sabca sabca komentáře u knih

Šťastné a veselé Šťastné a veselé James Patterson

Protože jsem od tohoto spisovatele četla daleko lepší knihy, pouze 3 hvězdičky. Prní část byla dobrá, ale příběhy o teroristech moc nemusím.

30.04.2017 3 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Tři generace žen, každá trochu jiná. Přesto, že se jedná o prvotinu, povedla se. Období zahrnující od konce první světové války až téměř do konce 20 století, popsané příjemným jazykem. Knihu jsem si vybrala k plnění Čtenářské výzvy a líbila se mi. Doporučuji

27.04.2017 4 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Tak tentokrát jsem nemohla dát méně hvězdiček než pět. Kniha se četla dobře od začátku a konec jsem absolutně neodhadla. Kdo má tuto spisovatelku rád ví co od ní očekávat. Za sebe doporučuji.

18.04.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Nejdříve jsem se nemohla začíst, tak jsem čekala, že to bude a méně hvězdiček, ale pak se to rozjelo a musím dát 5. Byla stejně pěkná jako první díl Než jsem tě poznala. Louisa byla sympatická hrdinka se srdcem na pravém místě. I když trochu ztřeštěná, ale obětavá . Já za sebe mohu knihu doporučit.

13.04.2017 5 z 5

Zašívaná panenka Zašívaná panenka Danka Šárková

Tak jak je níže uvedeno kniha, která se opravdu dá přečíst za jeden. Velmi zajímavé téma a škoda, že to bylo tak krátké. Třeba o rodičích Lady byla zmínka pouze na začátku a pak už nic. Ale i tam myslím že kniha stojí za přečtení

06.04.2017 3 z 5

V síti lásky V síti lásky Linda S. Howington

Kniha se mi moc líbila. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a konec byl velmi napínavý. Hlavní hrdinka Grey byla sympatická. Je tam od všeho něco. Romantika, napětí opravdu mohu doporučit.

04.04.2017 5 z 5

Rychlá jízda Rychlá jízda Julie Garwood

Tato kniha opravdu stojí za přečtení. Zajímavá od začátku do konce. Hlavní hrdinka Cordeli sympatická . Nechyběla láska ani napětí. Doporučuji

28.03.2017 5 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

První kniha od tohoto spisovatele. Nevím jestli to bude vadit že jsem četla až 2. díl. Nevšimla jsem si toho a první díl se chystám teprve přečíst. Jinak po těch krvavých thrillerech, které jsem v poslední době četla to byla příjemná změna. Doporučuji.

24.03.2017 4 z 5

Matčino srdce Matčino srdce Kateřina Janouchová

Kniha se mi moc líbila tak jako ostatní z této série. Byla napínavá a konec takový, že si musím co nejdříve přečíst další díl.

21.03.2017 4 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Proti ostatním knihám mě tato trochu zklamala. Přikláním se ke komentáři pode mnou. Je to možná tím, že jsem knihy nečetla po sobě. Rituál jsem nečetla, potom jsem četla Unesená a Panenka. Ale to je pouze moje chyba.

16.03.2017 3 z 5

Let vážky Let vážky Melissa Hawach

Tak knížka pro mě byla celkem zklamání. Četla se mi špatně a proto i dlouho. Protože knížek na toto téma je hodně mohla jsem srovnávat a tato byla jedna z těch horších. Ale každému se líbí něco jiného

08.03.2017 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Tak to byly nervy. Zajímavé tím, že vraha poznáme brzy ale seznamujeme se s jeho praktikami zabíjení. Napínavé od začátku no a konec, to se kniha nedala vůbec odložit. Souhlasím s komentářem pode mnou pro mě zatím také nejlepší. Doporučuji

02.03.2017 5 z 5

Tygří žena Tygří žena Kateřina Janouchová

Další příběhy porodní asistentky Cecilie a její početně rodiny pokračují. Jako v knize Nalezenec se jednalo o odložené dítě před nemocnicí, zde je tajemná Tygří ženy o které se dozvíme až skoro nakonec. Knihy této série si mi líbí, ale před dalšími jsem si vložila opravdový thriller. Doporučuji

26.02.2017 4 z 5

Nalezenec Nalezenec Kateřina Janouchová

Tak tato kniha ze série o porodní asistence Cecilii Lundové se mi zatím líbila nejvíce. Nevím proč je kniha zařazena mezi thrillery. Je tam sice trochu napětí, ale to thrilleru to má daleko. Ale četla se dobře a napětí tam nechybělo. Beru to spíše jako román pro ženy už jenom z toho důvodu, že se odehrává na porodním oddělení. Jinak za sebe mohu doporučit.

19.02.2017 5 z 5

Sesterstvo Sesterstvo Kateřina Janouchová

Po delší době od přečtení knihy Podváděná, jsem se znovu setkala s Cecilii Lundovou a nebyla jsem ani trochu zklamaná. Proto se pustím i do dalších dílů této série. Je zajímavé se seznámit s porodnictvím ve Švédsku a podle tohoto románu to vypadá, že tam rodiny preferují větší počet dětí než u nás. Život Cecilie a její rodiny je tam popsán celkem barvitě. Kniha stojí za přečtení. Akorát mi tam nesedí zařazení mezi thrillery,

11.02.2017 4 z 5

Silueta Silueta Christina Larsson

Je to moje druhá kniha od této spisovatelky, ale na rozdíl od zdejších komentářů mě se moc líbila. I když pachatelka byla známe hned od začátku, přesto to pro mě byla zajímavé a napínavé. Pěkná byla solidarita spolupracovníků Ingrid, kteří věřili že je nevinná a snažili se jí pomoct. Já za sebe knihu doporučuji.

03.02.2017 4 z 5

Pravidlo průšvihu Pravidlo průšvihu Petra Vernerová

Za mě mi kniha dala co jsem očekávala. Eva mi byla příjemná. Četlo se to lehce a příběh nebyl nijak překombinovaný. Kdo má chuť přečíst něco nenáročného doporučuji. Během čtení jsem zjistila, že děj se odehrává v Praze, lze tuto knihu použít do plnění Čtenářské výzvy.

27.01.2017 4 z 5

Pravidlo průšvihu Pravidlo průšvihu Petra Vernerová

Knihu teprve začínám číst, tak budu hodnotit později. Ale co ta chyba v anotaci. Místo Eva - Dva. Koukám, že už je to opraveno.

23.01.2017 4 z 5

Vrabčák Vrabčák Táňa Kubátová

Tak tato kniha je trochu jiná než její předešlé. Také nevím jestli jsem neměla číst nejdřív Waldemara a Štěpánku o kterých se spisovatelka v této knize zmiňuje. Jiné je to také tím, že tyto romány se zabývají životem šlechtických potomků. Ale kdo mám rád příběhy o lásce, task doporučuji

23.01.2017 4 z 5

Neviditelná zranění Neviditelná zranění Věra Fojtová

Silný a emotivní příběh mladičké židovky Ruth, která prožila peklo několika vyhlazovacích táborů, kde přišla o vážně nemocnou matku o kterou se snažila starat a i ona byla často na pokraji smrti. Také mě překvapilo, že setkání Ervina s Ruth bylo jen krátké setkání v Terezíně. Předpokládala jsem, že kniha bude jejich příběhem. Vše je popsáno dobře čitelným jazykem a stojí za přečtení.

21.01.2017 5 z 5