sabca sabca komentáře u knih

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Moc pěkná a čtivá kniha. Nechyběla láska ani napětí. Doporučuji.

28.01.2014 5 z 5

Nakažlivá smrt Nakažlivá smrt Patricia Cornwell

Taky se mi moc dobře nečetla.

24.01.2014 3 z 5

Miluj mě a chraň Miluj mě a chraň Patricia Gaffney

Hodnotila jsem u knihy A teď už navždy.

18.01.2014 3 z 5

A teď už navždy A teď už navždy Patricia Gaffney

Román odehrávající v polovině devatenáctého století v Anglii se mi docela líbil. Pak jsem začala číst Miluj mě a chraň a zjistila jsem, že je to vlastně l díl této série, to už mě tolik nebavilo,protože to bylo zaměřeno hodně na pánbíčkářství, víru apod. Hlavní děj byl zajímavý a ke konci dost napínavý. Pak jsem zjistila, že je ještě jeden díl mezi těmito dvěma a ten u nás v knihovně nemají.

18.01.2014 4 z 5

Smrt si počká Smrt si počká Michael Palmer

Souhlasím s komentáři přede mnou. Kniha byla zajímavá, napínavá, která stojí za přečtení. Ke konci se nedala odložit dokud jsem jí nepřečetla. Trochu zavádějící je, že by to měl být horor.

08.01.2014 5 z 5

Dům na Charles Street Dům na Charles Street Danielle Steel

Také se mi dobře četla jako většinu knížek této autorky.

03.01.2014 4 z 5

Klára nad propastí Klára nad propastí Beáta Matyášová

Krásně popsán život matky dvou dětí jak každodenní kolotoč starosti o děti a práce v domácnosti může skončit. Knihu by si měla přečíst každá mladá mamina, a zjistí že není důležité mít všechno akorát pokud nechce skončit na psychiatrii.

31.12.2013 4 z 5

Zlatá jáma Zlatá jáma Pavel Hejcman

Kniha je psána zvláštně. I když jsem jí dočetla, tak mám pocit, že další knihu tohoto spisovatele se již nepřečtu.

31.12.2013 3 z 5

Nebe nikdy nepadá Nebe nikdy nepadá Joyce Carol Oates

První kniha této spisovatelky kterou jsem přečetla. Působila na mně depresivně a mám pocit, že budu mít problém se čteních dalších.

30.12.2013 3 z 5

Zrada Zrada Danielle Steel

Kniha se mi moc líbila. Jedna hvězdička je stržena za zdlouhavý konec.

24.12.2013 4 z 5

Černá orchidej Černá orchidej Karen Harper

Kniha se moc pěkně četla. Zajímavé prostředí, Seznámení se s prostředím a životem indiánské rezervace indiánu Seminolů. Je tam láska i napětí. Knihu jsem měla problém odložit. Pěkný závěr. Stojí za přečtení.

17.12.2013 5 z 5

Nehoda Nehoda Danielle Steel

Knížka se četla dobře. Hlavní hrdince se hroutí svět nejen tím, že její dcera leží v nemocnici v komatu po dopravní nehodě, ale ještě se dozvídá o manželově nevěře.

04.12.2013 4 z 5

Rodinný nepřítel Rodinný nepřítel Barbara Taylor Bradford

Mně se naopak tato kniha moc líbila. Volně navázala na ságu rodiny Emmy Harte. Nechyběla tam láska ani napětí. Pokud někdo nečetl předešlé díly této sagy, tak se dá číst i samaostatně. Doporučuji

04.12.2013 4 z 5

Byznys Byznys Martina Cole

Taky jsem byla zklamaná. Násilí a drogy sice tématem téměř všech knížek Martiny Cole, ale tady tomu chybělo více děje a napětí.

19.11.2013 3 z 5

Příliš silné pouto Příliš silné pouto Barbara Taylor Bradford

Zajímavý příběh odehrávající se kolem aukcí a prodeje obrazů. Nechybí tam však ani láska, podvody a napětí. Velmi zajímavé je rozuzlení příběhu, které jsem nečekala. Stojí za přečtení.

11.11.2013 4 z 5

Záležitost srdce Záležitost srdce Danielle Steel

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Bylo v ní ukázáno, jak lehce lze podlehnout muži, který dovede s ženou manipulovat a postupně se snaží o vymývání mozku. Naštěstí Hope se včas vzpamatovala a to jí zachránilo. Řekla bych, že tento román je trochu jiný než ostatní od D. Steel.

04.11.2013 5 z 5

Závist Závist Sandra Brown

Přesto, že jsem na začátku měla také problém se začíst, dávám 5 hvězdiček. Téma bylo zajímavé a potom jsem jí až do konce četla jedním dechem. Na začátku mi trochu vadilo prolínání děje s minulostí. Ale stačilo jenom pochopit o co jde a pak se četla sama. Doporučuji.

21.10.2013

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Tak jako předešlé kriminálky této spisovatelky se mi líbila. Do poslední chvíle nebyl alespoň pro mně znám vrah. Doporučuji k přečtení.

21.10.2013 4 z 5

Na ráj zapomeň Na ráj zapomeň Tasmina Perry

Knížka byla čtivá, nabitá dějem a se zajímavým zakončením. Stojí za přečtení.

13.10.2013 4 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Krásná kniha na kterou se hned tak nezapomene. Viděla jsem film, ale to se nedá srovnávat. Přesto že jde o vážné téma je toho tam dost i pro zasmání. Stojí za to si knížku přečíst případně se k ní i vrátit.

25.09.2013