sabca sabca komentáře u knih

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Knížka napínavá, která se nedala odložit, takže pochopitelně během dvou dnů přečtená. Hrdina velmi sympatický a těším se na další příběhy s tímto policistou. Sériový vrah měl drsné praktiky, které prováděl na unesených ženách. Kdo má rád napětí a´t si knihu přečte.

27.07.2016 5 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Měla jsem problémy jako některé čtenářky zde, se do knihy začíst, ale potom už to šlo. Je to první kniha této autorky, kterou jsem četla. Mám ještě připravenou To prší moře, tak snad bude lepší. Mrzelo mě, že jsem v knize nenašla ani jednu kladnou postavu. Už i Erika byla svým způsobem sobec. Ještě tak nejlepší z nich byl Borisův kamarád Viktor.

25.07.2016 3 z 5

Jak běžet do kopce Jak běžet do kopce Jana Paulová

Tak tuto knihu bych si nepůjčila, kdybych jí nepotřebovala do plnění Čtenářské výzvy 2016. Ale byla jsem docela mile překvapená jaká je Jana Paulová zdatná cestovatelka. Knížku jsem přečetla za odpoledne a mohu doporučit

24.07.2016 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Již 3 kniha této autorské dvojice, kterou jsem přečetla. Dala jsem 5 hvězdiček stejně jako knize Písečný muž. Četla se moc hezky od samého začátku. Napínavá ale nejvíce ke konci. Kdo je sériový vrah jsem nepoznala a na konci bylo opravdu překvapení, které jsem nečekala. Doporučuji k přečtení

24.07.2016 5 z 5

Bílá žena Bílá žena Barbara Wood

Protože znám lepší knihy do této autorky, tak jsem byla trochu zklamaná. Proto jenom 3 hvězdičky

17.07.2016 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Konečně zase kniha k splnění Čtenářské výzvy 2016 a to opravdu stála za to. Moc pěkný příběh i když smutný, ale dívka Louisa mě bavila. U některých jejich průpovídek jsem se zasmála, ale na konci jsem si i pobrečela. Kdo má rád tento žánr, tak doporučuji.

11.07.2016 5 z 5

Kaleidoskop Kaleidoskop Danielle Steel

Film jsem neviděla, ale kniha se mi moc líbila. Nejsmutnější byl osud Hillary, která byla na dlouhých 30 let odtržena od svých sester kterým se snažila nahradit matku. Příběh se moc hezky četl a konec opravdu vehnal slzy do očí. Pro mě je to jedna z zěch lepších knih D.Steel a můžu doporučit.

07.07.2016 5 z 5

Druhý dech Druhý dech Sofie Sarenbrant

Mě se kniha četla moc dobře. Do poslední chvíle jsem neodhalila pachatele. Postava inspektorky Emy mi byla sympatická. Určitě si ještě některou knihu této autorky přečtu. Kdo má rád severské detektivky, tak doporučuji.

04.07.2016 5 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Můj komentář se ztotožňuje s komentářem Kateřiny 1011. Konec mi k tomu taky nesedl. Vzhledem k tomu, že nevyhledávám knihy s nadpřirozenou tématikou, tak se mi tak se mi to opravdu nemohlo líbit. Příběh sám o sobě se četl dobře.

30.06.2016 4 z 5

Případ Pavlína Případ Pavlína Martina Formanová

V anonci je napsáno, že kniha je o rodičích Pavlíny, proto jsem tak ke knize přistupovala. Pro mě to bylo zajímavé. Četlo se to dobře. Taky neodsuzuji rodiče Pavlíny, že dceru nechali u babičky, kde se měla dobře. Věřili, že se jím podaří Pavlínu dostat přes Červený kříž a dělali opravdu vše, aby se to podařilo. Za mě můžu knihu doporučit

25.06.2016 4 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Velmi pěkně napsaná kniha jako všechny knihy této spisovatelky. Vždy si najde něco zajímavého o čem psát. Zrovna euntanazie je dost diskutované téma jestli ano nebo ne. Před tímto nelehkým úkolem stojí proti sobě sourozenci, kteří mají na věc rozdílný názor. Kniha stojí za přečtení

23.06.2016 4 z 5

Dnes večer jsem se rozloučila Dnes večer jsem se rozloučila Michael Koryta

Tak já knihu začala číst hlavně kvůli čtenářské výzvě - kniha napsaná do 30 let spisovatele. Ze začátku jsem se nemohla začíst a potom to už šlo samo. Rozuzlení pro mne bylo nečekané. Kdo má rád trochu akčnější kriminálky - doporučuji.

19.06.2016 4 z 5

Všem na očích Všem na očích Ann Maxwell

Zase jeden zajímavý případ s kriminální zápletkou, které mám od této spisovatelky ráda, protože je tam i trochu romantiky. Doporučuji

16.06.2016 4 z 5

Odvrácená strana slunce Odvrácená strana slunce Kate Furnivall

Moje první kniha od této spisovatelky. Tak jak jé psáno v předešlém komentáři, čekala jsem daleko víc. Myslela jsem, že tam bude vykresleno krásné prostředí na Bahamách, ale toho jsem se nedočkala. Děj se mi zdál rovněž rozvláčný.

06.06.2016 3 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Zatím jako většina knížek této spisovatelky výborná, čtivá od začátku do konce. Hlavně ten konec byl alespoň pro mě překvapivý. Kdo má rád napětí a zajímavý příběh tomu tuto knihu doporučuji.

28.05.2016 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Napínavá detektivka, která se moc dobře četla. Cormoran celkem sympatické soukromé očko, který se pouští do nebezpečného vyšetřování i přes svůj hendikep. Asistentka Robin, která se snažila pomáhat. Já oproti jiným zde, jsem konečné rozuzlení nečekala a překvapilo mě. Doporučuji

22.05.2016 4 z 5

Zemři se mnou, sestřičko Zemři se mnou, sestřičko Karen Sander (p)

Mě se naopak kniha líbila moc. Byla napínavá od začátku do konce, který byl pro mě překvapením. Komisař Stádler byl velmi sympatický. Ráda si od této spisovatelky zase něco přečtu pokud budou vydány i další díly této série. Doporučuji

12.05.2016 5 z 5

Zahrada v měsíčním svitu Zahrada v měsíčním svitu Corina Bomann

Nejdříve jsem myslela, že dám pouze 4 hvězdičky, protože si mi příběh líbil o trochu méně než Motýlí ostrov a nakonec dávám hvězdiček 5. Zase se mi četl lépe příběh z minulosti - Indonésie. Tak kdo má ráda exotické prostředí, romantiku a tajemství a´t si tuto knihu přečte.

09.05.2016 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Dobře se to četlo. Napínavé. Inspektor Joona vyšetřuje dva různé případy, které nakonec spolu souvisí. Ale o trochu více se mi líbil Písečný muž. Kdo má rád napětí tomu můžu tuto knihu doporučit a i já si přečtu další knihy této spisovatelské dvojice.

03.05.2016 4 z 5

Klejinčino tajemství Klejinčino tajemství Zdenka Hamerová

Musím dát za pravdu těm čtenářům, kteří dávají nízké hodnocení. Původně jsem chtěla dát pouze 2 hvězdičky a díky posledním 60ti stránkám jsem jednu hvězdičku přidala. Kniha byla zdlouhavá a nudná. Ale každý od detektivky čekáme asi něco jiného. Já byla zklamaná

27.04.2016 3 z 5