sabca sabca komentáře u knih

Hedvábná past Hedvábná past Markéta Harasimová

Jako předešlé knihy této autorky i tato byla velmi čtivá. Pátrání po seriovém vrahovi + erotický příběh. Rozuzlení bylo zajímavé a až skoro do konce nečekané. Doporučuji

16.12.2018 5 z 5

Čas zázraků Čas zázraků Cathy Maxwell

Knihu jsem přečetla celkem rychle, ale ai už nebudu tuto autorku vyhledávat. Příliš to připomínalo červenou knihovnu.

09.12.2018 3 z 5

Černé lekníny Černé lekníny Michel Bussi

Knížka se mi četla dobře, ale vzhledem k tomu, že slavní malíři nejsou můj koníček, ubrala jsem jednu hvězdičku.

07.12.2018 4 z 5

Nebýt sám Nebýt sám Magda Váňová

Mně se kniha četla moc dobře. Zatím se mi líbili skoro všechny knihy této autorky. Konrád a jeho 3 lásky Ema, Dora a Olivie. Doporučuji si knihu přečíst.

03.12.2018 5 z 5

Dítě svobody Dítě svobody Jax Miller

Kniha se mi moc líbila. Má krátké kapitoly a dějově je zajímavá. Konec byl drsný a děsivý. Doporučuji

24.11.2018 5 z 5

Za jasné noci Za jasné noci Elizabeth Haran

Kniha se mi moc líbila. Je to příběh jak Emily, tak farmářské rodiny ze severozápadní Australie ke které utekla od své rodiny. Zajímavý příběh 3 dcer, syna a jejich rodičů jejich osudem zamíchala válka v Evropě. Kniha se mi četla dobře od samého začátku. Doporučuji

21.11.2018 5 z 5

V žáru Afriky V žáru Afriky Francesca Marciano

Přesto, že je v knize láska Esmé ke dvou mužům, tak opravdu má daleko do tzv červené knihovny. Ale pokud se začtete je zajímavá. Ukazuje, že život v Africe není jednoduchý.

11.11.2018 3 z 5

Nikdy neumírej sama Nikdy neumírej sama Lisa Jackson

Knížka se četla celkem dobře. Nechybělo napětí, akorát si myslím, že až příliš mnoho dvojčat.

07.11.2018 4 z 5

Nerozlučný pár Nerozlučný pár James Patterson

Tak Patterson zase nezklamal. Napínavé a pachatele jsem neodhadla. Konec byl velmi zajímavý a nečekaný. Kdo má rád napětí - doporučuji k přečtení.

31.10.2018 4 z 5

Linda Linda Zuzana Francková

Názorná ukázka že nestačí dítě zahrnovat přepychem a dárky, když jinak na ně matka nemá čas. Linda byla natolik osamělá, že byla ráda za každou kamarádku a nerozeznala, že ta kterou si najde, jí stáhne až na samé dno.

25.10.2018 2 z 5

Vzpoura plyšového medvídka Vzpoura plyšového medvídka Otilie K. Grezlová

Kniha špatná nebyla. Zaráží mě, že zde nahoře v popisu ke knížce je uvedena Marcela, když hlavní hrdinka se jmenuje Jitka. Po knížce Stíny nad zálivem to byla změna.

22.10.2018 3 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Mně se kniha na rozdíl od některých komentářů zde moc líbila a dobře se mi četla. Bylo to napínavé, smutné a konec jsem neodhadla. Doporučuji

19.10.2018 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Já jsem zatím nečetla ani Bábovky ani Osm, tak nemám s čím porovnávat, ale mně si kniha moc líbila. Občas jsem se docela dobře bavila a občas i dojala. Moc se mi líbil vztah, jaký měla Eliška k otci. Za mně knihu doporučuji.

10.10.2018 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Tak já jsem tento díl, který byl první ze série četla jako poslední. Nevím jestli to bylo ke škodě, ale knihy které následovali se mi líbili daleko víc. Zase jak už jsem zvyklá pachatele jsem až téměř do konce neodhalila. Doporučuji knihu přečíst a možná, že je lepší začít od prvního dílu.

01.10.2018 4 z 5

Kam čert nemůže…nastrčí manžela Kam čert nemůže…nastrčí manžela Alena Jakoubková

Příběh o Zuzaně jsem přečetla během dvou dnů a to proto, že jsem byla zvědavá jak vše dopadne. Líbilo se mi jak si zamilovala domek ve Francii, kam se stále vracela. Je to oddechová kniha a tak kdo má rád knihy této spisovatelky tak doporučuji

23.09.2018 4 z 5

Miluju tě jak svý boty Miluju tě jak svý boty Anna Tůmová

Knize nemůžu dát víc jak 3 hvězdičky. Čekala jsem daleko víc humoru a na to, že kniha není vůbec objemná jsem jí četla dost dlouho. V podstatě se ztotožnuji s komentáři Aleh a Šánky.

21.09.2018 3 z 5

Dárek za všechny prachy Dárek za všechny prachy Otilie K. Grezlová

Mě se Dárek za všechny prachy na rozdíl od čtenářky pode mnou líbil. Jednoduchý příběh matky a jejího dospělého syna. Střídající se děj v jednotlivých kapitolách matka - syn. Občas jsem si i zasmála. Vzala jsem to jako oddechovku.

16.09.2018 4 z 5

Ptačí žena Ptačí žena Lenka Chalupová

Knížky této spisovatelky mám moc ráda. Zajímavé prostředí a ten konec byl pro mě velkým překvapením. Doporučuji

09.09.2018 4 z 5

Nelítostné slunce Nelítostné slunce Ray Müller

Tak jak mám ráda romány z Austrálie a Nového Zélandu, tak si mi líbila tato kniha odehrávající se v Africe. Příběh německé dívky, která se jela do Afriky provdat za farmáře, aby se vymanila z prostředí veliké rodiny s despotickým otcem je napínavá. Kdo má rád tyto příběhy at si knihu přečte.

05.09.2018 5 z 5

Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola Veronika Kašáková

Krásný příběh děvčátka z DD, které mělo možnost splnit si svůj sen a stát se modelkou. Měla štěstí na dobré přátelé, kteří ji vždy pomohli. Také ocenuji, že je DD jako ve Vysoké Peci, kde se děti mají relativně dobře. Doporučuji knihu si přečíst.

20.08.2018 5 z 5