Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha mi s počátku přisla poměrně depresivní,ale nakonec jsem se parádně zacetla! jedním slovem wooow. Takhle kniha mě doleva pohltila. Výborné!! Pěkně,čtivé!!

28.08.2016 5 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Tohle jako bylo co?? tuhle knížku jsme ani nedocetla po pár stránkách sem ji zase vrátila do knihovny... Obal knížky se mi líbil, ale vůbec nesouhlasí s příběhem... Příběh byl divný a nějak nemám zájem ho dočíst a ty hrubky a chyby??? No katastrofa

10.03.2016 1 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Scarlet mi doslovně lezla na nervy... jinak to bylo pěkná kniha,kterou jsem přečetla za jediný den :-D ... začátek byl napínavý až se mi i tajil dech a nedokázala jsem přestat číst.. Pak,ale přišel nějaký zlom někdy v pulce knihy a kniha se začala strááááááááášně táhnout.. Napínavých chvilek bylo míň a min. \A ten konec? Proč proboha? Nechápu co tím autorka chtěla říct. Ale pro mě konec knížky naprosto nepochopitelný a zamotaný až to fakt nedávalo smysl... Podle mě autorka už nevěděla jak knihu ukončit či dál pokračovat tak to ukončila naprosto divně..

08.02.2016 4 z 5

Život jako pohádka Život jako pohádka Zuzana Francková

Kniha se mi moc líbila,přečtená za dva dny jedním dechem.. ale naštvalo mě jak nakonec Robert skončil :-(( když se ták moc těšil na svoje děťátko.. Nádherný román se smutným,ale i veselím koncem.. smekám :-) po dlouhé době konečně krásný román.. Moc líbil.. rozhodně dopuručuji dál

09.12.2012 5 z 5

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

Překvapivě mě tento díl poměrně bavil, a to díky malému počtu postav, které to celé zachráníly jako Stark, Rephaim nebo Afrodita. Už na začátku si dokážete domyslet, kdo je špatný a kdo, co se bude dít dál a co se stane na konci. Docela mi v téhle sérii chybí momenty, u kterých se zastavím s otevřenou pusou a nemám páru, co se pak stane a proto čtu a čtu dál.

05.12.2012 5 z 5

Holly Holly Stephen King

Tak za mě nejslabší Kingovka co jsem
poslouchala zatím. Mě se to prostě nelíbilo, nudila jsem se. Myslela jsem, že se to rozjede ale ne.. Nejspíš tato kniha byla jen maly výkřik. Jak se říká 100 lidi sto chutí... A já nejspíše patřím do té kterym kniha nesedla.. Škoda.

16.06.2024 2 z 5

S miliardářem v síti S miliardářem v síti Max Monroe

Kniha mě nebavila, nudilo mě to. Začátek o ptácích atd byl šílený. "chrlič" tak to bylo divný. Nedoporučuju.

07.06.2024 odpad!

Osmý život (pro Brilku) Osmý život (pro Brilku) Nino Haratischwili

Posloucháno jako audio kniha.... Příběh je plný emocí... Budete prožívat s hrdinkami jejich lásky, strach, nenávist i osamění. Některé situace by pro mě osobně byly nepochopitelné, ale budete chápat, proč se tak kdo chová a dokážete se vžít do jejich pocitů.. Velice silná kniha i když já ji poslouchala. Mohu doporučit.

04.06.2024 5 z 5

VAMPS: Čerstvá krev VAMPS: Čerstvá krev Nicole Arend

Naprosto neuvěřitelně čtivé kniha. Po přečtení toužím a doufám, že bude další díl... Chci víc Dillona a také chci vědět víc.. Však V. A. M. P. S má přeci 3 třídy, pevné doufám že budou knížky ještě dvě.. Bože tak moc bych si přála pokračování.. Nechápu tak nízké hodnocení... Však je to neuvěřitelné čtivé, krvavé, napínavé a ten svět. No upírů je spoustu knížek, ale toto je zase něco nového. Já jsem nadšená..

28.05.2024 5 z 5

O čem se nemluví O čem se nemluví Kelly Rimmer

Moc krásná kniha a příběh též. Četlo se to dobře. Doporučuju.

13.05.2024 4 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Poslouchat tuhle knihu asi nebyl moc dobrý nápad u pár pasáží bych blila... Ale jinak ok,jak jinak zvrácené a nechutné čtení. Pro slabé povahy bych nedoporučovala... Prostě Carter!! A po jeho minulých knížkách, které se mi moc nelíbilo takhle konečně zlomila hůl a byla úžasná..

01.05.2024 5 z 5

Ti, co vidí Ti, co vidí J.R. Erickson

Zajímá kniha. Velice čtivé. A nutí vás to číst dál. Jen jsem byla ze začátku dost zmatená, ale pak se to srovnalo.

18.08.2023

Společenství Společenství Bentley Little

Kniha byla skvělá až moc skvělá.. Byla úžasná.. Nápad super, anotace, obálka vše krásne... Ale pak.. Přišlo něco co jsem nečekala a myslela jsem že knihu nedoctu no škoda... Konec to pak úplně zabil... Přitom to mohlo být tak skvěle jako na začátku.. Možná, že moc stránek?? Kdo ví...

09.08.2023 1 z 5

Ian Ian Lauren Layne

Kniha se mi četla moc hezky. Bylo to svižné a krásné napsané. Taková trošku knížky jednohubka pro prima odpoledne s chlapem jménem Ian. Přesně tohle jsem teď potřebovala odreagování. Skvělé.

03.08.2023 5 z 5

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

Krásný svět, krásně propracovaný. Vlk je kouzelný a dokonalý. Jednu postavu jsem v knize nenáviděla. Co dodat, dost mi to připomínalo Dvory. Jen tohle je trošku jiné a má svoje kouzlo. Rozhodně doporučuji a chci další díl honem rychle..

01.08.2023 5 z 5

Hon na knížete Draculu Hon na knížete Draculu Kerri Maniscalco

Tohle je ještě lepší než předešli díl. Moc jsem se bavila a knihu si užila. Krásné a napínavé do poslední stránky. Nechápa jsem a mrazelo mě v zádech. Moc krásna kniha. Doporučuju

22.07.2023 5 z 5

Alan Rickman: Deníky Alan Rickman: Deníky Alan Rickman

Tohodle herce jsem milovala a stále miluji. Jen tento denik se mi nelíbil. Přijde mi to totiž jako zneucta jeho památky a podle mě by s tím i nesouhlasil aby se jeho deníky dostali takhle veřejně. Knihu hodnotím takto, upřímně nelíbila se mi a bylo mi divně při čtení. Alan měl úžasné myšlenky a úžasně vše popsal. Ale tohle mělo být někde jinde.. Přijde mi, že si zde někdo na smrti pěkně namastil kapsu. Smutná doba.. A herci budiž země lehká .. Always forewer....

05.07.2023 3 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

Tenhle díl měl trošku slabší rozjezd, ale pak to byla jízda... Nemohla jsem přestat číst a knihu dočetla v rekordním čase. Topovka,spisovatelka umí opravdu psát... V pár pasážích jsem měla mráz na zádech, číst knihu v noci asi nebyl nejlepší nápad. 4/5

25.06.2023 4 z 5

Náhradník Náhradník Princ Harry (p)

Smíšené pocity mám.. V knize je vlastně skoro vše co o něm víme, nic nového jsem se nedočetla.. Pasáže s jeho p... Mi přišli trošku více přes čáru, to jsem vědět asi nemusela.... A nevím zda je to pravda co lež u něj nikdo neví... Četlo se to dobře a svižně na což je to bichle což se divím, že jsem tak rychle dočetla.. Ale jinak asi přenechám jiným.

11.06.2023 2 z 5

Já legenda Já legenda Richard Matheson

Název knihy dost mate. I ten přebal... Čekala jsem příběh já legenda a ne pak nějaký jiný příběhy, které byli něco jiného. Příběh znám s filmu, proto jsem zde byla zmatená.. Film se mi líbí daleko více a byla bych ráda s toho mít knihu tohle za mě bylo divné..

13.05.2023 2 z 5