Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Kód horečky Kód horečky James Dashner

Kniha mě velice překvapila,bavila mě rozhodně více než díl před tímhle. Tady konečně máme naše skvělé hlavní hrdiny, na které jsem čekala již u předchozího dílů. Dočkala jsem se. Konečně vím,jak vše vzniklo a všechny mé otázky byli zodpovězeny.. A já konečně pochopila.... Palec nahoru! Sice to nemá na původní sérii,ale tento díl mě velice překvapil. SPOKOJENOST :))

11.03.2018 4 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Jodi Picoult

Kouzelná knížka, do které jsem se zamilovala. Kdybych nevedela dopředu jak dopadne druhý díl,jistě bych sáhla teď po dočteni po pokračování. Takhle ale jsem naprosto spokojená.. Láska mezi řádky se mi líbila víc než láska mezi pismenky, takže za mě rozhodně doporučuji všemi deseti!!! Tento příběh je opravdu krásný a ilustrace v knize a následně i obrázky na konci překrásné!!! Pokud máte rádi pohádky tato kniha je určitě dobrou volbou. Já si u knihy krásně odpočinula a čtení pro mě bylo jako droga,nemohla jsem přestat až do konce :))). Doporučuji

24.10.2017 5 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Do knihy jsem se absolutně zamilovala. Vůbec mi nevadilo, že je přirovnávana ke knihám skleněný trůn apod.. Mě to přišlo jiné, kouzelné a zajímavé!! Milostný trojúhelník je tady nenápadně v pozadí neprojevuje se tolik. . Kniha má pořád akci takže se při čtení vůbec nenudite, ale tak strašně vám proklouzne mezi prsty jak nic. Já si knihu užívala a strašně se těším na pokračování,které doufám bude. Postavy jsem si totiž zamilovala též jako knihu kompletní... A zima bozeee dokonale.. :)

21.10.2017 5 z 5

15 minus 15 minus Tomáš Zářecký

Mě se kniha nelíbila.... Za mě až moc krvavé, násilné atd.. Příště raději sáhnu znovu po Hunger Games.. Nezlobte se na mě,ale kniha se mj opravdu nelíbila. Nahanela mi strach a prostě asi se to někomu líbí. Ale mě kniha nepřesvědčila..Škoda a to jsem doufala,jak se mi bude kniha líbit...PS.smrt pár postav mi spustila žaludeční potíže... Tohle fakt za mě ne... Za nápad a obálku dvě hvězdičky... Víc tomu dát nemohu..omlouvám se.. Nechutná kniha.. Pokud máte rádi krvaky a brutálni scény tak vám knihu doporučuji... Pro slabé žaludky jako sem já kniha není... Ještě teď mi je mdlo... :)

01.10.2017 2 z 5

Poušť v plamenech Poušť v plamenech Alwyn Hamilton

Nemohla jsem se začíst,asi mám nějaké špatné období.. Kniha to nebyla špatná, jen že začátku mi dělalo problém se vžít.. obálka knihy je nádherná,proto jsem knihu chtěla a přečíst si ji sem proste musela protože jsem čekala co pěkného je uvnitř.. Mám ráda knihy s pouště a s toho prostředí.. Takhle kniha to vše splnila do jedničky... Krásné

13.09.2017 4 z 5

Nejmenuji se Miriam Nejmenuji se Miriam Majgull Axelsson

Nějak jsem nemohla knize přijít na chuť.. Prostě mě to absolutně nebavilo.. Škoda... Nejspíše mě odrazovalo to,že je kniha vymyšlena a příběh v knize se nestal (asi proto)... nevěděla jsem kde kniha začíná ani kde končí.. A už vůbec jsem nevěděla kde začíná dej s přítomnosti a kde s minulostí dost se to tlouklo o sebe.. Škoda,kniha má pěknou obálku ale styl psaní o ničem.. Nezlobte se na mě ale mě to prostě nesedlo.. Sto lidí sto chutí... Jsou lepší knihu než tato :). Příběh byl pěkný ale ten styl to dodělal...

13.09.2017 2 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Kniha má fakt kouzelnou obálku,takovou temnou.. K příběhu se opravdu pořádně hodí. Bylo to neuvěřitelně čtivé a napínavé. Sice jsem cca od poloviny poznala hlavní zápletku a jak se dej bude vyvíjet (dalo se to odhadnout) ale to vůbec nevadilo. Opravdu temné čtení,plné překvapeních... Anglie je úžasná slečna,která dokázala nemožné a za to má můj obdiv... Poslední kapitoly mě totálně rozsekali.. Doporučuji.

02.09.2017 4 z 5

Nikdy nespi sama Nikdy nespi sama Alex Schiller

U knihy jsem se bavila,bylo to vtipné čtení. Sice s toho vyjde fakt,že pokud tohle někdo fakt bere vážně tak se z něj pak stane kurva ale můžu říci že mě kniha rozesmála a to na maximum.. Ty úkoly v knize byli vtipné,já bych rozhodně nikam nešla samotná v téhle době ale budiž. Knihu jsem brala jako takový relax.. Za mě rozhodně líbilo. :D brala jsem to s humorem. Trošku mi to připomínalo tu sektu,jak je ve filmu yes Mann nebo jak se to píše.. Říkejte na všechno ANO a bude vám dopřáno :) :D

31.08.2017 4 z 5

Panenka z kostí Panenka z kostí Holly Black

Kupodivu ať je mi tolik co mi je,kniha se mi strašně líbila. Nelituji,že jsem si ji přečetla až teď naopak.. Kdyby mi bylo těch 11-13 let určitě bych se knihy totiž bála,obzvlášť té obálky (která mi teď přijde naprosto úžasná) ... Příběh je to strašně čtivý,prostě mi prokouzl pod očima jako nic. Oblíbila jsem si všechny postavy. Příběh panenky je v knize parádně popsán a propracovaný,dává to knize parádní hororový nádech.. Ilustrace se mi také strašně líbili,kniha je to opravdu vymazlena. . Za mě doporučuji. Jinak já se panenek s porcelánu docela desim,takže pro mě to byla opravdu taková hororová pohádka. Spokojenost.

20.08.2017 5 z 5

Nezadaná Nezadaná India Desjardins

Perfektní komiks,strašně jsem se nasmála a zvedl mi strašně náladu. U strašně chvílí jsem se v obrázcích viděla :D ... čtení mi zabralo opravdu málo času,takže se ke knize určitě zase vrátím někdy až mi bude hůř.. doporučuji.

18.08.2017 5 z 5

Když pan Pes kousne Když pan Pes kousne Brian Conaghan

Nemilé téma, ale spracované dokonale. Zasmála jsem se. Sice mi trvalo trošku se zacist, ale nakonec jsem knize podlehla. Sice jsem věděla hned, jak kniha skončí. Ale to vůbec nevadilo. Příběh je to opravdu mile vyprávěn :)

16.08.2017 3 z 5

Pompeje: Deník dívky z let 78-79 n. l. Pompeje: Deník dívky z let 78-79 n. l. Sue Reid

Krásné napsaný deník. Silný příběh v něm je popsán. Nedovedu si představit, jaký strach měli když viděli jak se sopka probouzí. A pak ten mrak.... Ta představa mě docela děsí,sopky mě fascinují, ale mám s nich strach a respekt... chtěla bych se tam někdy podívat,jak to tak vypadá. Ale asi bych pak s toho měsíce nespala. Jinak pěkné čtení,knížka je to malinká takže pro mě lahůdka na pár hodin.. Doporučuji

03.08.2017 5 z 5

Jákobovy barvy Jákobovy barvy Lindsay Hawdon

U čtení knihy mi dělalo problém se soustředit,vzhledem v tom skákání v čase... Nebylo to moc lehké čtení. Kniha je drsná... Rozhodně doporučuji.

24.07.2017 4 z 5

Za války, 1914: Sbohem, Piccadilly Za války, 1914: Sbohem, Piccadilly Cynthia Harrod-Eagles

Do knihy jsem měla problém se začíst,ale nějak u strany 50 cca jsem se do toho pustila a četla a četla.. Období první světové války bylo fajn,mám ráda takovéhle knihy. Těším se na další díl,který bude doufám více záživny. Bylo to příjemné čtení.

14.07.2017 4 z 5

Vše co se plazí po zemi Vše co se plazí po zemi Niko Henrichon

Překrásné. A ještě jednou překrásné. Komiks jsem měla přečteny a prolistovany hned,ale nelituji. Naopak jsem hrdá za to,že ho v knihovně mám. Dělá mi tam pěknou ozdobu.

08.07.2017 5 z 5

Trest za krutost Trest za krutost Darren Aronofsky

Příběh Noe mám děsně ráda,i když nejsem věřící... Tohle je naprosto kouzelný a krásný komiks, který by neměl chybět v knihovně podle mě každému kdo má tento příběh rád... Měla jsem to sice prolistovane a přečtené hned ale rozhodně toho nelituji.. A film ten zbožňuju. :-)

08.07.2017 4 z 5

Gejša se smaragdovýma očima Gejša se smaragdovýma očima Jina Bacarr

Mě se knížka poměrně líbila. I přes to,že zde každý píše jaký to bylo strašný erotický a podobně. Je to prostě druh erotické literatury,nehledejte v tom nějaký příběh romantický.. To si raději přečtěte Gejsu jinou.. Tohle je prostě zase s jiného soudku. Kniha se četla poměrně snadno,erotika je tam skoro na každé stránce ale mě to nevadilo. Děsně jsem se zasmála u scény s přirovnání houby.. Přišlo mi to děsně vtipné.. pokud máte rádi erotiku tak tento příběh doporučuji. Jen mě trošku zaráží ten věk.. 15 let no nevím.. Na tu dobu poměrně dost zkažené děvče :-) a boha jeho vždyť je to jen kniha... Mám Gejsi ráda a tu jejich kulturu, sice takhle kniha je dost uráží ale věřte mi nebo ne mě se to poměrně líbilo.

08.07.2017 3 z 5

Ráchelina kniha Ráchelina kniha Sissel Værøyvik

Dá se říct,že do této knihy jsem se vyloženě musela nutit abych ji vůbec přečetla. Nudné části v knize jsem dost často přeskakovala a druhá polovina knihy mě vůbec ale vůbec nebrala... čekala jsem daleko jiný poměrně lepší příběh,kde Rachel je malá a ne dějovou liniji která mě vůbec nezajímala!! Pokud knihu srovnám s Vypravěčkou tak tohle bylo o proti vypravěčce nudná kniha, do které jsem se musela nutit číst..škoda.... Asi to mohlo být jinak napsané,kniha mě neoslovila :-(

06.07.2017 2 z 5

Když padne noc Když padne noc Jenny Milchman

Velice předvídatelny dej,u kterého prakticky víte hned co bude následovat. Nechybí zde napětí,krev nějaká ta bitka.. Ale co to postrádá za mě je ta mrazivost.. Všude tady čtu jaké to bylo mrazivé,ale mě to až takové nepřišlo. Prostě trochu Thriller s prvky napětí.. Žádný jo hele vyvraždovacka to není. Je to klasický thriller pro ženu,takže nic extra. Ale četlo se to samo a já to přečetla poměrně rychle,jen to postrádalo něco. Prostě žádný mrazivý příběh, jen slatanina pro ženu která se chce trošku bát... nelogické chování hlavních postav, prostě tohle se moc nepovedlo.. Ale bylo to čtivé. :-)

06.07.2017 3 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Půlka knihy se zase nedala číst! Panebože!!! .. Už je to třetí díl a já stále doufám,že se někam dopracuji,ale ne. Musím ubrat hvězdu,mám nutkání dát odpad . Ale nakonec za tu druhou polovinu tu hvězdu nechám! A pozor změna na obálce takhle obálka už vypadá poměrně veseleji,ale obsah vzhledem ke třetím dílu za mě naprosto ehm... Nechápu.... Asi to není můj šálek kávy :( škoda....

05.07.2017 1 z 5