SilvieSisinka SilvieSisinka komentáře u knih

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Velmi drsná kniha o domácím násilí. Hlavní hrdinka si vytrpela své. Nakonec se s problémem vypořádala po svém.

31.03.2020 4 z 5

Poslední zkouška Poslední zkouška Hans Rosenfeldt (p)

Velice napínavé čtení. Ten konec byl opravdu nečekaný a jsem zvědavá co bude dál. Vanda a její život s rodinou je pro mě hodně nepochopitelný. Dělá z toho vědu, přitom je to tak jednoduché všechno vyřešit.

28.07.2019 4 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Tak tenhle díl mě bavil moccccc. Těším se na další pokračování.

11.05.2019 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Opět velmi napínavá kniha. Zde jsem byla překvapená vrahem.... To jsem opravdu nečekala.

27.01.2019 5 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Trošku se to táhlo. Tyhle dva jsou nesmrtelní.
Nejlepší jsou hlášky Asada :-) Carle já ty klikykaky neprectu. Klikyhaky, Asade, ale z toho si nic nedělej!

06.12.2018 4 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Skvělé napínavé čtení. Velice zajímavá zápletka. Chudák žena co musela vydržet.

29.10.2018 5 z 5

Koho zvolil vrah Koho zvolil vrah Ed McBain

Prostě klasika od Ed McBaina :-)

26.07.2018 4 z 5

Jed Jed Ed McBain

Tak tohle byla parádní kniha.Opravdu napínavá,přečtená hned.Krutý život hlavní podezřelé.

25.06.2018 5 z 5

Nenávist Nenávist Ed McBain

Oddechová jednohubka od velkého spisovatele ;-)

20.06.2018 4 z 5

Krutost Krutost Thomas Erikson

Silná to kniha.Nikdy jsem takovou knihu nečetla.Jsem šokovaná,co se kolem znásilnění děje.Jakou hrůzou musela prožít.Co všechno se vyšetřuje.Nakonec je ona ta špatná...opravdu síla.Knihu jsem přelouskala rychle,bavila mě velice.Nechala ve mě silný zážitek.

29.05.2018 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Dočteno,super to opět bylo.Jen trošku jiný styl psaní od J.Theorina.Miluji jeho sérii Ölandu.Zde ve Skrýši nemůže popisovat krajinu,přírodu a vše krásné.V psychiatrické Klinice svaté Patricie není tak krásně.Napínavé,skvělá zápletka.Jen ten konec Johane to bylo co?!!!!Mám si vzít pero a dopsat si to sama :-D Závěr useknut,mohl jsi to více rozepsat.....pár stránek navíc by určitě nevadilo :-)

20.05.2018 4 z 5

Spánek a smrt Spánek a smrt A. J. Kazinski

Nádhera ;-) Dlouho jsem nečetla tak zvláštní knihu.

23.04.2018 4 z 5

Neviditelný Neviditelný Mari Jungstedt

Severskou krimi já můžu.Velice mě kniha bavila.Styl psaní skvělý.Sahám po další knize od Mari ;-)

01.04.2018 5 z 5

Kruh smrti Kruh smrti Chris Tvedt

Skvělá severská krimi.Velice dobře se četla.Příběh skvele zamotán.Napínavé až do konce,pořád se něco dělo ;-)

08.03.2018 5 z 5

18 oříšků k rozlousknutí 18 oříšků k rozlousknutí Agatha Christie

Mnoho krátkých detektivek k rozlousknutí.Jako bonboniéra na chvilku jeden bonbon ;-)

21.02.2018 4 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Velice napinava,solidni detektivka.Obet me spisovatelka nezklamala a tesim se na dalsi dila :-)

25.01.2018 5 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Skvělá detektivka,spisovatelka mě vtáhla do děje.Opravdu mě baví.Těším se na další díla :-)

20.01.2018 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Super cteni.Kim je pro me jako droga....potrebuji dalsi varku ;-)

25.12.2017 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Míša mě zase zabavila :-) Baví mě její knihy.Těším se na další pecku.

25.11.2017 5 z 5

Tři vteřiny Tři vteřiny Anders Roslund

Opět super kniha od této dvojce.Bavila mě celá,přečteno rychle a hned :-) Jen mě štval hlavní hrdina...jak to hrál na dvě strany a měl milující rodinu.Nakonec to dopadlo dobře.Všechno vyřešil na 1*....asi šedé bunky mozkové :-)

11.11.2017 5 z 5