sabca sabca komentáře u knih

Prostě láska Prostě láska Eva Tížková

Kniha nesplnila mé očekávání a proto pouze 3 hvězdičky.

22.06.2018 3 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Od Jiřího Březiny jsem četla knihu Polednice, která se mi líbila o trochu víc. Téma odsunu sudetských Němců bylo zajímavé, ale za mně se asi k tomuto autorovi už vracet nebudu.

22.06.2018 3 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Kdo má rád romantické zamilované příběhy tomu knihu doporučuji. Čte se hezky od samého začátku a když děj je předvídatelný tak byl pěkný. Sympatická hlavní hrdinka Marianne a její sestra - dvojče Cecily jsou velmi rozdílné.

17.06.2018 5 z 5

Tajnosti sira Richarda Tajnosti sira Richarda Julia Quinn

Kniha se mi ze začátku moc nelíbila pro svoji naivitu, ale byla jsem zvědavá, proč se sir Richard musel tak rychle oženit, tak jsem jí nakonec přečetla a nelitovala jsem. Rozuzlení bylo zajímavé a Iris mi byla sympatická.

14.06.2018 3 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Přesto, že mi koně nic neříkají, kniha se mi moc dobře četla. Sarah, přesto, že občas něco ukradla vše dělala jenom pro svého koně. Také se mi líbil příběh právničky Natashy a jejího skoro bývalého manžela manžela. Knihu doporučuji

12.06.2018 4 z 5

Znamení osudu Znamení osudu Laura Walden

Knihy této spisovatelky mně nikdy nezklamou. Střídání minulosti a současnosti mi vůbec nevadí. Děj byl napínavý místy až drsný. Kdo má rád knihy této spisovatelky, tak doporučuji. Už mám přečtené všechny co mají v knihovně a ted budu čekat na nějakou novinku.

05.06.2018 5 z 5

Pokřivená zrcadla Pokřivená zrcadla Jayne Ann Krentz

Pěkná romantika s kriminální zápletkou, kdy až do samého konce jsem nepoznala pachatele. Bylo to napínavé , romantické a čtivé. Kniha se mi líbila více než Nikomu nevěř a proto 5 hvězdiček. Doporučuji

30.05.2018 5 z 5

Nikomu nevěř Nikomu nevěř Amanda Quick (p)

První kniha od této autorky. Zajímavý děj s kriminální zápletkou, který zaujme hned od začátku se odehrává v současnosti. Kniha je napínavá a nechybí zde ani milostný příběh. Doporučuji

28.05.2018 4 z 5

Reverendova žena Reverendova žena Katherine Webb

Knihu nehodnotím, protože jsem jí po několika stránkách musela odložit. Odradil mně styl psaní a seance vyvolávání duchů.

25.05.2018

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Tak jak tady někteří psali, první polovina bylo zdlouhavá. Ve druhé polovině už začínal děj být zajímavý a tak jsem byla zvědavá jak vše dopadne. Pochopitelně konec jsem neodhadla.

24.05.2018 3 z 5

Ztracené město Ztracené město Linda S. Howington

Od všeho trochu - dobrodružství, napětí a láska. Taky knihy o archeologických výpravách nemusím, ale tady toho nebylo tolik. Knížka se moc dobře četla a proto tomu kdo má tento žánr rád doporučuji.

18.05.2018 5 z 5

Jsi jako slunce Jsi jako slunce Táňa Keleová-Vasilková

Knížka velice smutná. Nedoporučuji tomu, kdo na tom není psychicky moc dobře. Jana se velmi těžko srovnává se smrtí otce, ale také se vztahem ke své sestře, dvojčeti, která žije ve Švýcarsku. Ale kdo chce vědět jak se příběh vyvinu, tomu doporučuji si knihu přečíst. Já jsem zatím přečetla všechny knihy této spisovatelky.

13.05.2018 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Dívku v ledu jsem zatím nečetla, ale Noční lov se mi moc líbil. Svérázná šefinspektorka mi byla sympatická a přesto, že vrah byl znám byla kniha napínavá až do samého konce. Doporučuji

11.05.2018 5 z 5

Půlnoční rituál Půlnoční rituál Laura Walden

Velmi čtivá kniha jak jsme již u této autorky zvyklí. Střídání minulosti a současnosti mi nevadí. Byla napínavá od začátku až do konce a měla jsem problémy knihu odložit. Kdo má takovéto příběhy ráda, tak doporučuji.

06.05.2018 5 z 5

Strážní andělé Strážní andělé Zoe Hardwicke

Mě se kniha líbila. Zajímavý příběh 3 sestřiček z nemocnice, které bydlí ve společném domě. Pro mě to žádná nuda nebyla. Netrpělivě jsem čekala na konec, jak jejich příběh skončí. Doporučuji jako oddechovku

01.05.2018 4 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Je to opravdu silný příběh. O gulagu jsem slyšela, ale představit se to člověk nedovede. Vzhledem k tomu, že je to napsáno podle skutečného příběhu tak mě mrazí, co všechno 2 sestry museli nevinně prožít. Knížku stojí za to si přečíst.

27.04.2018 5 z 5

Tisíc východů slunce Tisíc východů slunce Sabina Zelená

Kniha se četla sama. Prostřednictvím třech protagonistů Pavly, Věrky a Zbyška a krátkých kapitol děj ubíhal rychle a kniha se nedala odložit. Klidně bych brala ještě 100 stránek navíc. Na prvotinu moc pěkně napsaný příběh a doufám, že se dočkáme i dalších románů této autorky. Doporučuji

24.04.2018 5 z 5

Týden blázna Týden blázna Jaroslava Černá

Kniha se dobře a rychle četla. Je to opravdu kniha, která se z hlavy hned tak nevypaří. Zajímavý případ o ztrátě paměti. Doporučuji knihu přečíst.

21.04.2018 5 z 5

Stále v tvém stínu Stále v tvém stínu Nora Roberts

Zase jedná z knih od Nory R., která se mi moc líbila. Spojení romantického příběhu a kriminálky mám ráda. Nechápu, že tu někdo píše, že podezřelý byl byl znám už od začátku když já jsem do konce netušila kdo za sériovými vraždami stojí. Tak kdo mám rád romantické příběhy i kriminálky, tak doporučuji.

18.04.2018 5 z 5

Zmizelý Zmizelý C. L. Taylor

První kniha od této autorky. Moc se mi líbila. Stále mě to nutilo číst, abych se dopátrala konce, který byl pro mně překvapením. Určitě si přečtu další knihy této autorky.

09.04.2018 4 z 5