.05.2018

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

08.05.2018 5 z 5

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

08.05.2018 5 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Tak tohle bylo zklamání. Bohužel,ale musím dát knize jen dva a půl hvězdy...Knihu jsem měla rozečtenou strašně dlouho a dočetla jí vyloženě s donucení... Škoda,obálka slibovala pěkné čtení možná i hororové nebo napínavé. Ale ve skutečnosti to bylo divné (místy až nudné) .. Rachel pro mě byla tak šíleně nesympatická a tak šíleně já nevím jak bych to řekla prostě asi pro tohle nemám ten správný výraz.. Mě se tato osoba nelíbila a po celou dobu čtení jsem jí měla vyloženě plné zuby.. A ten konec? No co ,to toto.... Mohlo to být opravdu hezčí čtení. Bohužel :( ale tohle nene....

30.03.2018 2 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Hodně silný příběh,plný emocí a konec mě Teda strašně dostal nechápu ještě teď. Kniha a příběh je poměrně slabší než jiné knihy co jsem četla, ale jinak je to zase perfekt. :) sloni v knize prostě úžasné.

18.12.2017 4 z 5

Nové Pompeje Nové Pompeje Daniel Godfrey

Musím říct,že tohle se absolutně nedalo číst. Nevím,ale na mě to bylo tak šíleně napsané. Od knihy jsem čekala něco jiného,začátek vzal pěkný směr.. ALE PAK.. no.. nejspíš jsem zase naletěla na název a obálku knihy.. :(

07.11.2017 2 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

Trvalo mi dlouho než jsem se ke knize dostala,jelikož si docela dobře pamatuji předchozí díly nebyl problém po menší pauze od série začít číst další díl... A musím říct Wow!! :) knihu jsem přečetla v pár večerech jako nic.. Spokojenost!

22.10.2017

Odveta Odveta Joelle Charbonneau

Mě se kniha líbila cca do poloviny,pak mě to postupně prestavalo bavit... A konec mě přišel maximálně divný. Těšila sem se, jak to dopadne atd ale tohle? No nevím.... S knihami Hunger GAMES se tohle nedá srovnávat a že by to bylo lepší? To jako vážně? Tohle bylo horší.... Nějak mi u konce přišlo, že autorka neví jak konec dopsat nebo vymyslet tak to celý splacala dohromady.. :( a to první díl byl úžasný ale tohle je fakt zklamání :((((..

12.10.2017 2 z 5

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Na knihu jsem se vyloženě těšila,ale co se nestalo. Klasika,kniha mě tak trošku zklamala... Sto názvu,holka která je puberťacka atd,jako dalo by se to překousnout v předpokladu kdyby kniha nebyla tak strašně tlustá! Klišé ocas za mě dobrý ale název typu plíseň nevím :D... Docela jsem zvědavá na další díl I když do tohohle jsem se musela nutit,abych dočetla a konečně mohla knihu dát do police a vzít něco co mě bude opravdu bavit. Nicméně dávám tomu ještě šanci a jsem zvědavá na další díly...:)) slabé tři hvězdy (dávám šanci dalším dílům...)

02.10.2017 3 z 5

Život bez pšenice Život bez pšenice William Davis

Tuto knihu jistě zařadím do knih,které změnili můj život... Sice jsem v knize pár věcem nerozuměla, ale to vůbec nevadí. Kniha mě nadchla a pomalu, ale jistě mi vše při čtení dávalo smysl.. A ty recepty tam určitě je vyzkouším...kniha mě přesvědčila,že nejlepší pečivo je domácí,co si doma upečete..takže směle do toho.. Já se rozhodla si pečivo péct doma s jiné mouky existuje jich spousta a neobsahují pšenici ani lepek... Takže kniha u mě splnila svůj účel. Za mě doporučuji lidem,který se rozhodli o zdravější a lepší styl života... Palec nahoru :)

20.09.2017 5 z 5

Alenka v říši zombií Alenka v říši zombií Gena Showalter

Úžasná knížka,příběh se mi četl pěkně. Zombie zde v knize byli zvláštní,čekala jsem možná trošku víc( ale přeci jen je to dívčí čtení). Alenka v říši divů mám děsně ráda,takže tahle kniha pro mě byla taková výzva. A nakonec nezklamala. Postavy jsem si oblíbila.... Už se těším na další pokračování za zrcadlem... Doporučujuji

10.09.2017 5 z 5

Jednou provždy Jednou provždy Kiersten White

Báječně zakončení celé série. Tuto knihu jsem pořád odkládala,ale nechápu proč,nakonec se mi třetí díl serie líbil nejvíc. Dej je akční od začátku do konce. Moc doporučuji.

03.09.2017 4 z 5

Město zrcadel Město zrcadel Justin Cronin

Nenáročné čtení,které jsem zase zhltla jak něco během chvíle. Líbila se mi hodně minulost Nuly. Strašně mě uchvátili snímky ke konci knížky,ty byli strašně super,jen bych uvítala víc řešit tu epidemii a ne jen vztahy mezi osobami. Druhý díl jsem chápala,že je o tohle trošku odebrán přeci jen to byl přechodný druhý díl.. Ale u závěrečného dílů jsem toho čekala více. Aspoň více akce s viraky... A ten konec proč proboha? Je to tak strašně zarizle,urizle že nevím co se stalo s pár postavami.. A nejvíce mě štvalo,že jsem se začetla do děje kde bylo napětí aspoň trochu a říkám si jo super konečně se to rozjíždí a pak najednou skok a jsme úplně jinde o několik let zase.. To mě dost štvalo... Po prvním dílu jsem tedy čekala asi více,jelikož první díl dal latky velice nahoru...

24.08.2017 3 z 5

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

Druhý díl si bohužel nese i to klasické co většinou u druhých dílů bývá a to je to,že je to pomalejší a takové nevím... Četlo se to stejně dobře jako přechod ale bylo to prostě slabší. Ale i přes to se mi kniha líbila.

23.08.2017 4 z 5

Dívčí orchestr Dívčí orchestr Fania Fénelon (p)

O knize jsem do nedávné doby nevěděla. Jsem ráda,že jsem si ji přečetla. Je to strašně silný příběh. A honí se mi v hlavě věta, tak sakra málo o Osvětimi doposud víme. Tato kniha by se podle mě měla číst,jako povinná četba (jistě by to bylo potřeba,nemůžeme na tohle téma zapomenout,vždyť se to dělo nedávno) ... Poslední věta v knize mě docela děsí.. Přestava něčeho teď v téhle době no ani na to nemyslet! Tato kniha je krásně napsaná a je škoda,že padla do zapomnění!! Doporučuji všemi deseti.

08.08.2017 5 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Kniha se čte velice snadno,není to nic náročného .. Dej je tu poměrně klidný,až na pár stránek, které jsou poměrně dost smutné. Konec knihy jsem poměrně dost nepobrala a musela jsem si tu poslední kapitolu přečíst prostě znovu,ale stejně jsem to nepobrala...filmové zpracování jsem viděla a musím říc,že to se mi líbilo více... Kniha je to prostě jednoduchá... Na tohle tema je rozhodně víc knih,které jsou daleko lepší. Ale i přes to si ode mě kniha zaslouží plný počet hvězd.. Jelikož se četla opravdu až moc rychle.. Kapitoly krátké a veliké písmena... líbilo se mi to..

12.07.2017 5 z 5