sabca sabca komentáře u knih

Mužolapka Mužolapka Alena Čálková

Již druhá kniha této spisovatelky, kterou jsem přečetla a taky nezklamala. Vtipná, zábavná na zpříjemnění víkendu.

15.09.2013 4 z 5

Byla tak krásná Byla tak krásná James Grippando

Kniha se dobře četla. Napínavá, plno děje a zajímavý nečekaný konec. Stojí za přečtení.

10.09.2013 4 z 5

Temné noci Temné noci Nora Roberts

Čtivá kniha, plná napětí. Stojí za přečtení.

02.09.2013 4 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Moc pěkná knížka, od které se mi nechtělo odejít. Také jsem se na konec neubránila slzám. V dnešním světě plném násilí na každém kroku je to balzám na duši. Opravdu stojí za přečtení.

02.09.2013 5 z 5

Podváděná Podváděná Kateřina Janouchová

Knížka se mi moc líbila, přesto že děj se odehrává ve Švédsku, ale starosti o 4 děti, domácnost a práci jsou všude stejné. Je tam i nevěra a trochu napětí. Zajímavé je také zaměstnání hlavní hrdinky knihy a to porodní asistentka. Věřím že budu mít možnost si přečíst i další knížky o Cecilii Lundové.

24.08.2013 4 z 5

Pohlednice smrti Pohlednice smrti James Patterson

Kniha je napínavá a i když byla trochu jiná četla se mi tak dobře jako knihy samotného autora. Stojí za to si knihu přečíst..

19.08.2013 5 z 5

Kejklíř, Smrt a Blázen Kejklíř, Smrt a Blázen Jarmila Pospíšilová

Na českou kriminálku, pěkný. Docela dost děje a zajímavé téma. Přečetla jsem za jeden den.

19.08.2013

Rebel Rebel Táňa Kubátová

Zatím poslední knížka této autorky, kterou mají u nás v knihovně a kterou jsem přečetla. Když bych porovnávala s předešlými, tak mě tolik nezaujala.

16.08.2013 4 z 5

Zaváté stopy Zaváté stopy Nora Roberts

Knížka se mi moc líbila. Byla trochu jiná než ostatní od této autorky, ale četla se dobře. Nechyběla tam ani láska ani napětí. Stojí za přečtení.

16.08.2013 4 z 5

Ostrý střih Ostrý střih Sandra Brown

Kniha nabitá dějem od začátku až do konce. Nezklamala jako žádná kniha této autorky. Nemohla jsem se od ní utrhnout. Doporučuji.

06.08.2013 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Taky se mi tato kniha líbila víc než Kroky vraha. Zajímavá kriminální zápletka, kde nechybělo napětí až do konce. stojí za přečtení a těším se na další kriminálku od této spisovatelky.

01.08.2013 5 z 5

Desáté výročí Desáté výročí James Patterson

Taky bych řekla, že román trochu vybočuje z toho co dosud Patterson napsal, ale četlo se mi to dobře. Nebylo tam tolik násilí jako v ostatních románech. Stojí za řečtení.

29.07.2013 5 z 5

Divoké vody Divoké vody Elizabeth Haran

Jako všechny knihy této spisovatelky se mi moc líbila. Zajímavý děj, napětí i láska. Stojí za to si jí přečíst.

29.07.2013 5 z 5

Mladí muži v ráži Mladí muži v ráži Luděk Stínil

Přesto, že se jedná o dívčí románek může si jej přečíst i dospělý. Je to románek na jedno odpoledne.

29.07.2013 4 z 5

Jedenáctá rozhodne Jedenáctá rozhodne James Patterson

Ani tento příběh mě nezklamal. Vyšetřování dvou různých případů,které spolu nesouvisí. Rozluštění vražd dívek,jejichž hlavy se našly zakopané bylo až téměř na samém konci. Stojí za přečtení.

21.07.2013 5 z 5

Překvapení Překvapení Zuzana Francková

Knížka na jedno odpoledne. Zajímavé téma, kdy dcera po smrti svého otce, který byl považován za ideálního muže, se dozví, že měl mimomanželský vztah a dítě. Jak se s tím vším manželka a dcera vyrovnávaly je v tomto románu popsáno.

19.07.2013 4 z 5

Otrokyně lásky Otrokyně lásky Zuzana Francková

Zajímavě napsaná kniha pro mladé, že vztah založený jenom na jednostranné lásce dlouho nevydrží i když Lucie ani ve druhém vztahu neuspěla.

18.07.2013 4 z 5

Neodchádzaj Neodchádzaj Katarína Gillerová

Moc pěkná kniha a citlivě napsaná. Krásný vztah který prožívala Veronika se svojí tchýni, která si nahradila lásku, kterou nedostala od vlastní matky a se svojí švagrovou. Po rozvodu se dokázala postavit na vlastní nohy a měla velký problém bývalému manželovi odpustit. Jak zde píšete lehká oddychovka a ze života.

16.07.2013 5 z 5

Chladná krev Chladná krev Lisa Jackson

Kniha se mi líbila jako ostatně všechny knihy této autorky a je mi líto, že již u nás v knihovně není žádná, kterou jsem nečetla. Byla plná napětí od začátku až do konce. Taky trochu lásky.

16.07.2013 5 z 5

Osmé doznání Osmé doznání James Patterson

Jako všechny knihy tohoto autora ani tato nezklamala. Zajímavá byla vražedná zbraň. Stojí za přečtení.

10.07.2013 5 z 5