sabca sabca komentáře u knih

Modřiny Modřiny Michal Kliment

Asi bych brala, kdyby to bylo formou dvou samostatných příběhů. Co mi vadilo bylo jméno vyšetřovatele Brambor.

06.01.2015 3 z 5

Zahráváš si s ohněm Zahráváš si s ohněm Nora Roberts

Tak pro mně to byla zatím jedna z knížek Nory Roberts, která mně nezaujala. Zdlouhavý začátek a jak už bylo napsáno zbytečně moc stránek.

05.01.2015 3 z 5

Dívčí jméno Dívčí jméno Françoise Bourdin

Nejdříve Valerie obětovala svojí karieru manželovi a dětem. Když zjistila, že je jí nevěrný vrátila se ke své profesi. Pěkně napsaný příběh. Stojí za přečtení

31.12.2014 4 z 5

Nebezpečné vyhlídky Nebezpečné vyhlídky Linda S. Howington

kniha se mi moc líbila. Hlavně špičkování mezi Jeener a Caelem. Občas jsem se musela i zasmát. A že to nebylo úplně reálné, vždyť je to taková pohádka pro dospělé, která mně alespoň pobavila.

27.12.2014 4 z 5

Noc předtím Noc předtím Lisa Jackson

Opět L.Jackson nezklamala. Nabitá dějem od začátku až do konce. Taky jsem měla problém knihu odložit a byla jsem zvědavá jak vše dopadne. Spisovatelku obdivuji jak po tolika knihách má stále další nápady. Doporučuji.

24.12.2014 5 z 5

Pod africkým sluncem Pod africkým sluncem Barbara Wood

Moc pěkná sága rodiny, která odešla z Anglie do Afriky. Kde lord Valentin zakládá plantáže a jeho sestra, doktorka Grace zakládá nemocnici. Jejich osud se prolíná s osudem šamanky Wachery. Román je čtiví, jako většina knih od této autorky. Doporučuji

19.12.2014 5 z 5

Velké holky nepláčou Velké holky nepláčou Ivana Ivančáková

Moc pěkně napsaná kniha. Chápu, že pro někoho kdo se octne ve vězení nevinně, ještě ke všemu v cizině je úplně jedno jestli je to 10 měsíců nebo 10 let. Knihu bych doporučila všem děvčatům, jejichž snem je modeling, aby věděla na co si mají dát pozor a že nelze každému důvěřovat.

09.12.2014 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Pěkný román ale já bych klidně vypustila příběh novinářky Elllie. Ale rozhodně doporučuji k přečtení.

08.12.2014 4 z 5

Píseň slunečné země Píseň slunečné země Julie Peters

Krásný příběh rodiny, který vysídlila z Irska na Nový Zéland se odehrává koncem 19 století. Kniha se moc pěkně četla a tak ji doporučuji.

30.11.2014 4 z 5

Přátelé navždy Přátelé navždy Danielle Steel

Zajímavě vykreslené příběhy pěti přátel. Trochu jiné než ostatní knihy autorky a řekla bych že i dost smutné.

26.11.2014 4 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Elizabeth Haran

Kniha se mi moc líbila jako ostatně všechny od této autorky. Zajímavý příběh odehrávající se v Austrálii ve dvacátém století. Hlavní hrdinku knihy Jacqueline jsem si postupně zamilovala. Všem kdo mají rády romantické příběhy z Austrálie doporučuji.

24.11.2014 5 z 5

Útěk do Virgin River Útěk do Virgin River Robyn Carr

Oba díly jsem se mi moc líbily. Řekla bych že druhý o trochu více. Bylo moc pěkné, jak si v městečku Virgin River obyvatelé vzájemně pomáhaly. Doporučuji oba díly k přečtení

16.11.2014 5 z 5

Městečko Virgin River Městečko Virgin River Robyn Carr

Pěkné a příjemné čtení. Těším se na druhý díl, který mám připravený ke čtení. Doporučuji.

10.11.2014 5 z 5

Nevinnost Nevinnost Stella Blómkvist

Trvalo mi trochu déle než jsem se do knihy začetla. Hlavní potíž byla opravdu se jmény. Jinak děl byl zajímavý a konec napínavý.

06.11.2014 3 z 5

Otcové a bastardi Otcové a bastardi Iva Procházková

Kniha mě bavila od začátku. Pořád nás spisovatelka něčím překvapila. Vztahy mezi jednotlivými hrdiny byly vzájemně propletené. Myslím, že stojí za přečtení.

03.11.2014 4 z 5

V náruči nepřítele V náruči nepřítele Mary Higgins Clark

Kniha se četla celkem dobře, ale protože znám od této autorky daleko lepší nemohla jsem dát 5 hvězdiček. Až dokonce nás autorka udržovala v napětí. Myslím, že stojí za přečtení.

31.10.2014 4 z 5

Tokio Tokio Mo Hayder

Nepřečíst si tuto knihu, nevěděla bych jaké hrůzy napáchaly Japonci v Číně. Kniha napínavá od začátku do konce. Doporučuji.

27.10.2014 5 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Nádherná kniha. Příběh 3 generací, kde až nakonec vnučka rozpletla propletenec záhad. Doporučuji k přečtení.

23.10.2014 5 z 5

Potok stínů Potok stínů Joy Fielding

Již jsem četla lepší knihy od této spisovatelky, ale špatné to nebylo. Napínavé hlavně ke konci. Myslím si že přečtení stojí.

18.10.2014 4 z 5

Každá láska něco stojí Každá láska něco stojí Věra Řeháčková

Knihy Věry Řeháčkové mám ráda. Přesto, že většina je jich pro mládež, prokládám si tím čtení knih různých žánrů. Tato se četla dobře. Zase je ukázáno jak těžké je dokazovat zneužívání otcem. Doporučuji k přečtení

16.10.2014 4 z 5