sabca sabca komentáře u knih

Mít pro koho žít Mít pro koho žít Marcia Willett

Krásně napsaný příběh z anglického venkova. Postavy jsou věrohodné a brala bych všechny jako své přátelé. Proto se kniha moc dobře četla a na konci jsem litovala, že vše skončilo. Doporučuji

23.06.2015 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Mě se naopak kniha moc líbila od začátku až do konce. Měla jsem problém ji odložit a přečetla jsem ji za 2 dny. Téma bylo neotřelé a zajímavé a konec překvapující. Doporučuji k přečtení

17.06.2015 5 z 5

Dokonalá iluze Dokonalá iluze James Patterson

Byl to opravdu trochu jiný Patterson, ale přesto se dobře četl. Velmi mě překvapil konec, kde nebyla o napětí nouze. Myslím, že stojí za přečtení.

14.06.2015 4 z 5

Místo zvané domov Místo zvané domov Deborah Smith

Pěkný, čtivý román o přátelství mezi dětmi vyrůstajících v různém prostředí, který přetrval 20ti leté odloučení. Doporučuji k přečtení

12.06.2015 4 z 5

Tajemství minulosti Tajemství minulosti Barbara Taylor Bradford

Kniha dává okrajově nahlédnout do života lidí, kteří nacházejí adrenalin v tom, že navštěvují válčící země a pořizují fotodokumentaci. Jinak je to příběh o lásce Sereny a Zacharyho, která je tímto způsobem života již podruhé negativně narušena. Kniha určitě stojí za přečtení. Je to zase něco trochu jiného než jsem od této spisovatelky zvyklá.

05.06.2015 4 z 5

Na čem záleží Na čem záleží Emily Giffin

Kniha se dobře četla. Nebylo to nic přehnaného. Příběh, který se může stát každému z nás.

31.05.2015 4 z 5

Požitkářka Požitkářka Marcela Mlynářová

Tak jak se mi líbila kniha Kdo nehřeší,nežije, které jsem dala 5 hvězdiček, tak bohužel tady to bylo pouze za 3. Jediné co mi v této knize bylo příjemné, že spisovatelka zmiňuje Šluknov, kde jsem prožila své dětství.

26.05.2015 3 z 5

Na první pohled Na první pohled Danielle Steel

Po předchozím komentáři se mi do knihy moc nechtělo, ale překonala jsem to a knihu přečetla. Zase tak nejhorší to nebylo. Myslím že ty 3 hvězdičky si román zaslouží.

23.05.2015 3 z 5

Krajina světla Krajina světla Nora Roberts

Zajímavý příběh s kriminální zápletkou, ale pro mně by stačilo, kdyby měl tak o 100 stránek méně.

17.05.2015 4 z 5

Všechny matčiny hříchy Všechny matčiny hříchy Danielle Steel

Přesně jak už tady bylo napsáno. První polovina nic moc, skoro nic se nedělo. Druhá polovina už byla zajímavější. Proto pouze 3 hvězdičky.

08.05.2015 3 z 5

Vítězové Vítězové Danielle Steel

Kniha úplně vybočuje z námětu ostatních knížek D.S., ale čte se celkem dobře. Zajímavý jak se hlavní hrdinka poprala se svým úrazem a nevzdala se ani jako postižená. Myslím že stojí za přečtení.

05.05.2015 4 z 5

Každý něco skrývá Každý něco skrývá Mary Higgins Clark

Souhlasím s některými komentáři přede mnou. Opravdu jsem už od autorky četla lepší knihy, ale i tak jsem se zaujetím čekala jak se vše rozuzlí a kdo nakonec vraždil. Myslím si že stojí za přečtení..

27.04.2015 4 z 5

Dům na útesu Dům na útesu Nora Roberts

Čtivý román plný napětí, záhad i láska. Doporučuji

24.04.2015 4 z 5

Úkryt Úkryt Lisa Gardner

Kniha se perfektně četla jako většina od této spisovatelky. Pro mně napínavá od začátku až do konce. Doporučuji

19.04.2015 5 z 5

Vždycky jedna noc Vždycky jedna noc Markéta Hejkalová

Příběh je zajímavý tím že je veden ve dvou liniích. Život dcery, která se provdala do Finska a její matky, která zůstává v Čechách. Ani jedné se nedaří tak, jak by si přála. Myslím, že stojí za přečtení

15.04.2015 4 z 5

Peří v průvanu Peří v průvanu Jarmila Pospíšilová

Knihu jsem přečetla taky rychle. Prolínali se tam osudy několika rodin i jednotlivců. Taky si myslím, že zpracování mělo být trochu lepší. Víc se mi líbily Palačinky s pepřem.

11.04.2015 3 z 5

Plamen lásky Plamen lásky Joan Johnston

Tak jak tady už více čtenářů napsala. Pěkná oddechovka s dost napínavým koncem. Myslím, že stojí za přečtení.

08.04.2015 4 z 5

Stín afrického slunce Stín afrického slunce Kerstin Cameron

Kniha mně dost zklamala a konec byl přímo nudný. Podmínky v e věznici byly otřesné, ale samotná Kerstin měla plno výhod. Návštěvy, oblečení, jídlo a léky. Nic však nezmění to, že byla souzena za něco co nespáchala.

03.04.2015 3 z 5

Plavba za všechny prachy Plavba za všechny prachy Jackie Collins

Když si odmyslíme pasáže o sexu, které jsou pro J.Collins typické, četla se mi kniha dobře. Je tam láska, násilí, napětí a zajímavé prostředí, kde se děj odehrává. Také mi vyhovovaly krátké kapitoly.

30.03.2015 4 z 5

Čtvrtky v parku Čtvrtky v parku Hilary Boyd

Velmi citlivě napsaný příběh starších manželů, kde vztah přestal fungovat a manželka našla pochopení jinde. Z komentářů zde je jasné, že kniha spíše osloví starší čtenářky. Mně se moc líbila a můžu jí doporučit.

27.03.2015 5 z 5