sabca sabca komentáře u knih

Při návalech aspoň není zima Při návalech aspoň není zima Dora Heldt

Knížka mě zklamala. Čekala jsem, že bude více humorná. Moc jsem si u ní nezasmála a proto jenom 3 hvězdičky.

26.01.2018 3 z 5

Připravena zemřít Připravena zemřít Lisa Jackson

Tak první kniha této autorky, která mě opravdu zklamala. Čekala jsem více napětí, jak bylo v jejich starších románech zvykem. Souhlasím tady s komentáři kde se píše, že se jedná spíše o ženský román, který je zbytečně rozsáhlý skoro na 500 stránek. Take nemohu doporučit.

22.01.2018 3 z 5

Tyrkysové oko Tyrkysové oko Lenka Chalupová

Již třetí kniha této autorky a nezklamala. Začetla jsem se hned a přečetla jí za 2 dny. Bylo to napínavé a konec nečekaný. Doporučuji

15.01.2018 5 z 5

Mezi zrnky kávy Mezi zrnky kávy Cleo Coyle (p)

První kniha této autorky a další už asi číst nebudu. Děj mi nic moc neřekl. U detektivky si představují trochu napětí a tady mi chybělo.

13.01.2018

Byla jsem tu Byla jsem tu Gayle Forman

Trochu překvapivé, že Cody tak dobrá kamarádka Megan nevěděla o jejich problémech.

11.01.2018 3 z 5

Podvodnice Podvodnice Kristína Ježovičová

Mě se kniha četla dobře. Měla jsem problém jí odložit, protože mě zajímalo jak se děj bude vyvíjet. Ten překlad opravdu vadil jinak i když naivní, tak čtivá.

09.01.2018 4 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Nelze nedat 5 hvězdiček. Knihu se četla od samého začátku, že byl problém jí odložit. Bylo tam od všeho něco. Láska napětí a vyústění jsem neodhadla až do konce. Můžu doporučit

07.01.2018 5 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Kniha se moc dobře četla. Alex i když alkoholička mi byla sympatická. Obdivuji když tu někdo napíše, že odhalil pachatele, tak mě se to nepodařilo. Pro měl byl neznámý až do samého konce. Doporučuji

02.01.2018 4 z 5

Malinka Malinka Dita Táborská

Krásná kniha o adoptované dceři a adoptivní rodině. Kdo to asi nezažije nepochopí. Hvězdičku strhávám za rozpravy s Bohem. Jinak můžu doporučit.

30.12.2017 4 z 5

Švadlena Švadlena Rosalie Ham

Kniha mě zklamala. Připadala mi chaotická a těžko se mi orientovalo v postavách. Měla jsem problém dočíst až do konce

27.12.2017 3 z 5

Okénko do snů Okénko do snů Táňa Keleová-Vasilková

Knihy této autorky miluju a tak ani tato mě nezklamala. Nikde není psáno, že ani v pozdějším věku nemůže člověk dělat chyby tak, jak tomu bylo u Hanky. Dělat chyby není jenom pro mladé a nerozvážné dívky, tak nelze říct, že by příběh byl nereálný. I přes to všechno mi byla Hanka sympatická a knihu jsem měla přečtenou během dvou dnů. Za mě doporučuji

25.12.2017 5 z 5

Ztracené duše Ztracené duše Lisa Jackson

Myslím, že kniha tak špatná nebyla jak se to objevuje v některých komentářích. Upíří tematiku ráda nemám, ale zde bylo pouze okrajově. Právě za tu strhávám jednu hvězdičku. Jinak se to číst dalo.

24.12.2017 4 z 5

Až budu bez tebe Až budu bez tebe Kelly Rimmer

Další kniha kde jsem se seznámila s novou chorobou Huntington o které jsem nikdy neslyšela a doufám, že ani neuslyším. Příběh Lili byl velmi emotivní a konec dojemný. Doporučuji k přečtení

16.12.2017 5 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Knížka se četla sama. Zase prolínání dvou dějových linií a to válečná léta od roku 1944 a potom o 60 let později. Děj se hlavně zaměřuje na německou dívku Elise, její sestru později její rodinu a známé. Knihu můžu doporučit

10.12.2017 5 z 5

Čtrnáctý hřích Čtrnáctý hřích James Patterson

Zase se řešilo několik samostatných případů. Vzhledem ke krátkých kapitolám děj rychle ubýval. Můžu doporučit.

02.12.2017 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

I když smutná, tak přesto krásná. Od této spisovatelky již mám přečtené všechny knihy a stojí to za to. Můžu jenom doporučit.

30.11.2017 5 z 5

Vůně jasmínu Vůně jasmínu Corina Bomann

Kniha se četla moc dobře, jako všechny od této autorky. Prolínala se zde zase minulost s budoucnosti. Velmi zajímavý byl příběh prababičky Hanny s kterou se život nemazlil. V některých pasážích jsem se neubránila slzám. Kniha stojí za přečtení

23.11.2017 5 z 5

S láskou tvá S láskou tvá Patricia Scanlan

Opravdu čtivá kniha od samého začátku až do konce. Příběh 3 generace žen mě nutil číst dlouho do noci. Doporučuji

20.11.2017 5 z 5

Naděje na konci světa Naděje na konci světa Sarah Lark (p)

Přesto, že jsem nečetla novozélanskou třídílnou ságu, se mi tento román moc líbil. Příběh polské dívky Heleny v období druhé světo é války , která se díky menšímu podvodu dostala dostala na Nový Zéland se zajímavě odvíjel a knihu jsem měla přečtenou během dvou dnů. Doporučuji

13.11.2017 5 z 5

O fous líp O fous líp Petra Zhřívalová

Příběh ženy která se po rozvodu musí postavit na vlastní nohy se mi četl dobře. Postava Jitky se mi líbila prožívala jsem s ní její přeměnu na samostatnou ženu. Přesto, že děj byl předvídatelný vůbec mi to nevadila a prožívala jsem s hrdinou příjemné 2 dny.

12.11.2017 5 z 5