Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Porodní bába z Benátek Porodní bába z Benátek Roberta Rich

Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem. Není to nic náročného. Velice zajímavá kniha. Už se chystám na druhý díl. Hana je moc sympatická. A její příběh v této knize stojí určitě za přečtení. Je to trošku jiný pohled na židy a židovské geta.

05.02.2017 5 z 5

Bílá jako sníh, rudá jako krev Bílá jako sníh, rudá jako krev Alessandro D´Avenia

Za začátku knihy jsem chtěla Lea pořádně praštit po hlavě...ale jak šel dej dal docela jsem si ho i oblíbila..pár knih na tohle téma jsem již přečetla,ale srovnávat to s jinými se nedá.. Tohle je spíše kniha o první lásce, která zrovna není taková jakou si ji LEO představoval. Ale je to poměrně dost silný roman, po kterém se již nedokáži na bílou, modrou a červenou barvu dívat stejnýma očima..již to nejsou pro mě obyčejné barvy. TATO kniha určitě stojí za přečtení!!! Moc pěkné. Jen bych to moc nesrovnavala s jinou knihou na téma leukémie.. Krásné.

18.01.2017 5 z 5

Začátek konce Začátek konce Manel Loureiro

Naprosto úžasná kniha. Velice doporučuji všem deseti!! miluji knihu že zombikama a tohle je za mě další poměrně skvělá kniha co zaslouží přečíst

09.01.2017 5 z 5

Hitlerova dcera Hitlerova dcera Jackie French

Kniha je napsaná spíše pro děti,ale i přes to se mi tento nápad líbil a knihu zhltla za chvilinku. Opravdu těch pár stránek co má bylo coby dup.. Kniha je zajímavá a určitě stojí za to přečíst. Jen bych uvitala více stránek,ale jasné je to formou pro děti takže nečekejte bichli ;-)

09.01.2017 3 z 5

Trojice Trojice Sarah Lotz

Tohle bylo jako co?? Začátek začal velice slibně, ale pak.... Nezlobte se na mě ale tohle bylo jako co? za mě max hvězdička za obálku a za začátek knihy.. To se prostě nedá,za mě ne..ne.

24.12.2016 1 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Silný příběh. Nedovedu si představit být v kůži ani jedné s hlavních postav,asi bych to nezvládla.. . Opravdu silný. Knihu jsem probrecela... po přečtení mám divný pocit,kniha byla opravdu zatraceně silná na emoce... Nemám slov...

24.12.2016 5 z 5

O slůněti, které chtělo usnout O slůněti, které chtělo usnout Carl - Johan Forssén Ehrlin

Prostě krásné!! Moji dcerce se strašně líbí příběh a ty obrázky ve vnitr prostě zbožňuje. Pořád čteme králíčka,tak teď můžeme střídat se slunatkem.. Krásné.. Doufám,že vyjde další kniha,protože mi si ji rozhodně přečteme.. Dcerka u toho krásně usína.

23.12.2016 5 z 5

Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů (převyprávění) Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů (převyprávění) Gisela Fischer

Krásné pohádky. Mé dceři se moc líbili.

09.12.2016 5 z 5

Nejšťastnější dívka na světě Nejšťastnější dívka na světě Jessica Knoll

Od téhle knihy jsem čekala poměrně víc. Kniha se četla dobře,ale nelíbila se mi.

11.11.2016 3 z 5

Rozkaz zabít Rozkaz zabít James Dashner

Pěkně zakončení celé série.. Konec mě dost překvapil... Přečetla jsem ji jedním dechem,jak moc se mi líbila.

10.11.2016 4 z 5

Údolí úžasu Údolí úžasu Amy Tan

Naprosto krásná knížka. Sice jsem u ní trávila více večeru,ale určitě nepromarnila.. Kniha a příběh se mi šíleně líbil... Na to že je to taková bichle se to četlo celkem samo... A to se mi líbilo. Čtivé a krásné zároveň.

22.10.2016 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Kniha se mi poměrně líbila více než Dcera. Ale ty podobné pasáže no myslím,že tam být neměli... Něco mě potěšilo něco zklamalo...mno ale účel to splnil... Pěkná kniha na odpočinek

10.10.2016 3 z 5

To cestování časem bylo opravdu příšerné, ale jinak jsem to přečetla poměrně rychle. Což se divím. Taková jednohubka.. Příběh neměl ale hlavu ani patu takže nevím co si o knize mám myslet.

05.10.2016 3 z 5

Setba minulosti Setba minulosti Virginia Cleo Andrews

Nemůžu uvěřit,že už to zkoncilo :-(... Tahle příběh mě tak pohltil,ze jsem se přistihla že i o postavách hodně přemýšlím.. Takhle kniha me dostala poměrně hodně do deprese,ale za to část zase do úsměvu...takhle od všeho trošku... Tento díl mě tak dostal,že po přečtení sedím a čumím do stropu a říkám si sakrá proč už to zkoncilo.... Tak úžasný příběh,který je poměrně zvláštní jsem dlouho nečetla.. Za mě krásné, krásné, krásné.. Prostě srdcovka... Poslední díl si určitě přečtu, ale pro mě to bude spíše taková vsufka do příběhu,který touhle knihou konci... Proč proč už je konec :-( ...

03.10.2016 5 z 5

Zachránila mě slza Zachránila mě slza Angele Lieby

Tak tady s téhle knihy si něco do života odnáším...a to je to,vážit si každý den,každou minutu, vteřinu života.. Takhle kniha me určitě poznamenala do Života!!!

01.10.2016 5 z 5

Neználkovy příhody Neználkovy příhody Nikolaj Nikolajevič Nosov

Dcerce se strašně líbil. Nejspíše budeme číst i dál.. A vrátíme se k němu zase někdy.. Nejlepší... Krásné ctenu

09.08.2016

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Sarah Forsyth

Prostě jedním slovem wow... Knihu jsem doslova hltala jedním dechem... Líbila se mi i když některý části byli trošku na zvednutí žaludku,ale dala jsem to..přečetla jsem i horší

26.02.2016 3 z 5

Nějaké části se celkem často opakuji.. A jsou podobné...což mi přišlo v knížce nudné.. Ale jinak se to četlo celkem samo...až na ty podobné pasáže a furt dokola jedno a to samé téma... Jinak první díl byl o mnoheeeem lepší a smála sem se u ne daleko více...

22.02.2016 3 z 5

Este nikdy jsem se tak nenasmala jako při téhle knížce
..brecela jsem smíchy :-D . ...

17.02.2016 5 z 5

Nikdo tě nemá rád Nikdo tě nemá rád Judy Westwater

Silný příběh,přečteny během pár dnů.. Někdy mě až mrazilo v zádech co dokáže člověk udělat vlastnímu diteti :( .. Příběh velice dojemny. Zanechal ve mé zvláštní pocit

02.12.2015 5 z 5