sabca sabca komentáře u knih

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Leila Meacham

Trochu jiné než Poselství růží, ale zase pěkně čtivé od začátku až do konce. Měla jsem problémy knihu odložit a každou volnou chvilku jsem se k ní vracela. Zase přátelství, láska, napětí a nečekaný konec. Stojí za přečtení.

08.10.2014 5 z 5

Borůvkový piknik Borůvkový piknik Helena Longinová

Měla jsem snahu knihu přečíst, ale nedalo se to. Přečetla jsem 70 stránek a pořád se mi nedařilo začíst. Vadil mi sloh jakým je kniha psaná.

04.10.2014

Pod Jižním křížem Pod Jižním křížem Barbara Bickmore

Krásná kniha z doby osidlování Austrálie. Vtáhla mě do děje hned od začátku, což se mi tak často nestává a nerada jsem jí odkládala. Příběh byl romanticky a často i velmi drsný. Kdyby byla možnost dala bych i o hvězdičku více. Doporučuji k přečtení.

01.10.2014 5 z 5

Touha Touha Jane Asher

Od knihy na toto téma jsem očekávala daleko víc.

27.09.2014 3 z 5

Dívka od řeky Dívka od řeky Tania Crosse

Kniha se mi moc líbila. Je to moje první od této autorky, ale určitě si přečtu i další. Měla jsem sice trochu problém se začíst, ale když jsem se začetla nemohla jsem knihu odložit. Pěkná až do samého konce. Doporučuji

24.09.2014 5 z 5

Procitnutí Procitnutí Danielle Steel

Kniha se dobře čte, přesto, že se zabývá závažným tématem psychického týrání. Madelein měla ale tu smůlu, že zažila nejdříve fyzické násilí a posléze ve druhém manželství psychické, které si hodně dlouho nepřipouštěla. Kniha stojí za přečtení

21.09.2014 5 z 5

Stanice odložených lásek Stanice odložených lásek Hana Marie Körnerová (p)

Stejně jako u románu Dokud se budeš smát - nemohu dát jinak jako 5 hvězdiček. Vůbec nevadí, že jsem nejdříve četla 1. díl a potom 2.
Knihy se dají číst samostatně. Vzhledem k tomu, že jsem v sedmdesátých a osmdesátých let žila, bylo mi to velmi blízké. Vžila jsem se do postav knihy a vše jsem s nimi prožívala. Doporučuji k přečtení

15.09.2014 5 z 5

Skandál Skandál Tilly Bagshawe

Kniha je krásná. Plná děje od začátku až do konce. Žádná hluchá místa. Nechybí ani napětí, láska a nenávist. Stojí za přečtení. Doporučuji.

12.09.2014 5 z 5

Penzion Růžový přístav Penzion Růžový přístav Debbie Macomber

Příběh několika lidí, kteří si do městečka Cedar Cove přijeli vyřešit svojí minulost mně moc nezaujal. Proto pouze 3 hvězdičky.

08.09.2014 3 z 5

Zaslíbená země Zaslíbená země Tamara McKinley

Kniha se odehrává ve druhé polovině 18 století. Čte se pěkné a prolínají se tam osudy rodin, jak domorodců, tak i angličanů, kteří osídlují Austrálii. Doporučuji k přečtwní

05.09.2014 4 z 5

Vášnivá sezona Vášnivá sezona Danielle Steel

Ze začátku jsem se nemohla začíst a potom to šlo samo. Nádherný vztah Kate k jejímu postiženému manželovi. Stojí za přečtení

01.09.2014 4 z 5

Nechtěj nic vědět Nechtěj nic vědět Lisa Jackson

Knížka se moc líbila už od samého začátku. Nerada jsem jí odkládala. Já jí zařazuji mezi ty lepší, které napsala a to mám přečtené téměř všechny. Doporučuji k přečtení.

31.08.2014 5 z 5

Ohnivá laguna Ohnivá laguna Laura Walden

Zajímavá kniha plná zvratů a překvapení. Moc hezky se četla. Doporučuji

26.08.2014 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Proč vladka31 ohodnotila knihu jako odpad a bude číst druhý díl, tak to nechápu.

25.08.2014 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Mně naopak kniha moc pobavila. Občas jsem se i hlasitě zasmála. Okořenit si četbu kriminálek, thrilleru a rodinných ság humornou knihu bylo pro mně příjemné. Doporučuji

23.08.2014 5 z 5

Smrtelné nebezpečí Smrtelné nebezpečí Sandra Brown

Kniha se četla dobře. Napínavá od začátku do konce. Konec překvapivý, ale přici jenom o trochu slabší než jiné knihy od této autorky. Za to strhávám jednu hvězdičku. Ale přesto stojí za přečtení.

21.08.2014 4 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Kniha byla zajímavá a napínavá od začátku do konce. Stojí za přečtení.

18.08.2014 4 z 5

Pacientky Pacientky Věra Řeháčková

Čekala jsem od knihy více. Nebyla úplně špatná. Postrádala jsem více děje. Ale i tak stojí za přečtení.

14.08.2014 3 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Když jsem se do této knihy začetla, věděla jsem, že jí neodložím, pokud jí nedočtu do konce. Taky to tak dopadlo. Četla jsem až do 2 hodin do rána. Moc pěkné. Ze začátku romantické a konec napínavý. Zatím není jediná kniha od Sparkse, kterou bych nepřečetla. Doporučuji

12.08.2014 5 z 5

Nevěrné ženy pijí sauvignon Nevěrné ženy pijí sauvignon Věra Fojtová

Příjemná česká detektivka na letní vikend. Doporučuji

10.08.2014 4 z 5