sabca sabca komentáře u knih

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Kniha se mi moc dobře četla. Protože to není první od této autorky, tak jsem si na její styl psaní zvykla. Krásně vykreslený vztah mezi sestrami a jejich rodiči. Jistě je mnoho rodin, ve kterých to takto vypadá. Doporučuji

05.03.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Tak tady mi 5 hvězdiček nestačí. Knihu jsem dočetla a tak krásně napsaný příběh o domácím násilí jsem ještě nečetla. Několikrát jsem byla dojatá k slzám. Přesto, že se jedná o knížku pro dospívající mládež má hodně co říct všem věkovým kategoriím. Dojal mě i dovětek ze života spisovatelky. Doporučuji

28.02.2019 5 z 5

Melodie stále zní Melodie stále zní Mary Higgins Clark

Knihu jsem měla přečtenou za 2 dny. Nebyla špatná, ale jak tady někteří píší, už to není ono. Závěr byl opravdu přímo odfláknutý. Čekala bych od knihy více.

26.02.2019 3 z 5

Křehký slib Křehký slib Ivana Andrews

Pro mně trochu zklamání. Knížka se špatně nečetla, ale byla to červená knihovna a tu zrovna nemusím.

24.02.2019 3 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Tak pro mě kniha nudná nebyla. Příběh Lottie byl zajímavý. Chybělo mi dozvědět se toho víc o Cellii. Možná, že autorka uvažuje o napsání pokračování tak jako u románu Než jsem tě poznala. Rozhodně doporučuji a nenechte se odradit nízkým hodnocením některých čtenářů zde.

21.02.2019 5 z 5

Láskobraní Láskobraní Blanka Hošková

Knihu jsem si vybrala na plnění Čtenářské výzvy. Tuto spisovatelku mám ráda. Příběh odehrávající se ve vinařských Pavlovicích a částečně v Brně. Tak jak tu již někdo psal 1 hvězdičku strhávám za trochu odfláknutý konec.

12.02.2019 4 z 5

Citlivé místo Citlivé místo James Patterson

Tak jsem zjistila, že od Pattersona mám nejradši příběhy s Alexem Grossem a jeho rodinou. Akorát škoda, že jsem půlku knihy přečetla před knihou Přímý zásah a potom jsem to dočítala. Musím si dávat pozor jak vybrat knihu, když jde o serie. Kniha byla napínavá a připadá mi, že už nelze vymyslet bizardnější způsob vraždy jak se objevil zde. Kdo máte rád napět doporučuji

10.02.2019 5 z 5

Přímý zásah Přímý zásah James Patterson

Tak se mi stalo, že jsem začala číst Citlivé místo a v polovině knihy jsem zjistila, že čtu pokračování. Citlivé místo jsem odložila a přečetla Přímý zásah. Kniha byla napínává jako všechny s Alexem. Ted už se těším až dočtu Citlivé místo. Kdo má ráda Jamese Pattersona tak doporučuji. Krátké kapitoly, které nutí číst dál a těžko se kniha odkládá.

09.02.2019 5 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Knihu jsem přímo hltala a byla jsem zvědavá jak dopadne souboj mezi Cherry a Laurou. Nemůžu říci, že by mi některá z nich byla sympatická. V druhé polovině knihy jsem, ale začala fandit Lauře. Udělala sice hroznou věc, ale to co jí prováděla Cherry byla přespříliš. Knihu doporučuji.

07.02.2019 5 z 5

Útěk Útěk Tatjana Dönhoff

Pár listů než jsem se začetla a pak už to šlo samo. Vzhledem k tomu, že se jedná o skutečný příběh, podle kterého byla kniha napsaná četla jsem knihu s napětím. Lena byla cílevědomá žena, které se podařilo převést skupinu svých lidí do bezpečí. Doporučuji.

01.02.2019 5 z 5

Šestnáctá lež Šestnáctá lež James Patterson

Jak je už zvykem krátké kapitoly, díky kterým kniha rychle ubíhá a dva samostatné případy. Atentátník a sériový vrah. Ženský vyšetřovací klub mám ráda a proto jsem si knihu vychutnala. Doporučuji

28.01.2019 4 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Přesto, že to byla knížka o obyčejných lidech, moc dobře se mi četla od samého začátku. Ani mi nevadil způsob jakým je psaná a musela jsem číst každou volnou chvilku, abych viděla jak se bude děj vyvíjet. Myslím si, že spisovatelce se velmi povedlo vystihnout vztah matka - dcera - vnuk. Ten kdo má rád knihy o vztazích doporučuji k přečtení.

22.01.2019 5 z 5

Nezavírej oči Nezavírej oči Mary Higgins Clark

Kniha se mi moc líbila a překvapuje mě když někdo napíše že již na začátku věděl kdo vraždil. Mě to vesměs trvá hodně dlouho a o to víc je to pro mě napínavé. Tak jako všechny detektivky této spisovatelky byla zajímavá a ke konci hodně napínavá. Doporučuji

18.01.2019 4 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Ze začátku trochu zdlouhavé, proto jen 4 hvězdičky. Když jsem se začetla tak už jsem měla problém knihu odkládat. Posledních 200 stránek jsem přečetla najednou. Sympatický hlavní hrdina a nechyběla ani romantika. Konec byl napínavý a nepředvídatelný. Kdo mám rád spojení detektivky s romantikou, tak doporučuji.

15.01.2019 4 z 5

Čas vlčích máků Čas vlčích máků Corina Bomann

Zatím jsem přečetla všechny knihy této autorky, které u nás byly vydány a vždy mně něčím upoutaly. Líbilo se mi prolínání minulosti a současnosti. Představovala jsem si pole rozkvetlých vlčích máků, které si u nás pamatuji z dětství. Nicole mi byla sympatická. Doporučuji

12.01.2019 5 z 5

Chci jen tvé dobro Chci jen tvé dobro Petra Nagyová Džerengová

Knížka se mi moc líbila. Kristina si žije spokojený život až do doby, kdy zjistí, že manžel je jí nevěrný. Manžel právník, dospívající dcera a kamarádka Angela, které se se vším svěřuje. Dál ale nemůžu vyzrazovat, ale doporučuji si knihu přečíst.

03.01.2019 5 z 5

Advokátova dcera Advokátova dcera Anthony Franze

Tak mě zase ty krátké kapitoly vyhovovaly, protože mě to nutilo číst stále dál a dál až jsem měla knihu přečtenou. Pro mně zajímavém téma a pachatele jsem neodhalila ani náhodou. Doporučuji

31.12.2018

Pomněnčino dítě Pomněnčino dítě Amanda Prowse

Knížka se četla sama. Láska bílé dívky Dot a černocha Salamona, která nemohla dojít k naplnění obzvláště v 60tých letech minulého století. Jak je zde v komentářích napsáno i já jsem se občas neubránila slzám. Červená knihovna to určitě nebyla ale stála za přečtení. Doporučuji

28.12.2018 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Knížka, která mě bavila od samého začátku. 3 přítelkyně, které byly velmi rozdílné. Mezi nimi stojí zločin, který se nepodařilo odhalit. Protože jsem byla netrpělivá jak vše dopadne, musela jsem každou volnou chvilku číst. Doporučuji.

28.12.2018 5 z 5

Den, kdy jsem tě ztratila Den, kdy jsem tě ztratila Fionnuala Kearney

Nemůžu dát méně jak pět hvězdiček. Kniha byla i když smutná, tak krásná. Odkrývání tajemství dcery Anny, která zahynula v horách bylo zajímavé. Matka Jess vlasně zjistila, že svou dceru vůbec neznala. Krásný vztah mezi Jess a její vnučkou Rose. Kdo se chcete dozvědět více, knihu si určitě přečtěte.

19.12.2018 5 z 5