sabca sabca komentáře u knih

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Jako první knihu jsem četla Slepá mapa. Hotýlek se mi četl daleko lépe. Mohu doporučit.

28.06.2017 5 z 5

Zaťukej mi na srdce Zaťukej mi na srdce Petra Nachtmanová

Kniha se mi líbila daleko víc než Hodinová manželka Eva. Děj zajímavý, vtipný. Přečteno během dvou dnů. Doporučuji.

28.06.2017 4 z 5

Hodinová manželka Eva Hodinová manželka Eva Petra Nachtmanová

Kniha mě zklamala. Čekala jsem něco jiného.

25.06.2017 3 z 5

Nakresli mi vítr Nakresli mi vítr Eva Urbaníková

Kniha se četla moc dobře. Zajímavé téma jak se celkem normální žena může tak bezhlavě zamilovat, že dělá že díky milenci padne až na samé dno. Doporučuji

23.06.2017 5 z 5

Poháry touhy Poháry touhy Markéta Harasimová

Kniha se četla moc dobře. Děj se odehrává na Moravě v prostředí vinic. Viola, které děda odkázal vinici opouští Prahu a odstěhuje se na Moravu, kde se snaží pokračovat v rodinné tradici v pěstování vína. Román je částečně o lásce, nenávisti a i napínavý.Doporučuji

20.06.2017 5 z 5

Vytoužená chvíle Vytoužená chvíle Elizabeth Lowell (p)

Pro mě kniha byla taky e začátku nezáživná a ten konec pak byl trochu napínavý. Ale znám lepší romány od této autorky.

16.06.2017 3 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Spisovatelka nás zajímavou formou seznámila s jistou formou autismu - Aspergerův syndrom. Konec knihy byl překvapivý. Stojí za přečtení

13.06.2017 5 z 5

Žít ze dne na den Žít ze dne na den Danielle Steel

Mě se kniha tak špatná nezdála. Příběh Coco a Lesliho byl docela zajímavý. Ukázka, jak těžko se žije s bulvárními reportéry v zádech.

06.06.2017 3 z 5

Šťastní a veselé Šťastní a veselé Petra Zhřívalová

Příběh Heleny se mi moc dobře četl. Myslím si, že zase tam toho nebylo moc co by se nemohlo stát. Jako oddechovka dobré. Doporučuji

05.06.2017 5 z 5

Manželky Manželky Táňa Keleová-Vasilková

Zajímavé příběhy 4 kamarádek ze školních let, které se stále stýkají a Jejich přátelství trvá i v dospělosti. Mám knihy Vasilkové ráda a proto mě ani tato nezklamala. Doporučuji

02.06.2017 5 z 5

Rajský ostrov Rajský ostrov Janet Tanner

Velmi čtivá kniha odehrávající se ve Francii za druhé světové války. Část děje se odehrává v Karibiku. V knize nechybí napětí i láska. Knihu stojí a to si přečíst.

30.05.2017 5 z 5

Cestou ven se neohlížej Cestou ven se neohlížej Jitka Prokšová

Nevadí mi střídání dějové linie, ale u téhle knihy mi to nějak nesedlo.

26.05.2017 3 z 5

Láska po mexicku Láska po mexicku Ivana Ondriová

Prní kniha této spisovatelky a mě se líbila. Stále tam byl nějaký děj. Jedna kapitola odehrávající se v USA a druhá na Slovensku. Hlavní hrdinka si vytrpěla své. Konec byl trochu zidealizovaný, ale to se někdy stává i v životě. Nemůžu říct, že by mi byla Karolína nějak moc nepříjemná.

22.05.2017 5 z 5

Manžel nikdy nespí Manžel nikdy nespí Alena Jakoubková

Erika, která si nerozumí s rodiči se provdá do Rakouska a majitele malého hotelu na břehu jezera. Knihu stojí za to si přečíst, protože je plná zajímavých situací.

20.05.2017 5 z 5

Lituji, čekají mě Lituji, čekají mě Agnès Martin-Lugand

První kniha této autorky, kterou jsem četla. Hrdinka knihy Yael je posedlá prací a zanedbává přátelé, rodinu a brání se vážnému vztahu. Ale nakonec zjistí, že i ta nejzajímavější práce nestačí ke spokojenému životu. Kniha stojí za přečtení

19.05.2017 4 z 5

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Velmi zajímavá kniha na téma adopce, která je postavena na lži (sirotek z Kuby) což bylo pro Julii přijatelnější, než romské dítě. možná kdyby měla Agnes možnost vyrůstat v úplné rodině, vše dopadlo jinak. Stojí za přečtení

16.05.2017 4 z 5

Moje všechno Moje všechno Katie Marsh

Dobré téma, ale takhle sepsané se mi moc nelíbilo. Měla jsem problém se do knihy začíst. Knihu jsem dočetla, ale moc mi to nedalo.

13.05.2017 3 z 5

Náhlá vzplanutí Náhlá vzplanutí Nora Roberts

Tak knihu jsem dočetla, ale byla jsem zklamaná. Již se určitě nepustím do žádné harlequinky od Nory Roberts. Není nad její klasické romány.

11.05.2017 3 z 5

Křižovatky Křižovatky Danielle Steel

Krásný příběh Liany, jejího muže muže a Nicka odehrávající se na pozadá druhé světové války. Doporučuji

08.05.2017 4 z 5

Na mě si nepřijdeš Na mě si nepřijdeš J. D. Robb (p)

Pro mě zatím jedna z nejhorších knížek o Evě. Děj byl rozvláčný a nezáživný. Měla jsem problém knihu dočíst.

03.05.2017 3 z 5