sabca sabca komentáře u knih

Když se žena svléká Když se žena svléká Irena Fuchsová

Zase. Povídky moc nečtu a byla jsem k tomu donucena čtenářskou výzvou. Ale zrovna Irenu Fuchsovou mám ráda. Doporučuji

12.02.2016 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Po knize jsem sáhla díky čtenářské výzvě a nečekala jsem, že mě bude tak bavit. Děj mě vtáhl hned na začátku a udržoval mě v napětí až do konce. I když tam bylo příliš mrtvých, děj byl pro mě zajímavý. Myslím že si ještě nějaké knihy této autorské dvojice přečtu. Doporučuji

11.02.2016 5 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Pokud máte chuť na něco romantického sáhněte po tomto románu. Příběh Alžběty a Andrého je plný napětí, záští a nechybí ani láska.. Kniha se čte sama. Doporučuji

04.02.2016 5 z 5

Smrtící vzpomínky Smrtící vzpomínky J. D. Robb (p)

Tak tuto knihu jsem si vybrala pro plnění Čtenářské výzvy. Od této autorky mám ráda knihy ze současnosti, ale nakonec jsem zjistila, že mě upoutala a četla se docela dobře. Téma bylo zajímavé a i dobře se četla. Možná že ještě nějakou knihu ze serie Smrtíci.. si ještě přečtu.

01.02.2016 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tak nejdříve jsem shlédla film a nyní přečetla knihu. Ale asi jsem to měla udělat obráceně. Tím, že jsem věděla jak kniha dopadne, už jsem to tolik neprožívala. Je to první kniha tohoto autora, ale ještě mě láká Hledání Aljašky, tak snad na ní taky dojde.

25.01.2016 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Do knihy jsem se pustila aníž bych věděla co od ní čekat. Byla jsem mile překvapena. Kniha se pěkně četla, byla vtipná a opravdu jak tady někdo již psal krátká. Kdo se chce pobavit ať po ní sáhne. Doporučuji.

25.01.2016 5 z 5

Hlas pro vraha Hlas pro vraha Olina Táborská

Knihu se četla moc dobře. Protože mapuje téměř stejné období mého života, bylo mi vše blízké. I když v úplně jiném prostředí i já jsem prožila 50 léta. Obdivuji hrdinku románu, že se v 15ti letech dokázala postavit na vlastní nohy a ještě se musela smířit s tím, že její matka byla zavražděna a případ se nevyřešil. Kniha stojí za přečtení.

23.01.2016 5 z 5

Nevěsta ze zámoří Nevěsta ze zámoří Hana Marie Körnerová (p)

Od této autorky jsem měla ráda romány ze současnosti. Ale tento román odehrávající se začátkem 20 století se mi moc líbil. Ze svatby naslepo vznikl pěkný vztah. Ani detektivní zápletka mi nevadila. Naopak udržuje čtenáře v napětí až do konce románu. Pustím se i do dalších historických románu této autorky. Již mám připraven Dům u Tří borovic. Doporučuji

18.01.2016 4 z 5

Velké trápení Velké trápení Helena Šmahelová

Tak jsem kvůli Čtenářské výzvě oprášila mojí nejoblíbenější knihu z dětství. V době kdy jsem jí četla poprve, tak jsem byla ve věku hlavní hrdinky. Proto ji dneska už nehodnotím. Ale v té době byla pro mě krásná

12.01.2016

Hledačka štěstí Hledačka štěstí Zuzana Francková

Souhlasím s komentářem, že kniha byla horší než předešlé knihy autorky. Děj se posouval moc rychle.

11.01.2016 3 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Knihu jsem si vybrala do Čtenářské výzvy 2016 do kategorie 400 stránek. Když jsem jí četla tak mě tam mimo hlavní děj zaujalo přátelství mezi Italkou Enzou a Irkou Laurou a proto jsem jí zařadila do knížek o přátelství. Ze začátku jsem měla problém se začíst, ale potom jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Jak některé čtenářky zde i já jsem si párkrát poplakala. Můžu doporučit k přečtení.

10.01.2016 4 z 5

Kamilenky Kamilenky Blanka Hošková

O hvězdičku méně než Zlatovlásky, ale přesto pěkný čtivý románek ze života. Názorná ukázka toho, že i v dospělém věku se může zamilovaná žena cítit jako 14leté děvče. Pokud knihu přečtete, prožijete s hrdinkou Milenou pěknou dovolenou. Doporučuji

04.01.2016 4 z 5

Zlato(v)lásky Zlato(v)lásky Blanka Hošková

Zase konečně česká spisovatelka, která se moc dobře čte. Je to také moje první kniha a určitě si přečtu i všechny ostatní. Je to příběh ze života, který je občas smutný a jindy se naopak musíme smát. Doporučuji k přečtení.

02.01.2016 5 z 5

Čo to bude? Čo to bude? Táňa Keleová-Vasilková

Protože jsem se do knihy začítala trochu hůře než do ostatních, musela jsem jednu hvězdičku ubrat. Příběh byl zajímavý. Konec byl trochu předvídatelný. Copak ale i my dospělí nemáme rádi pohádky? Kdo má tuto spisovatelku rád, tak si počte.

30.12.2015 4 z 5

Pohodlné lži Pohodlné lži Randy Susan Meyers

Tak jak v některých komentářích přede mnou i já musím konstatovat, že mě kniha zklamala. Byla celkem nezáživná a zdlouhavá.

29.12.2015 3 z 5

Spoutaná křídla Spoutaná křídla Tanjas Darke

Za mě si tato kniha zaslouží 5 hvězdiček. Hrůzy, které zažívala Tanja od svých 10 let bych málokomu přála. Narodit se rodičům kdy matka dceru nenávidí a odejde od ní a otec, který dceru systematicky zneužívá je neštěstí. Přesto, že kniha není zábavné čtení je dobře si jí přečíst. Ke komentáři DominaCZ. Jestli považuje za normální sex kdy otec dceru týral, kopal do ní, vynucoval si sex násilím, podával dceři drogu až málem zemřela , tak to opravdu nechápu. Doporučuji

25.12.2015 5 z 5

Nerovný vztah Nerovný vztah Danielle Steel

Pěkný příběh lásky mezi ovdovělou Sashou a začínajícím malířem Liamem, který je o 9 let mladší než Sasha. Lásku jim hlavně jejich děti. Kniha se četla dobře a doporučuji.

25.12.2015 4 z 5

Požehnání Požehnání Danielle Steel

Jedna ze slabších knih D.Steel.

20.12.2015 3 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Snažila jsem se moc do knihy začíst, přesto se mi to nepodařilo a knihu jsem nepřečtenou musela odložit. Moc často se mi nestává, ale tohle jsem nedala.

15.12.2015

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Příběh, který mě do děje vtáhl hned od začátku. Ani chvilku mě nenudil a stále mě to nutilo číst dál. Málokdy se mi stane, aby se mi kniha líbila od začátku až do konce. Konec byl pro mě nepředvídatelný Doporučuji

14.12.2015 5 z 5