sabca sabca komentáře u knih

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Kniha, která opravdu stojí za přečtení. Je sice smutná, ale takový už je život. Krásně popsaný příběh rodiny, které změní život nemoc dítěte. Konec jaký byl jsem nečekala.

19.01.2017 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Kniha napínavá od začátku do konce a přesto, že už vrah je odhalen znali, napětí zůstalo až do úplného konce. Protože kniha byla nervy drásající, musím teď vzít něco lehčího ne zase sáhnu po další knize Chrise Cartera, která mám v úmyslu přečíst.

12.01.2017 5 z 5

Touhy Touhy Táňa Keleová-Vasilková

Kniha se mi moc hezky četla tak jako všechny knihy této autorky. Kniha se odehrává ještě před rokem 1989. Život Lucky jako svobodné matky a ještě pod vládou své despotické matky nebyl příjemný. Nakonec se vše změní v pohádku. Neříkejte, že i my dospělí si občas taky rádi pohádku nepřečteme. Docela bych uvítala i pokračování osudů Lucky a Lukáše. Doporučuji

05.01.2017 4 z 5

Vůně života Vůně života Táňa Keleová-Vasilková

Další z knížek mé oblíbené spisovatelky. Četla se pěkně. Příběh Magdy, které se rozpadá manželstsví, protože nemůže mít děti a manžel nesouhlasí s adopcí a její kamarádky, která má děti 4. Čtivé - doporučuji.

01.01.2017 4 z 5

Kdo jinému jámu kopá... sám do manželství padá Kdo jinému jámu kopá... sám do manželství padá Alena Jakoubková

Příjemná kniha na 2 odpoledne o rozvedené ženě se dvěmi dětmi, která dokázala, že i žena po rozvodu se může postavit na vlastní nohy a najít si zajímavou práci a finančně se zajistit. Doporučuji

28.12.2016 5 z 5

Provinilé manželky Provinilé manželky James Patterson

Tak jako část čtenářů zde i já měla problémy se začíst. Pak začal děj být zajímavý a posledních 100 stránek už jsem musela přečíst najednou. Podmínky ve vězení do kterého se manželky dostaly byly neúnosné. Abby byla velmi sympatické hrdinka, které se nevzdávala. Myslím, že kniha si zaslouží trochu pozornosti.

26.12.2016 4 z 5

Lekce z nenávisti Lekce z nenávisti Martina Monošová

Tak začátek mi taky zrovna neseděl, ale potom jsem se začetla a líbilo se mi to. Trochu erotiky, napětí a nakonec i lásky. Přečteno za dva dny.

25.12.2016 4 z 5

Dobrý život Dobrý život Martina Cole

Dneska ráno jsem knihu dočetla. Já ale na rozdíl od Monte se do další knihy Martiny Cole nepustím. Výhodou knihy byly krátké kapitoly, tak se celkem dobře četla.

23.12.2016 3 z 5

Nářek ze tmy Nářek ze tmy Zdenka Hamerová

Knížka se mi moc líbila. Byla napínavá a rozuzlení bylo pro mě zajímavé. Vůbec jsem ho nečekala. Je to příjemná oddechovka.

21.12.2016 4 z 5

Maminka Maminka Jaroslav Seifert

Tak k této knížce jsem se po letech vrátila z důvodu splnění čtenářské výzvy, ale nelitovala jsem. Básně J. Seiferta nám mají i po letech pořád co říct. Kdo nečetl - doporučuji

19.12.2016 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Knížku jsem dnes v noci dočetla a jako všechny knihy od Jo mě nezklamala. Jess s dětmi jsem si zamilovala, Přesto, že jde vcelku o smutný příběh byly tam i chvilky, kde jsem se musela smát. Doporučuji si jí přečíst.

17.12.2016 5 z 5

Zásnuby - Tajemné dobrodružství na Manhattanu Zásnuby - Tajemné dobrodružství na Manhattanu Tasmina Perry

Mě se kniha moc líbila. Odvíjeli se zde dva příběhy. Jeden se týkal Amy, která se rozešla s přítelem druhý Georginy, která si Amy najala na cestu do Ameriky. Příběh byl zajímavý o lásce, závistí, zradě. Konec trochu smutný. Za mě doporučuji

10.12.2016 4 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Od knihy jsem čekala daleko víc, proto ubírám 1 hvězdičku. Děj byl zajímavý a napínavý, ale jak je ve více komentářích napsáno, trochu překombinovaný. Pravdu se mi až do konce nepodařilo odhadnout. Ani chvíli mě nenapadlo, kdo by za tím vším mohl být, protože každý z této malé obce ukrýval nějaké tajemství. Zatím první kniha s detektivem Tomem, kterou jsem četla. Určitě si přečtu i další. Doporučuji

04.12.2016 4 z 5

Deštivý den Deštivý den Jiří Kostka

Příběh lehce uvěřitelný, který se klidně mohl stát. Život bývá o náhodách. S hlavní hrdinkou knihy Erikou se život nemazlil. Poznamenaná ztrátou manžela a dcery ji svitne naděje, když se seznámí se Slávkem. Více už prozrazovat nebudu. Koho zajímá jak se tento vztah vyvine ať si knihu přečte. Věřím, že to není poslední kniha tohoto autoru.

04.12.2016 4 z 5

Léto plné tajemství Léto plné tajemství Alison Lucy

Tak knihu jsem právě dočetla, ale byla jsem trochu zklamaná. Námět nebyl špatný, ale nějak jsem se v ději ztrácela.

18.11.2016 3 z 5

Než jsme se poznali Než jsme se poznali Lucie Whitehouse

Kniha se četla moc dobře. Hlavní hrdinka sympatická. Děj byl zajímavý a konec jsem vůbec nečekala. Obdivuji čtenáře, kteří už od poloviny vědí jak to dopadne. Konec byl napínavý, že nešlo knihu odložit. Určitě si přečtu i druhou knihu této autorky, která u nsá vyšla. Doporučuji

11.11.2016 5 z 5

Nezapomenutelná Nezapomenutelná J. R. Ward (p)

První kniha od této spisovatelky. Po přečtení jedné třetiny, kdy jsem se stále nemohla začíst jsem knihu odložila.

06.11.2016 2 z 5

Slunečnice Slunečnice Klára Mandausová

Od knihy jsem čekala daleko víc. Námět byl dobrý, ale nevyhovoval mi styl psaní. Občas jsem se dobře pobavila, ale nestačilo mi to, abych dala více hvězdiček

04.11.2016 3 z 5

Vražedná vášeň Vražedná vášeň Markéta Harasimová

Na českou kriminálku celkem zajímavý děj namíchaný částečně z lásky, nechyběl sex a hlavně napětí, které se udrželo až do konce. Četlo se to dobře a kdo má rád tento žánr tomu doporučuji. Já mám knihy této spisovatelky moc ráda.

31.10.2016 4 z 5

Ctitel Ctitel Charlotte Link

Kniha, která se četla dobře od samého začátku a ke konci čím dál napínavější. Vůbec mi nevadilo, že vrah je odhalen dříve. Neztrácela napětí a těžko se odkládala. Tak jako Jasmína pode mnou i já knihu dočítala ráno. Můžu doporučit.

26.10.2016 5 z 5