sabca sabca komentáře u knih

Novicka Novicka Lisa Jackson

Jako všechny knihy této autorky se mi četla dobře. Měla jsem problém jí odložit a při počtu stránek která má jsem jí přečetla během 3 dnů. Doporučuji.

29.06.2014 5 z 5

Záhada Záhada Jonathan Kellerman

Knížku jsem přečetla, ale souhlasím s komentářem pode mnou že jsem četla lepší. Ale i tak stojí za přečtení.

24.06.2014 4 z 5

Záhada zadního pokoje Záhada zadního pokoje Katarína Gillerová

Zatím všechny knihy této autorky se mi moc líbily. Bylo do zajímavé od samého začátku až do konce. Stojí za přečtení.

22.06.2014 5 z 5

Ať myši nepláčou Ať myši nepláčou Magda Váňová

Kniha se mi četla dobře. Byla nabitá dějem a myslím že tam nebylo nic co by nebylo ze života. Ani nemohu říci, že by byla jedna z nejhorších od této autorky. Myslím dokonce že by mohla mít pokračování a také bych si ho přečetla. Doporučuji.

17.06.2014 5 z 5

Pavoučí orchidej Pavoučí orchidej Celia Fremlin (p)

Knihu jsem přečetla, ale jako kriminálku bych jí asi nezařadila.

11.06.2014 3 z 5

Přímo do srdce Přímo do srdce Bill Condon

Knihu jsem přečetla do konce, ale nadšená jsem z ní nebyla.

11.06.2014 3 z 5

Vrah v temnotě Vrah v temnotě Helene Tursten

Dobrá detektivka. Trochu jsem měla problém se zapamatováním osob, ale po začtení už to šlo. Myslím si že stojí za přečtení a zkusím i další knihy této spisovatelky.

09.06.2014 4 z 5

Třicátníci na odstřel Třicátníci na odstřel Luděk Stínil

Nebylo to špatný, ale moc překombinovaný.

03.06.2014 3 z 5

Můj řecký rozvod Můj řecký rozvod Jiřina Tejkalová

Román se četl moc dobře. Přečetla jsem knihu za dva dny a moc mě mrzí, že od této autorky nic jiného v knihovně nemáme.

03.06.2014 5 z 5

Dvakrát dospělá Dvakrát dospělá Lenka Lanczová

Kniha se mi moc líbila, přesto že mi připadala trochu jiná než ostatní knihy této autorky. Přečetla jsem všechny co máme u nás v knihovně. Dita mi naopak byla příjemná. Bylo tam ukázáno, že když si učitelka na žáka zasedne, ak můžou být problémy se složením maturitní zkoušky. Totéž se zrovna stalo mému vnukovi a nedá se s tím vůbec nic dělat.

30.05.2014

Jsi můj osud Jsi můj osud Markéta Harasimová

Přečetla jsem tuto knihu, přesto že je určena pro mládež. Četla jsem knihy autorek Lenky Lanczové, Věry Řeháčkové apod., ale tato je přímo nereálná. Přesto, že se nejedná o starší spisovatelku je příběh odehrávající se v dnešní době strašně zastaralý. Lukáš 23 let zatím neměl žádný vztah a Magda - studentka čtvrtého ročníku čeká s navršením svého vztahu až do 18 let. Zklamalo mně to.

30.05.2014

Lásku zlatem nevyvážíš Lásku zlatem nevyvážíš Věra Řeháčková

Jako pohodovka na jedno lední odpoledne dobrý. Co je lepší láska bez peněz nebo peníze bez lásky. Myslím, že Vanda by brala prvního manžela i bez peněz, kdyby jí nezklamal.

19.05.2014 4 z 5

Vždyť já se uzdravím, táto Vždyť já se uzdravím, táto Věra Řeháčková

V dramatu Věry Řeháčkové je popsáno jak hrozná a nevyzpytatelná nemoc je rakovina a obzvláště když touto nemocí onemocní malé dítě. Ještě ke všemu jde o dítě o které se stará pouze otec, který zůstal s chlapcem sám, když jeho žena dala přednost kariéře.

19.05.2014 4 z 5

Zlatá země Zlatá země Barbara Wood

Moc pěkně napsaná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout. V knize nechybí romantika, popis života v Austrálii v době kolonizace. Zajímavý jsou i dva osudoví muži hlavní hrdinky. Stojí za přečtení.

16.05.2014 5 z 5

Letím ke hvězdám Letím ke hvězdám Zuzana Francková

Zajímavá kniha, která nám dá nahlédnout do zákulisí soutěží začínajících zpěváků. Jak rychle se dá dosáhnout vrcholu, tak rychle se dá padnout na úplné dno.

12.05.2014 4 z 5

Otevřená náruč Otevřená náruč Dorothy Garlock

Děj románu je zasazen do konce 19 století. Je to příběh 3 žen, které prchají před násilnickým Chesterem. Doporučuji k přečtení.

11.05.2014 4 z 5

Obětovaná Obětovaná Táňa Kubátová

Příběh Magdy a Tomáše se odvíjí od vzpomínek Magdy na své dětství a mládí, které nebylo nejlepší a turistického zájezdu do hor, kde se s Tomášem seznámila. Všechny romány této autorky jsou zajímavé a stojí za přečtení.

11.05.2014 4 z 5

Tři tváře lásky Tři tváře lásky Bára Tomanová

Bylo pěkné sledovat, jak si 18letá Eliška poradila se starostmi o 5letá dvojčata, po tragické smrti otce a nevlastní matky.

02.05.2014 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Zuzana Francková

Mně se naopak kniha líbila. Zajímavé téma. I takové případy se stávají.

02.05.2014 3 z 5

Neunikneš Neunikneš Christina Larsson

Kniha se mi líbila, ale taky mně zklamal konec.

02.05.2014 4 z 5