sabca sabca komentáře u knih

Ledové střepy Ledové střepy Lenka Chalupová

Zatím pro mně nejlepší kniha od této autorky. Četla se od samého začátku dobře. Děj byl napínavý a konec nečekaný. Doporučuji

08.09.2017 5 z 5

Žena v (kon)kursu Žena v (kon)kursu Eva Brabcová

Příjemné humorné čtení na víkend. Příběh čtyřicetileté rozvedené matky a jejich kamarádek. Kniha se četla lehce a občas i pobavila.

03.09.2017 3 z 5

Ten, kdo tě miloval Ten, kdo tě miloval Marie Poledňáková

Tento kriminální román byl pro mě bohužel zklamáním.

02.09.2017 3 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

Krásně napsaná kniha, která nás seznámí s postupem Alzheimerové choroby u matky dvou dětí. Doporučuji k přečtení

01.09.2017 5 z 5

Manželské nehody Manželské nehody Randy Susan Meyers

Kniha se mi četla dobře. Pěkný byl přístup nejstarší dcery , která se po dobu nemoci své matky starala a mladší sourozence. Otec pochopitelně selhal. Doporučuji

01.09.2017 4 z 5

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

Mně se naopak kniha Pomněnkové matky moc líbila a proto dávám 5 hvězdiček. Přečteno za jeden den. Děj byl chvílemi i napínavý. Doporučuji

22.08.2017 5 z 5

Chlapec ve stínu Chlapec ve stínu Carl-Johan Vallgren

Ze začátku jsem se nemohla začíst. Potom byl děj tak zajímavý, že jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Závěr knihy byl pro mně nečekaný. Doporučuji k přečtení

21.08.2017 4 z 5

Čtvrtá úroveň Čtvrtá úroveň Jitka Prokšová

Kniha byla moc zajímavá. Ráda si přečtu další knihy od této autorky.

20.08.2017 5 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Detektivka, která se moc pěkně četla od začátku do konce. Rouzulení, které bylo na konci jsem vůbec nečekala. Stojí za přečtení

18.08.2017 4 z 5

Zahrada starých tajemství Zahrada starých tajemství Aliena de Longhe (p)

Kniha se moc pěkně četla. Škoda, že nebyla trochu rozsáhlejší

...a postarej se o Elišku ...a postarej se o Elišku Lucie Müllerová

Na knihu jsem náhodou narazila v knihovně ve Františkových Lázních. Byla smutná. Problém jak zajistit kdo se postará malé dítě když umírám na zákeřnou nemoc.

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Barbora Hrůzová

Kniha se moc dobře četla.

Deník jedné mrchy Deník jedné mrchy Suzanne Hawley

Zase přečteno z důvodu plnění čtenářské výzvy. Nic moc

14.08.2017 3 z 5

Granáty Granáty Vlasta Javořická

Knihu jsem přečetla z důvodu plnění čtenářské výzvy. Protože to není to co mám ráda, tak jsem byla trochu zklamaná.

14.08.2017 3 z 5

Přistižen Přistižen Harlan Coben

Pěkná kniha se zajímavou zápletkou. Do konce jsem nevěděla jak vše dopadne. Doporučuji

14.07.2017 5 z 5

Ozvěna viny Ozvěna viny Charlotte Link

Zajímavý a napínavý příběh dvou manželských páru plný napětí. Přečteno za dva dny, protože jsem byla zvědavá jak vše dopadne. Kdo neužívá a zabíjí holčičky jsem až do samého konce netušila. Doporučuji

09.07.2017 5 z 5

Dar moře Dar moře Diane Chamberlain

Moc pěkná kniha, která se čte dobře od začátku do konce. Až do samého konce jsem nepoznala kdo je matka Shelly. Knihu doporučuji

08.07.2017 5 z 5

Pouta z pavučin Pouta z pavučin Markéta Harasimová

Tak další kniha Markéty Harisimové, která se mi moc líbila. Děj byl napínavý a těžko se mi odkládala. Konec jaký byl jsem vůbec nepředpokládala. Můžu doporučit

04.07.2017 5 z 5

Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Alena Jakoubková

Přikláním se k hodnocení ALNAHU a souhlasím se vším co napsala. Přesto že je tu dost negativních komentářů mě se kniha četla dobře. I když někdy šlo o nadsázku nebylo to zase tak moc přehnané. Jsem ráda, že mám další knihy této autorky, které si určitě ráda přečtu.

30.06.2017 5 z 5

Miluji tě...i s natáčkama Miluji tě...i s natáčkama Alena Jakoubková

Příjemná oddechova četba. Mám knihy Aleny Jakoubkové rada. Děj krásně ubíhá a měla jsem problém knihu odložit, protože jsem byla zvědavá jak vše dopadne. Doporučuji

28.06.2017 5 z 5