sabca sabca komentáře u knih

Prázdné oči Prázdné oči Sidney Spies

Tento román jsem přečetla jenom proto, abych se dozvěděla jak to dopadne, protože nerada koukám jenom na konec. Měla jsem problém, že kniha je plná odborných názvů a to jí dělalo pro mě méně zajímavou. Asi víc řekne někomu z oboru.

07.07.2013 3 z 5

Nataša Nataša Táňa Keleová-Vasilková

Krásně a poutavě napsaný román o žárlivosti, která provází nejedno manželství. Tak jako většina knížek této autorky stojí za to si jej přečíst.

07.07.2013 5 z 5

Ztráty a nálezy Ztráty a nálezy Zuzana Francková

Opravdu jak je napsáno, kniha není pouze pro mládež. Příběh je od začátku do konce nabitý dějem. Martina si toho špatného prožila hodně. Doporučuji knížku přečíst a dospělým

Princové se nežení s Popelkami Princové se nežení s Popelkami Šárka Jínová

Přesto, že je knížka pro mladé čtenáře s chutí jsem jí přečetla.

Andělské vodopády Andělské vodopády Kristin Hannah

Moc hezky napsaná kniha. Nemohla jsem jí odložit dokud jsem jí nepřečetla. Hezky popsaný vztah manžela k manželce, která leží v kómatu. Doporučuji.

Stíny minulosti Stíny minulosti Linda S. Howington

Pěkná kniha. Je tam napětí, láska. Nezklamala.

16.06.2013 5 z 5

Poslední tango s Carmen Poslední tango s Carmen Alena Jakoubková

Dobré oddechové čtení. Přesto jsem od této spisovatelky četla lepší knihy.

16.06.2013 4 z 5

Zabudni na minulosť Zabudni na minulosť Katarína Gillerová

Ani tato kniha autorky Gillerové mě nezklamala. Plno děje od začátku až do konce že jsem měla problém knihu odložit. Doporučuji si jí přečíst.

10.06.2013 5 z 5

Sluncem spálená země Sluncem spálená země Elizabeth Haran

Tento román se mi moc líbil. Je tam krásně ukázáno, že lze milovat i zemi, která je k lidem nepřívětivá. Osud hlavní hrdinky Tary jsem sledovala s napětím.

07.06.2013 5 z 5

Absolutní strach Absolutní strach Lisa Jackson

Jako obvykle přečteno jedním dechem. Napínavé a pachatel odhalen až na konec. Přečetla jsem téměř všechny knihy této spisovatelky, které máme u nás v knihovně a nezklamala mě ani jedna. Chybí mi už jenom Horká krev, do které se pustím co nejdříve.

04.06.2013 5 z 5

Nebezpečná zóna Nebezpečná zóna Joy Fielding

Kniha se mi moc líbila i když byla trochu jiná než ostatní romány této spisovatelky, které jsem četla. Nechybělo tam napětí a i děj byl zajímavý. Stojí za to si jí přečíst.

01.06.2013 4 z 5

Hrníček z lásky Hrníček z lásky Táňa Kubátová

Byla to jedna z posledních knih od této spisovatelky kterou mají u nás v knihovně a ještě jsem jí nečetla. Teď už je mi líto, že není další na kterou bych se mohla těšit. Moc hezky se četla. Doporučuji.

22.05.2013 5 z 5

Co mi život přichystal Co mi život přichystal Věra Řeháčková

Kniha se mi líbila a zajímavé bylo že hlavní postava se narodila v roce 1945 jako já proto mi byla i velice blízká. Nevyrůstala jsem sice na vesnici ale v menším městečku. Krásně tam byl popsán vztah s jejím manželem kterého si nevzala z té největší lásky, ale byl jí oporou a společně se snažili vychovat tři děti. Stojí za to si tuto knihu přečíst.

22.05.2013 5 z 5

Cena štěstí Cena štěstí Danielle Steel

Moc pěkně napsaná kniha při které jsem po dlouhé době brečela. Ukázalo se, že i po takové tragedii, kterou Berni prožil se dá začít znovu. Přečetla jsem jí jedním dechem.

17.05.2013 5 z 5

Podzimní blues Podzimní blues Jarmila Pospíšilová

Souhlasím s komentáři přede mnou. Chybělo tam trochu více napětí.

14.05.2013 3 z 5

Kukaččí mládě Kukaččí mládě Magda Váňová

Souhlasím s komentáři přede mnou. Opravdu byl děj knihy překombinovaný a u zvláštní jména mi taky vadila. Četla jsem většinu knih této autorky a tato mě zklamala.

12.05.2013 3 z 5

Černý tygr Černý tygr James Patterson

Moc pěkná napínavá kniha, jako ostatně všechny od tohoto autora. Doporučuji.

05.05.2013 4 z 5

Snědla dětem sladkosti Snědla dětem sladkosti Martina Formanová

Mě kniha trochu zklamala. Je pravda, že občas jsem se musela upřimně zasmát, ale část pro mě byla nudná. Skladatelka vońavého prádla se mi líbila víc.

02.05.2013 3 z 5

Za bílého dne Za bílého dne Mary Higgins Clark

Kniha se mi líbila. Přečetla jsem ji během 2 dnů. Byla napínavá a pachatel odhalen až nakonec. Tak jako většinu knih této autorky i tuto doporučuji přečíst.

02.05.2013 5 z 5

Na prahu smrti Na prahu smrti Lisa Jackson

Kniha napínavá od začátku až do konce. Miluji tuto autorku a nemohu říci, že byla nejslabší. Myslím, že stojí za to si tuto knihu přečíst.

30.04.2013 5 z 5