sabca sabca komentáře u knih

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Tak já jsem bohužel jako první četla Hedvábník. Nevím jestli je to na závadu, ale Volání kukačky si určitě také přečtu. Jak píše Bareva, taky jsem se trochu ztrácela v mužských postavách. Konec mě překvapil. Do poslední chvíle jsem nevěděla, kdo vraždil. Doporučuji

09.12.2015 4 z 5

Smrt má oči mojí dcery Smrt má oči mojí dcery Jessica Treadway

Námět knihy byl zajímavý. Rozuzlení nakonec překvapilo. Můžu doporučit

03.12.2015 4 z 5

City a pocity City a pocity Jana Jahodová

Zajímavý román o tom jak lehce si lze sáhnout až na samé dno. V anotaci se píše o zhoršujícím se stavu ke starší sestře, která nebyla sestra ale teta. Román stojí za přečtení

28.11.2015 5 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Kniha se mi moc líbila. Byla nabitá dějem. Veronika mi naopak byla moc příjemná. Při tom jak se jí život obrátil o 180 stupňů se s tím docela dobře vyrovnala. Také byl pěkný její vztah k psímu kamarádovi Piškotovi. Ani ten otevřený konec mi tolik nevadí. Já za sebe tento román doporučuji.

26.11.2015 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Asi jsem čekala něco jiného tak byla kniha pro mě zklamáním.

22.11.2015 3 z 5

Uprostřed ráje Uprostřed ráje Laura Walden

Mě se naopak kniha četla dost dobře. Promítl se tam život několika generací a byla jsem zvědavá na rozuzlení celého příběhu. Doporučuji

18.11.2015 4 z 5

Síla lásky Síla lásky Barbara Cartland

První kniha od této autorky, ale nějak mi nesedla. Byla to opravdová červená knihovna. Asi už jí vyhledávat nebudu.

13.11.2015 2 z 5

Všechno v pořádku, slečno Karpíšková? Všechno v pořádku, slečno Karpíšková? Eva Michorová

Kniha mě celkem zklamala. si jsem čekala víc. Nějak jsem se ztrácela v ději. Co se mi líbilo byly občas vtipné připomínky.

10.11.2015 3 z 5

Kouzlo všednosti Kouzlo všednosti Táňa Keleová-Vasilková

Mě se tato kniha moc líbila. Děj přesně podle přísloví - nikdy není tak zle, aby nebylo ještě hůř. Na hrdinku knihy Magdu se toho sesypalo za poslední rok opravdu hodně. Ale konec dobrý, všechno dobré. I když tam bylo hodně náhod i tak se dá říci, že kniha je ze života. Doporučuji

02.11.2015 5 z 5

Šaty z duhy Šaty z duhy Jarmila Pospíšilová

Já si naopak myslím, že knihy Jarmily Pospíšilové jsou pěkné a hlavně ze života. Pokud bude takhle postupovat mohla by být opravdu přínosem pro nás, čtenářky. Zase se na nějakou novou těším.

31.10.2015 5 z 5

Hymna zármutku Hymna zármutku Michael Koryta

První kniha od tohoto spisovatele, ale čekala jsem trochu víc. Proto zklamání a pouze 3 hvězdičky. Bylo to sice napínavé, ale pro mě dost chaotické.

27.10.2015 3 z 5

Kočka na plotě Kočka na plotě Jarmila Pospíšilová

Nádherná kniha, která se nedá odložit dokud se nepřečte. Nádherně předvedeno, jak i malému dítě lze vysvětlit proč je adoptované. Zajímavé také bylo rozhodnutí matky dítěte jak se vyrovnat s tím, že je nevyléčitelně nemocná. Tuto knihu rozhodně doporučuji k přečtení

21.10.2015 5 z 5

Ženy jeho života Ženy jeho života Barbara Taylor Bradford

Kniha je totožná s knihou Ženy v jeho životě. Přitom Ženy v jeho životě je vydání originálu 1990 a tady 2002. Pravděpodobně jí autorka upravovala.

20.10.2015

Manžel v domě není pro mě Manžel v domě není pro mě Alena Jakoubková

Takže pro mě zatím nejslabší kniha Aleny Jakoubkové. Robert jako z jiného světa, rodina Králových příliš ideální a konec knihy jako z červené knihovny.

20.10.2015 3 z 5

Almužna jen pro bohaté Almužna jen pro bohaté Hana Marie Körnerová (p)

Mě se kniha moc dobře četla. Bylo v ní všechno. Láska, nenávist, přetvářka intriky a nakonec vražda. Dlouho jsem nepoznala kdo je vrah. Proto jsem jí dočítala v jednom zátahu až po 3 hodině ráno. Můžu doporučit

17.10.2015 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Krásná kniha o tak hrozné době. Souhlasím se čtenáři, kterým se nejvíce líbila část, kterou vyprávěla babička Minka. Chtěla jsem dát o hvězdičku méně, protože se mi nelíbil úpírský příběh, ale pak jsem pochopila, že tam vlastně patřil. Konec mě taky překvapil, jak již se tu psalo. Myslím si, že knihu by si měl opravdu každý přečíst.

14.10.2015 5 z 5

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

Kniha mě chytla hned od začátku. Žádná hluchá místa. Prolíná se vyšetřování se soukromým životem vyšetřovatelů. Konec byl velmi napínavý a kniha se nedala odložit, dokud se vše nevysvětlilo. Doporučuji

10.10.2015 5 z 5

Soukromá pravidla Soukromá pravidla James Patterson

Přiklání se ke komentáři Šánky. Lépe bych to nepsala. Kniha mě ani chvilku nenudila. Jack byl velmi sympatická postava a věřím že budou následovat další knihy s tímto detektivem a budou zároveň dostupné i u nás. Můžu všem doporučit.

04.10.2015 5 z 5

Mosty osudu Mosty osudu Barbara Taylor Bradford

Kniha byla moc pěkná a hlavně druhá část byla zajímavá. Doporučuji

01.10.2015 4 z 5

S... jako smrt S... jako smrt Sue Grafton

Kniha se dobře četla. Kapitoly střídavě přecházely z roku 1953 do současnosti. Dozvídali jsme se o životě Violet a v současnosti o postupu Kinsey, která případ zmizení Violet vyšetřovala. Dcera Violet Daisy se nemohla smířit s tím že jí matka jako malou opustila a proto si Daisy na tento případ po 30 letech najala. Čtivá kriminálka se zajímavým rozuzlením. Stojí za přečtení

25.09.2015 4 z 5