sabca sabca komentáře u knih

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Tak jak obvykle Kim Stone nezklamala. Mě si líbila od začátku do konce a rozuzlení jsem nečekala. Knížky této serie čtu na přeskáčku, ale vůbec to nevadí. Doporučuji

18.08.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Nelze než dát pět hvězdiček. Kniha mě upoutala hned od začátku. Byla napínavá a rozuzlení, které jsem nečekala. Doporučuji

12.08.2018 5 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Překvapují mě některá nízká hodnocení, protože kniha byla napínavá od začátku až do konce, pachatel odhalen až nakonec a já měla problém knihu odkládat jak dobře se mi četla. Za mě doporučuji

06.08.2018 5 z 5

Znamení Jednorožce Znamení Jednorožce Hana Marie Körnerová (p)

Zase jedna kniha této autorky, která se četla sama. Celine a Brian - dvojčata, která byla na nějakou dobu od sebe oddělená. Román, který je plný napětí, intrik a nevraživosti ze strany dcer manžela za kterého byla provdaná a který si jí nevážil. Celine je příjemné hrdinka a věřím že se vám román bude líbit. Doporučuji

01.08.2018 4 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Tak já měla štěstím že jsem měla oba díly, tak ihned po přečtení prvního dílu jsem se pustila do druhého. Líbil se mi úplně stejně a myslím si že nebyl zbytečný. Už jenom proto, že se tam vysvětlili některé věci, které nám v prvním díle chyběli. Jak došlo k nehodě, vztahy mezi bratry a matkou. Vzhledem k tomu, že James už měl nový vztah a Aimee svůj život, taky se nedivím, že se již ve druhém díle nevyskytovala. Co mi ale vadilo byla spousta chyb v textu. Pokud budete knihu číst tak opravdu je nutné začít prvním dílem. Doporučuji

30.07.2018 5 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Knížka se moc dobře četla. Zajímavý příběh o ztrátě paměti. Aime byla příjemná hrdinka, která se po pohřbu svého snoubence postavila znovu na nohy a splnila si sen mít svoji kavárnu. Kniha je i napínavá, tak, že nutí k stálému čtení a jste zvědavi jak vše dopadne. Doporučuji a hned se vrhám na druhý díl.

27.07.2018 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Po dvou knihách Roberta Brandzy jsem se do knížky nemohla začít. Připadala mi zdlouhavá. Klidně by mohla mít o takových 200 stránek méně. Když jsem se začetla a hlavně ten konec byl tak napínavý, že jsem knihu dočítala až ve 3 hod. ráno. Vůbec jsem netušila jak vše dopadne. Doporučuji

25.07.2018 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tak tady nešlo dát méně jak 5 hvězdiček. Knihu mně zaujala hned od začátku a nedala se odložit. 200 stránek jsem přečetla na jeden zátah. Šefinspektorka Erika je mi sympatická a rozuzlení bylo nečekané. Doporučuji

20.07.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Tak zase jednou kniha kterou jsem měla problém odložit a každou volnou chvíli jsem se k ní vracela, abych mohla pokračovat. Od začátku zaujala a Erika je velmi sympatická postava. Líbí se mi, že autor nezapomene podotknout, že Erika pochází ze Slovenska. Věřím, že serie bude pokračovat už kvůli jejímu vztahu s Petersonem. Čtu sice knihy R.Bryndzy napřeskáčku, ale myslím si že to moc nevadí. Kdo má rád napětí - doporučuji.

17.07.2018 5 z 5

Léto u jezera Léto u jezera Hannah McKinnon

Iris a Lea, dvě sestry, dva osudy. Mě se kniha moc líbila. Iris, která se musí vyrovnat s tím, že se s ní chce manžel rozvést a Lea, která má před svatbou a a nosí v sobě tajemství. Myslím, že kniha stojí za přečtení a kdo se chce dozvědět jak vše dopadne at si jí přečte. Doporučuji

14.07.2018 4 z 5

Fronta na lásku Fronta na lásku Blanka Faltová

Knihu jsem přečetla během 2 dnů a moc se mi líbila. Vyprala jsem si jí pro splnění Čtenářské výzvy jako knihu s mým jménem. Ožehavé téma - drogy - byla podáno zajímavým způsobem. Doporučuji

12.07.2018

Druhé líbánky Druhé líbánky James Patterson

Detektiv O'Hara ve spojení se Sarah příjemná dvojice. Děj napínavý, kdy se se jednalo o pátrání po 2 na sebe nezávislých sériových vrazích. Posledních 80 stránek se kniha nedala odložit jak byla napínavá. Doporučuji

09.07.2018 5 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Velice smutný příběh z druhé světové války. Příběh syna esesáka a židovského chlapce. Více prozrazovat nebudu. Doporučuji knihu si přečíst.

09.07.2018 5 z 5

Skryté touhy Skryté touhy Catherine King

Nejdříve jsem myslela, že knihu číst nebudu, ale když jsem se začetla, tak jsem nakonec přečetla. Jedno jsem si po přečtení řekla, ještě že jsem v této době nežila.

08.07.2018 4 z 5

Manželky, milenky, zoufalky Manželky, milenky, zoufalky Lenka Lanczová

Jeden z mála románu této spisovatelky, který je určen pro ženy a moc se mi líbil. Příběh Alexandry a jejich kamarádek ze střední se četl dobře od samého začátku. Byl vtipný a ze života. Vybrala jsem jej na plnění čtenářské výzvy 2018 jako román odehrávající se v knihovně. Doporučuji

04.07.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha se mi líbila a posledních 150 stránek jsem přečetla na jeden zátah. Jak tu psala Orinka3, že pachatele poznala hned na začátku, tak to já ani náhodou, proto jsem musela číst s nakonec jsem byla překvapena, kdo za tím vším stál. Máte-li rádi napětí, doporučuji.

01.07.2018 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Do knihy jsem se začetla rychle a bavila mně. Zklamal mně pouze konec a proto musím ubrat jednu hvězdičku.

30.06.2018 4 z 5

Voňavé (na)dělení Voňavé (na)dělení Blanka Hošková

Příjemná knížka ze současnosti. Příběh, který může prožít kdokoliv z nás. Pěkné jak se hrdinka vyrovnala se šikanou na pracovišti, osamělostí a nadváhou. Doporučuji

29.06.2018 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Tak přečteno jedním dechem i když pachatel byl znám, ale přeci jenom i nakonec zůstalo zajímavé odhalení, které jsem nečekala. Už se těším na další knihy této autorky a doporučuji.

28.06.2018 5 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Velmi pěkná a napínavá kniha. Nemohla jsem přestat dokud jsem knihu neměla přečtenou. Dala bych i více než 5 hvězdiček. Doporučuji

26.06.2018 5 z 5