sabca sabca komentáře u knih

Róziny dcery Róziny dcery Zdenka Becker

Moc pěkný příběh. Zaujalo mně to hlavně proto, že jsem tuto dobu sama zažila. Díky vztahu matky k dcerám se tato rodina úplně rozpadla. Myslím, že kniha má co říci i mladší generaci a stojí za přečtení.

23.03.2015 5 z 5

Hotel Vendome Hotel Vendome Danielle Steel

Knihu jsem přečetla, ale nezaujala mně jako jiné od této autorky. Vadila mi sobeckost jeho dcery.

19.03.2015 3 z 5

Deník Gréty Kaiserové Deník Gréty Kaiserové Klára Janečková

Mně zase tak předvídatelná a jednoduchá nepřipadala. Pro mně byla čtivá od samého začátku a měla jsem problém jí odložit. Bylo zajímavé jak se vyvíjel život dvou sester dvojčat, které byly v dětství oddělené. S Grétou se život nemazlil a prožila si toho opravdu hodně. Doporučuji k přečtení

13.03.2015 5 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Knížka je moc pěkně napsaná. Přesto, že se jedná o tak ožehavé téma jako je holocaust myslím, že by si jí měl přečíst každý. Románovou formou je krásně popsaná tato nelehká doba. Doporučuji

10.03.2015 5 z 5

Patricie Patricie Veronika Matysová

Jelikož jsem dříve narozená, tak ani nedokážu uvěřit že se může z 15tileté dívky stát takhle silná alkoholička. Velmi se mi líbil přístup lékařky Niny k tomuto problému. Myslí, že kniha stojí za přečtení.

06.03.2015 4 z 5

Sladké mámení Sladké mámení Pamela Clare

Čtivý román, kde nechybí romantika i napětí.

04.03.2015 3 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Mo Hayder mně jako vždy nezklamala. Pro mně byla zajímavá od samého začátku a nemohla jsem se od knihy odpoutat. Kdo má rád knihy této spisovatelky měl by si jí přečíst. Doporučuji

27.02.2015 5 z 5

Může za to babička Může za to babička Božena Svobodová

Vzhledem k tomu, že kniha byla vyhodnocena jako nejvtipnější román roku, očekávala jsem daleko víc a proto jenom ty 3 hvězdičky. Moc mně nepobavil. Odehrává se v době po revoluci v roce 1989.

25.02.2015 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

O jednu hvězdičku méně za opravdu zdlouhavější začátek. Jinak byla kniha čtivá a velmi zajímavé téma. Přečetla jsem jí celkem rychle a myslím, že můžu doporučit.

21.02.2015 4 z 5

Růže z Cherrybrooku Růže z Cherrybrooku Tania Crosse

Trochu jsem byla zklamaná. Po dívce od řeky, které jsem dala plný počet hvězdiček, tady jsem musela 2 ubrat. Opravdu byla zakončena tak, jako by měl následovat další díl.

14.02.2015 3 z 5

Kdo tě hlídá Kdo tě hlídá Mary Higgins Clark

Tak jako všechny knihy M.H. Clarkové i tato byla velice čtivá. Oblíbila jsem si hlavní hrdinku Monicu, která se snažila dopátrat svého původu. Knihu doporučuji

12.02.2015 5 z 5

Zastřelte toho chromého koně Zastřelte toho chromého koně Václav Gruber

Přečetla jsem oba romány najednou. Šlo o zajímavé téma kde spisovatel zvolil dva různé závěry. Je to kniha o životě a smrti, o lásce a manželství, o zákeřné nemoci, zodpovědnosti lékařů a hlavně zodpovědnosti sami k sobě. Myslím, že stojí za přečtení, aby si každý uvědomil že zdraví má jen jedno.

08.02.2015 4 z 5

Milovat znovu Milovat znovu Danielle Steel

Zatím jedna z těch slabších knížek od D.Steel. Ale to je věc názoru. Někomu se bude třeba líbit na 5 hvězdiček.

05.02.2015 3 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Byla to zatím nejlepší kniha této autorky, kterou jsem četla a chystám se na další. Druhou polovinu knihy jsem přečetla na jeden zátah. Doporučuji

02.02.2015 5 z 5

Rudý šál Rudý šál Nora Roberts

Mně zase moc nevyhovovalo, že kniha se především zabývala výcvikem psů, ale konec byl perfektní, plný napětí a děje. Nemohu dát více jak tři hvězdičky, protože znám od Nory Roberts daleko romány.

31.01.2015 3 z 5

Dcery Štěstěny Dcery Štěstěny Tara Hyland

Pěkně napsaná kniha, která zaujala hned od začátku.Bylo zajímavé sledovat osud tří sester, které byly každá úplně jiná, ale nakonec když šlo o záchranu rodinné firmy spojily své síly. Doporučuji.

26.01.2015 5 z 5

Kdo nehřeší, nežije Kdo nehřeší, nežije Marcela Mlynářová

Kniha paní Mlynářové se moc líbila. Chvílemi vtipné a veselé příběhy a chvíli zase smutné. Přesně tak, jak o v životě chodí. Určitě si přečtu i další knihy této spisovatelky. Doporučuji

20.01.2015 5 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Kniha byla zajímavá, že dala nahlédnout do společenství Amišů, ale klidně mohla mít o několik stránek méně.

18.01.2015 5 z 5

Zůstaň se mnou, lásko! Zůstaň se mnou, lásko! Petra Martišková

První kniha od této autorky a celkem se mi líbila. Zajímavý příběh dvou rozpadávajících se rodin s dětmi.

12.01.2015 3 z 5

Až za hrob Až za hrob Deborah Crombie

Klasická detektivka, která se dobře četla. Ještě si některé detektivky této autorky přečtu.

11.01.2015 4 z 5