sabca sabca komentáře u knih

Narozeniny Narozeniny Danielle Steel

Příjemné pohodové čtení jako všechny knížky této autorky. Doporučuji.

27.04.2014 4 z 5

Návraty do lázní Návraty do lázní Věra Řeháčková

Jednoduché oddechové čtení. Lázeňská známost se mi líbila více. Zde to už zavání červenou knihovnou.

24.04.2014 3 z 5

Smrtelný hřích Smrtelný hřích Lisa Jackson

Moc pěkná a napínaví kniha jako všechny od této autorky. Nedalo se od ní odtrhnout. Bylo zajímavé jak se jím podařilo u Abby vytěsnit, že byla jako patnáctiletá svědkem vraždy své matky. Podle mě tato kniha patří mezi ty nejlepší.

21.04.2014 5 z 5

Někdo s nožem Někdo s nožem Irena Dousková

Zajímavě napsaná kniha. Myslím, že stojí za to si jí přečíst.

21.04.2014 4 z 5

Vůně pouštní růže Vůně pouštní růže Beatrix Mannel

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Moc hezky se četla až skoro nakonec mi trochu vadilo cestování v čase, ale i to jsem přečetla. Pěkně tam byl popsán život němců žijících v Africe. Stojí za to se knihu přečíst.

13.04.2014 4 z 5

Stíny v srdci Stíny v srdci Katherine Webb

Také jsem měla problém se do knihy začíst, ale když jsem to překonala, tak jsem vůbec nelitovala. Příběh z doby před sto lety i současnosti se vyvíjel zajímavě a pak jsem se nemohla od knihy odtrhnout dokud jsem jí nedočetla.Stojí za to si knihu přečíst.

09.04.2014 5 z 5

Dřív než se rozloučíme Dřív než se rozloučíme Věra Řeháčková

Příjemné čtení na 2 večery přímo ze života. Je asi hrozně mít manžela žijícího celý život s matkou, která chce mít syna jenom sama pro sebe. Doporučuji.

05.04.2014 4 z 5

Druhá Druhá Táňa Keleová-Vasilková

Kniha se mi moc líbila. Přečetla jsem jí během dvou dnů. I ve skutečném životě je plno chlapů co jím vyhovuje mít doma manželku, která se vzorně stará o děti a celý chod domácnosti a přitom na pobavení má milenku. A šťastný konec je občas i v životě a nejenom v románech. Zatím si mi líbily všechny romány této spisovatelky. Stojí za to si knihu přečíst.

31.03.2014 5 z 5

Zabít Alexe Crosse Zabít Alexe Crosse James Patterson

Kniha se četla pěkně, jako všechny knihy tohoto autoru. Mám ráda příběhy s Alexem. Zase se jednalo o dva na sobě nezávislé zločiny a to únos prezidentových dětí a teroristický útoky. Stojí za to knihu si přečíst.

28.03.2014 4 z 5

Jeho poslední tři ženy Jeho poslední tři ženy Věra Řeháčková

(SPOILER) Zajímavé jak každá z těch tří žen byla úplně jiná. První pokorná a přesto, že nemocná, snažila se až do poslední chvíle pracovat. Druhá už si tak moc líbil nenechala. Dokázala se ozvat, ale byla pracovitá. Poslední ta si ho omovala kolem prstu, lhala mu a přesto jí pořád odpouštěl. Udržovala si ho hlavně sexem.

24.03.2014 3 z 5

Klub radostí dnešního dne Klub radostí dnešního dne Petra Braunová

Kniha dokazuje jak může být nebezpečné pohybovat se na sociální sítí a že tam nic není tak, jak to vypadá. Monika doplatila na to v jaké vyrůstala rodině. Myslím si, že kniha by si zasloužila pokračování. Stojí za to si jí přečíst.

22.03.2014 5 z 5

Potíže v ráji Potíže v ráji Stanislava Chmelanová

3 samostatné kriminální příběhy, které se moc pěkně četli. Zajímavá zápletka i rozluštění. Jednu hvězdičku beru za poslední příběh, který mě tolik neupoutal.

17.03.2014 4 z 5

Devátý soud Devátý soud James Patterson

Jako vždy. Napínavé od začátku do konce. Moc dobře se to četlo. Doporučuji.

14.03.2014 5 z 5

Ledová past Ledová past Kitty Sewell

Moc pěkná kniha, která se mi těžko odkládala. Zajímavé prostředí a děj, který vyústil v nečekaný konec. Stojí za to si knihu přečíst.

07.03.2014 5 z 5

...a muž ti vládnout bude ...a muž ti vládnout bude Milena Tomešová

zatím jedna z nejlepších knih o domácím násilí, kterou jsem četla. Ukázala jak málo možnosti mají ženy z takového manželství uniknout obzvlášť, když manžel je vlivná osobnost, právník a ona pouze žena v domácnosti se třemi dětmi. Když jí nevěří vlastní matka a nepodá jí pomocnou ruku, nemá moc možnosti. Knihu stojí za to si přečíst.

02.03.2014 5 z 5

Pravdu znát nemusíš Pravdu znát nemusíš Mary Higgins Clark

Mě se knížka četla celkem dobře. Je pravda, že nebyla z těch jejích nejlepších ale rozuzlení nakonec bylo překvapující.

01.03.2014 4 z 5

Úsvit lásky Úsvit lásky Dorothy Garlock

Kniha se mi moc dobře četla. Doporučuji.

23.02.2014 4 z 5

Krevní test Krevní test Jonathan Kellerman

Napínavé a konec, který jsem nečekala.

16.02.2014 4 z 5

Podlost Podlost Karin Slaughter

Já naopak měla problém tuto knihu přečíst.

10.02.2014 3 z 5

Kdo je bez viny Kdo je bez viny Lisa Ballantyne

Kniha se mi četla moc dobře. Jak málo stačilo, aby hlavní hrdina dopadl stejně jako Sebastian, kdyby se o něj nestarala Minni.
. Myslím si že kniha stojí za přečtení i zamyšlení.

10.02.2014 5 z 5