sabca sabca komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Kniha dočtena ve 2 hodiny ráno. Nemůžu říct, že by byla předvídatelná. Hunter a Garci je velmi sympatická dvojice detektivu. Přečtu si určitě i další knihy s touto dvojicí. Konec byl napínavá a nečekala jsem takový. Doporučuji

22.10.2016 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Kniha byla moc pěkná, napínavá. Škoda jenom, že jsem si nemohla přečíst předešlou knihu Slib mlčení. V knihovně jsem náhodou narazila na tento druhý díl a první díl nemají. Je zajímavé, že se odehrává v komunitě Amišů, která má zajímavý způsob života a četla jsem o nich pouze v knize J.Picould Prostá pravda. Knihu doporučuji.

20.10.2016 4 z 5

Rastlinné antibiotiká Rastlinné antibiotiká Aruna M. Siewert

Další z knih, kterou jsem si v knihovně půjčila k plnění čtenářské výzvy. Je to zajímavá kniha, kterou by bylo dobře si i pořídit.

07.10.2016

Sto jmen Sto jmen Cecelia Ahern

Kniha jsem si vzala k plnění Čtenářské výzvy 2016 a mohu říct, že kdyby tomu tak nebylo, odložila bych jí už v první polovině, která pro mě byla nezáživná. Ve druhé už to bylo lepší ale i tak nic moc. Ale pochopitelně každému se líbí něco jiného.

07.10.2016 3 z 5

Porodní bába z Benátek Porodní bába z Benátek Roberta Rich

Knížka byla celkem pěkná, dobře se četla, ale něco tomu chybělo.

28.09.2016 4 z 5

Proměny srdce Proměny srdce Jude Deveraux (p)

První knížka ze série Edilean, kterou jsem přečetla. Jeden z románu, kde děj plyne jak bychom si přáli, bohužel ve skutečném životě to pokaždé takové není. Berme to jako pohádku pro dospělé.

22.09.2016 4 z 5

Všechno mi řekni Všechno mi řekni Lisa Jackson

I když souhlasím, že se nejedná a jednu z nejlepších románu této spisovatelky, přesto se mi četla dobře a děj byl zajímavý. Hlavně konec, který určitě nikdo nečekal. Myslím si, že stojí za přečtení.

18.09.2016 4 z 5

Deník mého stínu Deník mého stínu Claire Kendal

Knihu jsem začala číst, ale nemohla jsem se prokousat začátkem, tak jí radši odkládám a možná se k ní někdy vrátím.

12.09.2016

Casa Grande Casa Grande Jude Deveraux (p)

Mě se kniha líbila od samého začátku. Zajímavá byla postava Laury, která z vděčnosti, že jí obyvatelé Monteneru podporovali na studiích vybudovala krásné rekreační středisko, kde by většina našla práci. Děj byl napínavý a nepostrádal lásku, nenávist a měla jsem problém knihu odložit, protože jsem byla zvědavá jak vše dopadne. Je to moje první kniha od této spisovatelky a věřím, že si ještě nějakou přečtu. Doporučuji

10.09.2016 5 z 5

Pátý list čtyřlístku Pátý list čtyřlístku Jana Knitlová

Byla jsem ráda, že jsem v knihovně narazila na českou autorku. Čekala mě však zklamání. Jednalo se spíše o psychologický román. Knihu jsem sice dočetla do konce, ale kdybych jí odložila nic se nestalo. Přikláním se k těm negativním komentářům pode mnou.

06.09.2016 3 z 5

Neříkej mi vůbec nic Neříkej mi vůbec nic Lenka Chalupová

Po drsné knize Sochař smrti jsem sáhla po této od Lenky Chalupové. Jedná se o opravdu pěkný román pro ženy se současnosti. Tereza - obyčejná dívka, která doplatila na to, že se zakoukala do bohatého, ale samolibého muže. Štěstí jí to nepřineslo. Doporučuji

03.09.2016

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

První kniha tohoto autora.Napínavá od začátku až do konce a ten byl překvapivý. Takový konec jsem opravdu nečekala. postupně si přečtu i ostatní knihy. Jak tady někdo píše není dobře číst je všechny po sobě, tak proložím romantikou nebo obyčejnou detektivkou. Komu nevadí spousta krve a násilí, tak doporučuji.

03.09.2016 4 z 5

Stále půlnoc Stále půlnoc Denise Mina

Od samého začátku se mi kniha nelíbila, ale pořád jsem doufala že se začtu, jako se mi to u některých knih stává. Bohužel kniha byla nezajímavá až do samého konce. Mrzí mě, že jsem to nevzdala už v polovině a nesáhla po jiné knize.

24.08.2016 2 z 5

Dokud jsi tady Dokud jsi tady Eva Hrašková

Příběh Michaely, který se odehrával v Bratislavě a i na vesnici se četl celkem dobře. Bylo v něm vše. Láska, nevěra, nemoc tak jak to chodí v běžném životě. Byl více smutný než veselý. Doporučuji

18.08.2016 4 z 5

Nebezpečné útočiště Nebezpečné útočiště Nora Roberts

Po dlouhé době zase kniha od Nory Roberts, která mě moc bavila. Hezky se čtla od začátku a až do konce byla napínavá. Na rozdíl od jiných knih, kde až do konce čekáme kdo je vrah tady je známý o poloviny knihy a postupně sledujeme jeho myšlení. Do konce je to velmi napínavé. Doporučuji

17.08.2016 5 z 5

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

Kdyby byla možnost dát i více hvězdiček, tak bych je dala. Děj knihy Vás chytne za srdce a nepovolí dokud nedočtete do konce. To se stalo mě, že jsem měla problém knihu odložit dřív než jsem jí dočetla. Doporučuji k přečtení

10.08.2016 5 z 5

Má je vina Má je vina Clare Mackintosh

Nebýt zde napsaných komentářů, knihu bych asi odložila. Ale potom to stálo za to. Napětí, že se kniha nedala odložit do přečtení poslední stránky. Proto odpouštím ten pomalý začátek a dávám 5 hvězdiček. Dvojice vyšetřovatelé byla sympatická.

08.08.2016 5 z 5

Honzlová Honzlová Zdena Salivarová

Moc pěkně napsaná kniha z tohoto období a naopak si myslím, že je dobře mít jí jako povinnou četbu. Jediné co mi dělalo problémy, byla některá slova, která jsem neznala přesto že jsem v té době žila. Je mi 70 let. Konec byl moc smutný. Knihu doporučuji

05.08.2016 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Tak jak jsem se u prvního dílu bavila kdy jsem dala 5 hvězdiček, tak tady to budou bohužel jen 3. Myslím, že první díl stačil a tohle byla pouze nastavovaná kaše, kde už se tomu nedalo tolik smát.

01.08.2016 3 z 5

Nebezpečné tajemství Nebezpečné tajemství Barbara Taylor Bradford

Taky jsem byla touto knihou zklamaná. Od B.T.Bradford jsem četla daleko lepší knihy.

01.08.2016 3 z 5