sabca sabca komentáře u knih

Zmizela beze stopy Zmizela beze stopy Deborah Crombie

Po přečtení komentářů jsi si říkala co na té detektivce může být tak napínavého, když se tam pouze vyšetřuje vražda policistky Rebeky. Když jsem se začetla byla překvapená a musím dát všem za pravdu, že kniha byla opravdu napínavá až do konce. Přečtu si i další knihy této autorky a všem knihu vřele doporučuji.

09.08.2014 5 z 5

Mary Rose Mary Rose Julie Garwood

Krásná kniha této autorky, kterou jsem přečetla jedním dechem. Kdo má rád napětí, lásku a romantiku doporučuji jí k přečtení.

05.08.2014 5 z 5

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

Již asi 11 knížka od této autorky,kterou jsem četla a budu se těšit na další která vyjde. I když to byl moc smutný příběh, ale i to k životu patří. Doporučuji

01.08.2014 5 z 5

Brunova velká láska Brunova velká láska Petra Hammesfahr

Moc pěkná kniha přečtená za dva dny. Ukázka co vše může zapříčinit žárlivost. Stojí za přečtení

01.08.2014 4 z 5

V oblaku dezinfekce V oblaku dezinfekce Ivanka Devátá

Zase jsem se pobavila. Je to osvěžení mezi četbou kriminálek a dramatických románů. Doporučuji

30.07.2014 4 z 5

Jak jsem se zbláznila Jak jsem se zbláznila Ivanka Devátá

Zatím nejlepší kniha Ivanky Deváté, kterou jsem četla. Doporučuji si jí přečíst.

29.07.2014 5 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

Na rozdíl od některých jsem se nejdříve nemohla začíst, ale potom jsem měla problémy jí odložit. Napínavá až do konce.

27.07.2014 4 z 5

Poselství růží Poselství růží Leila Meacham

Krásně napsaná rodinná sága. Už dlouho jsem nečetla knihu, při které jsem občas uronila i slzu. Přečetla jsem jí během dvou dnů a těším se na další, od této autorky, kterou máme v knihovně. Doporučuji.

24.07.2014 5 z 5

Dokud se budeš smát Dokud se budeš smát Hana Marie Körnerová (p)

Knížka se moc líbila i když nešlo o zábavné čtení. Ale takový je život. Vyhovovalo mi to proto, že mám ráda knížky ze současnosti a od českých autorů. Doporučuji.

22.07.2014 5 z 5

Muž, žena a dítě Muž, žena a dítě Erich Segal

Moc pěkně napsaná kniha jak se změní příběh rodiny ve které se objeví nemanželský syn a jak se s touto krizi všichni vyrovnají. Stojí za přečtení.

20.07.2014 5 z 5

Ranč u dědečka Ranč u dědečka Táňa Keleová-Vasilková

Zatím se mi líbili všechny knihy této spisovatelky co jsem četla. Je to nenáročný a hlavně o vztazích. Doporučuji

19.07.2014 4 z 5

Přístav bezpečí Přístav bezpečí Danielle Steel

Tak jako všechny knihy této autorky se mi Přístav bezpečí líbil. Doporučuji

18.07.2014 4 z 5

Marta v roce vetřelce Marta v roce vetřelce Petra Soukupová

Styl psaní mě nejprve vadil, ale když jsem si zvykla, musela jsem knihu přečíst najednou. Četla jsem do 4 hod. do rána.

16.07.2014 4 z 5

Neplakala jsem, když táta zemřel Neplakala jsem, když táta zemřel Iris Galey

Obdivuji autorku, že se dokázala s tím co prožila v dětství vyrovnat a napsat o tom tuto knihu. V těchto případech nechápu nevšímavost matky a asi bych to nedokázala odpustit. Kniha stojí za přečtení.

14.07.2014 4 z 5

Krok do neznáma Krok do neznáma Ann Maxwell

Oproti jiným knihám této autorky mně tolik nezaujala.

12.07.2014 3 z 5

Mezi nebem a peklem Mezi nebem a peklem Ivanka Devátá

Pěkná kniha na zasmání a pobavení. Doporučuji

12.07.2014 4 z 5

Tajemství Tajemství Danielle Steel

Tak jako všechny knihy této autorky se mi román Tajemství líbil. Zajímavé osudy herců, které spojilo natáčení seriálu. Myslím, že jako čtení na dovolenou je dobrá.

10.07.2014 4 z 5

Letní závrať Letní závrať Ann Maxwell

Kniha se mi moc líbila. Ale co mi na ní vadilo byla gramatika. Jinak jako na odreagování dobrý.

08.07.2014 5 z 5

Druhá šance Druhá šance Danielle Steel

Kniha jako všechny knihy této autorky se četla dobře. Pro mně sice nebyla jedna z nejlepších ale jako oddechové čtení, dobrá.

02.07.2014 4 z 5

Oněgin byl Rusák Oněgin byl Rusák Irena Dousková

Protože Hrdý Budžes se mi líbil více, ubírám jednu hvězdičku.

30.06.2014 4 z 5