Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Nějak nevím co si o knize mám myslet. Bylo to pěkné čtení,ale na mr trošku těžší... Severské detektivky asi nejsou moc moje gusto, no uvidíme každopádně Sovu si přečtu též.

15.03.2017 3 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Četla jsem ji jako malá,už je to mnoho let,myslím si že to byla jedna s těch knih,kterou jsem jako první přečetla celou sama bez pomoci :-) Teď jsem ji přečetla své dceři a moc se jí líbila. A určitě si ji i ona přečte pak sama. :-)

13.03.2017 5 z 5

Odpusť mi. Megan Odpusť mi. Megan Abbie Rushton

Kdybych si přečetla bejvala některé komentáře věděla bych celý konec knihy...Kniha má pěkný obal, ale obsah knihy mě strašně nebavil... Pěkně téma,ale díky komentářích jsem tuto knihu nemusela ani dočítat,ale dočetla jsem ji.. Jen mě mrzí,že jsem tu dobu co jsem knize dala mohla dát jiné lepší knize...škoda...

05.03.2017 2 z 5

Sběratel mušlí Sběratel mušlí Anthony Doerr

Tato kniha se mi líbila více a daleko více než Kniha Zeď vzpomínek. Nejvíce se mi líbil první příběh, který mě úplně vtahl do děje a nepustil.. Ostatní povídky ale také byli fajn. Jen jednu scénu jsem tam poměrně nedávala, no kdo přečte uvidí sám. Kniha je to prostě krásná i obal má překrásný!! Doporučuju všemi deseti.

26.02.2017 4 z 5

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Tahle kniha je prostě krásná!!! Krásně spravována, četla se mi strašně dobře a rychle.. Jen by nemusela být tak těžká :-D je to opravdu monstrózní bichlicka ale krásná!!! A navíc je perfektně originální.

17.02.2017 5 z 5

Nebojím se tmy Nebojím se tmy Helena Haraštová

Dcerka je s knihy nadšená.. Ráda si ji prohlíží atd...

06.01.2017 5 z 5

Vězeň noci a mlhy Vězeň noci a mlhy Anne Blankman

Tak tohle byla pro mě naprosto pecka. Od knihy se nedalo odtrhnout musela jsem ji prostě dočíst. Jen jsem seděla a otáčela stránku po stránce.. Pecka

04.01.2017 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Tak otravnou postavu jako je Zlatoslav jsem v životě ještě neviděla... Úplně mi šíleně lezl na nervy. Ale jinak příběh je to opravdu kouzelný..

14.12.2016

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Tohle by podle mě měla být povinná četba. Takhle kniha je opravdu silná! Myslím,že mě takhle kniha bude provázet i ve snech... nikdo by nevěřil,že se něco takového opravdu stalo.... Doporučuji

09.12.2016 3 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Kniha se opravdu četla sama...opravdu silný pravdivý příběh... K tomu není co dodat.. Ani jsem nevěděla co za komentář jsem mám napsat.. Kniha me hluboce zasáhla a určitě poznamenala do života..

09.12.2016 5 z 5

Virus Virus Kathy Reichs

Tuhle knihu jsem strašně dlouho odkládala,ale nakonec jsem se odhodlala ji přečíst.. Kupodivu se mi líbila. Jako na odpočinek dobrá volba.

30.11.2016 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Mám smíšené pocity s knihy... Nevím zda se smát nebo koukat nad takovou kravinou .. Ehm..

25.11.2016 2 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Tuhle knihu by jsi měl přečíst každy. Takhle kniha me nedovolila jít v noci spát,musela jsem čist a číst.. takhle kniha rozhodně patří mezi top knihy nad touhle tématikou!!!

18.11.2016 5 z 5

Stínová královna Stínová královna C. J. Redwine

Obálka pěkná,anotace pěkná,ale dej knihy hmmm pěkné zklamání. Musela jsem se do čtení vyloženě nutit a odpočítávala jsem stránky kdy už bude konec.. No asi mi to nadšení od všech udělalo na knihu nějaký dojem ale skutečnost byla jiná...škoda...:-(

05.11.2016 3 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Na knize je hodně znát,že se jedná o druhý díl. Což mě docela mrzí,ráda bych si nejdříve přečetla první než druhý... Ale i přes tohle se mi kupodivu kniha líbila.

04.11.2016 4 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Sory ale tohle prostě ne....

29.10.2016 odpad!

Zahrada stínů Zahrada stínů Virginia Cleo Andrews

Pěkné zakončení, jen bych doporučovala tento díl přejít před prvním dílem a nenechat si ho jako poslední.. ale když už to přečtěte takto nebudete litovat..ráda jsem se vrátila na začátek a dozvěděla jsem se něco o babičce.. :-)

14.10.2016 5 z 5

Kdysi Kdysi Morris Gleitzman

Tak tohle bylo příjemné odpočinkové čtení. Sice mi přijde,ze je to čtení pro děti. Ale já se u toho bavila. To myšlení hlavní postavy bylo děsně srandovní. Kniha se mi strašně líbila. A plně ji doporučuji.. Měla veliká písmena a kapitoly byli poměrně krátké.. Jen mě dostalo,že každá kapitola začínala kdyby.... Fakt super nápad. Já jsem spokojená.

08.10.2016 5 z 5

Žena v černém - Anděl smrti Žena v černém - Anděl smrti Martyn Waites

Wow.. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout,jak mě příběh pohltil... Myslím,že si nikdy neporidim houpací křeslo :-D.. Jak už tu někdo psal...u knihy jsem se opravdu i bála a to napětí.. Úžasné!!

06.09.2016 5 z 5

Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi Jak poznat, že vaše kočka touží po vaší krvi The Oatmeal (p)

Kniha strašně pobavila. Až jsem u toho brečela smíchy..pomohla by dobře,proti špatně náladě.. Určitě po téhle knize zase v knihovně sáhnu až mi bude nejhůř... Protože je to opravdu skvost v mě knihovně!! A pobaví myslím,že všechy kdo mají rádi kočky...bože můj jak já sem se nasmala...

05.09.2016 5 z 5