rm rm komentáře u knih

Letenka z džungle Letenka z džungle Sandra Brown

No, v té džungli se moc neohřáli :-)

15.05.2023 3 z 5

Kámen, nůžky, papír Kámen, nůžky, papír Alice Feeney

No, docela mě to dostalo. Dobře napsané. Vyžaduje to pozorného čtenáře :-)

08.05.2023 5 z 5

Bílý žár Bílý žár Sandra Brown

No nebylo to tak špatné, jak dlouho mi trvalo to přečíst... Nějak mi činilo problém najít postavu, která by mi byla sympatická. Zvrat na konci mi to trochu vynahradil, ale jinak to byla fuška :-)

18.04.2023 4 z 5

Neznámý Neznámý Simon Conway

No, nebylo to úplně podle mého gusta. Ani ten konec se mi moc nelíbil. Některé pasáže se mi nečetli dobře.

11.01.2023 2 z 5

Ztraceni v divočině Ztraceni v divočině Sandra Brown

Mno, z počátku po havárii super, postupně to ale vztahově přerostlo v klišé...

19.12.2022 4 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

No, nebylo to špatný. Na tom ostrově se mi to líbilo, po tom už o něco méně. Přišlo mi, že je to psaný takovým zvláštním "konstatovacím" stylem.

08.11.2022 4 z 5

Pyramida Pyramida Tom Martin

Mno, tak jsem to nakonec dočetl, ale dalo mi to trochu fušku. Nějak jsem se nesžil s hlavními postavami, a přišlo mi to poněkud naivní.

06.06.2022 3 z 5

99 dní s tebou 99 dní s tebou Catherine Miller

Ale jo, mě se to docela líbilo. Jasně že konec byl předvídatelný, ale knížku nečtu jen kvůli konci...

21.02.2022 5 z 5

Stín Stín James Swallow

Nakonec to nebylo špatné, ale musel jsem se do čtení občas nutit.

01.11.2021 4 z 5

Hacker Hacker James Swallow

No, mám trochu rozporuplné pocity. Knihu jsem četl trochu déle, než je u mě zvykem. Možná je na vině hezké počasí :-)
Kdosi tu píše, že hrdinové mají všechny možné schopnosti - mě to naopak připadá, že jich mají hrozně málo, a přesto se jim to nakonec "nějak" podaří, tak trochu náhodou.
Tak jo, přečtu si i další díl ;-)

29.06.2021 4 z 5

Remade Remade Alex Scarrow

Mno, na to, že je to pro mládež to má dost erkovej nádech (ale na to jsem byl upozorněn :)
Šel jsem do toho po zkušenostech s jinou autorovou ságou - Jezdci časem (která bohužel v češtině skončila na druhém dílu a ostatní bohužel...). Tohle je trochu jiný šálek kávy, ale ne špatný. Docela zajímavý čtení v době covidový :)

06.01.2021 5 z 5

Reborn Reborn Alex Scarrow

No, první díl mě dost nadchnul. Při tom druhém jsem se trochu do čtení nutil. Nějak mě přestala bavit neschopnost lidí a všeschopnost "viru". Tak nějak ani nejsem moc zvědavej na další díl :-(

06.01.2021 4 z 5

Válka vzpomínek Válka vzpomínek Guillaume Musso

Jo, myslím že mě nezklamal. Zajímavé zvraty a konec ... :-)

26.10.2020 5 z 5

Artemis Artemis Andy Weir

No, nebylo to špatný ale na Marťana to nemá :-)

12.11.2019 4 z 5

Uprchlík z cely 25 Uprchlík z cely 25 Richard Paul Evans

Jo, jasně, bylo to poněkud dětské, bylo to v určitých ohledech černobílé, ale vcelku dobře se to četlo, takže proč ne další díl?

27.05.2019 5 z 5

Náš nejmladší má čtyři tlapky Náš nejmladší má čtyři tlapky Dana Gringel

Docela vtipně napsané. Ale já tu změnu žánru (není to zrovna můj šálek...) nějak nemohl překonat a chvíli trvalo, než jsem to dočetl.

26.03.2018 3 z 5

Zrada Zrada Joelle Charbonneau

Super!
Těším se na třetí díl, nějak vázne překlad.

01.05.2017 5 z 5

Vyděrač Vyděrač Felix Francis

No, tak mě se to líbilo

18.02.2017 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Mno, a je konec série. Závěrečné vyvrcholení všech zúčastněných bylo docela fajn. Myslím, že si celá série zaslouží plný počet :-)

30.01.2017 5 z 5

Všechny čtyři hvězdičky Všechny čtyři hvězdičky Tara Dairman

Vcelku zábavnou a vtipnou formou příběh o vášni k vaření :-)

20.09.2016 5 z 5