sabca sabca komentáře u knih

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Kniha se moc dobře četla. Zajímavý pohled na život Amišů, napínavý děj a na konec nečekané rozuzlení. Doporučuji

06.04.2018 5 z 5

Tanec Maora Tanec Maora Emma Temple

Kniha se dá přirovnat k románům Laury Walden. Mě se líbila od samého začátku až do konce. Od poloviny jsem nedokázala knihu odložit, dokud jsem jí nedočetla. Krásně se propojila minulost se současnosti. Už se těším až si přečtu Zpěv Maora. Kdo má rád příběhy z Nového Zélandu tak doporučuji.

03.04.2018 5 z 5

Protože tě nemohu přestat milovat Protože tě nemohu přestat milovat Sidonie Kermack

Knížka se četla dobře. Zajímavé téma, kdy mě to nutilo číst, abych se dozvěděla jak vše dopadne. Doporučuji

02.04.2018 4 z 5

Láska k nakousnutí Láska k nakousnutí Alexander Stainforth (p)

První kniha od tohoto autora a nezklamala. Moc hezky se četl příběh ošklivého kačatka, které se vyklubalo v pěknou ženu. Je to příběh ze života i když trochu zidealizovaný. Doporučuji

27.03.2018 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Téma celkem zajímavé, rozuzlení nakonec nečekané. Posledních sto stránek jsem dočítala ve 3 hodiny ráno. Doporučuji

22.03.2018 4 z 5

Maorská princezna Maorská princezna Laura Walden

Tak další kniha od Laury Walden, které neměla chybu. Nabitá dějem od začátku do konce. Století 19 se prolínalo do začátku dvacátého století a měla jsem problém knihu odložit. Doporučuji k přečtení těm co mají rády příběhy z Nového Zélandu.

18.03.2018 5 z 5

Porodní bába na Syltu Porodní bába na Syltu Gisa Pauly

Tak jak tady již někteří píši. První polovina trochu slabší. Příběh je předvídatelný, ale druhá část už byla napínavější a konec jsem musela dočíst na jeden zátah. Jedná se opravdu o oddechovku a proto kdo má takové příběhy rád ať po knize sáhne.

12.03.2018 3 z 5

Můj miláček cizopasník Můj miláček cizopasník Blanka Svobodová

Kniha ani nenadchla ani nezklamala. Taková jednohubka a jedno odpoledne.

09.03.2018 3 z 5

Emigranti Emigranti Vlasta Svobodová

Román mapuje období od roku 1976 až do roku 1989. Je to příběh rozvedené matky s již dospělými dětmi, kdy dvě se jí rozprchly do světa a jeden syn zůstal doma. I když se jedná o obyčejný život ženy - matky, pořád se něco děje. Doporučuji knihu k přečtení

07.03.2018 4 z 5

Zasluhuje zemřít Zasluhuje zemřít Lisa Jackson

Tak tentokrát mě Lisa Jackson nezklamala. Příjemné čtení a napínavý konec. Doporučuji

04.03.2018 5 z 5

Skrýš na konci útesu Skrýš na konci útesu Laura Walden

Tak mě se na rozdíl od některých komentářů zde kniha moc líbila. Nevadilo mi střídání minulosti a současnosti a zajímavý byl příběh jak Dony ze současnosti, tak Mairie v minulosti. Děj se pravidelně střídat a proto mě pořád nutilo číst další kapitolu. Knihu doporučuji

26.02.2018 5 z 5

Ideální manžel z nebe nespadne Ideální manžel z nebe nespadne Alena Jakoubková

Pěkný román odehrávající se ve Francii. Milovníky Francie určitě potěší. Řekla bych že popis knihy zde neodpovídá o čem kniha je. Patrici na začátku knihy není skoro 40 let, nepracuje v knihkupectví, ale jede na rok do Francie, kde nejdříve stará o 2 děti a potom při projíždění napříč Francii dělá servírku apod. Víc již nebudu prozrazovat a doporučuji knihu si přečíst.

22.02.2018 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Tak knížka, od které jsem se nemohla odpoutat. Musela jsem číst každou volnou chvilku. Přečteno za dva dny. Napětí až do konce. Doporučuji

19.02.2018 5 z 5

Tajemný cizinec Tajemný cizinec Tasmina Perry

Mě se kniha na rozdíl některých komentářů zde líbila. Byla napínavá až do konce. Sophii a Joshe jsem si oblíbila a až do samého konce jsem nevěděla jak vše dopadne. Tento dobrodružný román splnil mé očekávání a za mě doporučuji.

17.02.2018 4 z 5

Život na trampolíně Život na trampolíně Frances Whiting

Taky jsem se ze začátku do knihy nemohla začíst, ale potom jsem měla problém jí odložit. Poslední stránky jsem přečetla na jeden zátah. Lulu byl sympatická hrdinka i se svými chybami, kterých si byla vědomá. Když jsem knihu dočetla, tak se mi těžko loučilo se všemi postavami a brala bych i pokračování.

13.02.2018 5 z 5

Žena vlivného muže Žena vlivného muže Adriana Macháčová

První kniha od této autorky. Příběh podváděné manželky manželem i kamarádkou se dobře četl a můžu doporučit. Určitě si přečtu i další knihy této autorky.

08.02.2018 4 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Táňa Keleová-Vasilková

Tentokrát jsem byla trochu zklamaná. Příběh třech kamarádek nebyl špatný, ale vůbec mi to nepřipadalo, že je to kniha od Táni Keleové-Vasilkové. Má daleko lepší.

07.02.2018 3 z 5

Odsouzený Odsouzený Eva Bacigalová

Po celou dobu čtení této knihy se mi svíral žaludek. Ani si nelze představit, co všechno vydrží jedna žena - matka, aby pomohla svému synovi. Pomalu se dostali na dno oba. Doporučuji

04.02.2018 5 z 5

Z nebe do ráje: Román z Provence Z nebe do ráje: Román z Provence Sophie Bérard (p)

Tak druhý díl se mi líbil o trochu víc než první. Střídal se zde příběh Isabel a Corina s příběhem Corinovy sestry Matilde. Kniha přečtena za 2 dny. Doporučuji

02.02.2018 5 z 5

Levandulové noci: Román z Provence Levandulové noci: Román z Provence Sophie Bérard (p)

Příběh Isabelle se mi četl dobře hned od začátku. Hlavní hrdinka mi byla příjemná a hlavně Provance, popisování vůně broskvoní a levandule, která k této oblasti patří. Kdo má rád příběhy o lásce, tak doporučuji. Ihned se pustím do druhého dílu.

29.01.2018 4 z 5